Executive MBA

Genel

Program açıklaması

Emory iki Executive MBA programı sunmaktadır: Weekend EMBA ve Modular EMBA.

Yöneticiler için Hafta Sonu MBA'imiz stratejik düşünme becerileri ve sürükleyici kısa kurslar sunar ve uzmanlığınızı bir veya daha fazla odaklanma alanı içinde belirlemenize yardımcı olur. İş dostu bir program, özel kariyer hizmetleri ve konsantrasyonunuzu seçme esnekliğini sunarak, kariyerlerini bir üst seviyeye taşımaya hazır her yüksek potansiyel profesyonel için tasarlandık.

Yöneticiler için Modüler MBA programımız, stratejik düşünme becerilerinizi geliştirmeye ve liderlik yeterliliğinizi genişletmeye odaklanır. Çevrimiçi kurslar ve kampüste üç ayda bir düzenlenen sağlam, hafta boyunca sürecek olan sınıf içi deneyimler aracılığıyla genel yönetim müfredatıyla iş zekasını güçlendirecek ve uzmanlık alanlarınızı tamamlayacaksınız.

Hafta Sonu Executive MBA vs Modularexecutive MBA

Anahtar özellik

Akademisyenlerinizi ilgi alanlarınıza göre uyarlamak için 8 seçmeli Genel Yönetim müfredatı Bakış açınızı ve iş zekasını genişletmek için tasarlanmış 2 seçmeli Genel Yönetim müfredatı Biçim Her Cuma günü düzenlenen sınıflarda kampüs içi format


Sadece Emory

Dünyanın en saygın araştırma kurumlarından biri olan Emory Üniversitesi, akademik başarı, başarılı öğrenciler ve 70'den fazla ileri araştırma merkezi için bir üne sahiptir. Bizim adı dünya çapında ve köşede tanınır, bu yüzden dereceniz bulunduğunuz yere bakmaksızın kapıları açar. Emory adını, Goizueta'nın Yöneticiler için MBA'sinin tartışmasız bir ayrımı ile eşleştirin ve başarı için zorlu bir iki yumruk var.

İş dostu format, sonuç

Kuruluşların alanlar ve işlevler arasında nasıl işlediğini gösteren kapsamlı bir çekirdek müfredatla Yöneticiler için Haftasonu MBA'inizi başlatın. Ardından, özel ilgi alanınıza uygun seçmeli dersler seçerek akademik deneyiminizi kişiselleştirin. Uygulamalı öğrenme yoluyla kuramları hayata geçirir ve örgütsel değer yaratma yeteneğinizi en üst düzeye çıkaran deneyimlere kendinizi kaptırırsınız.

Yöneticiler için Modüler MBA , hem esnek hem de kapsamlı benzersiz bir melez formata sahiptir. Çevrimiçi öğrenme ve bireysel sınıf çalışmasının bir karışımını kullanarak, sizin gibi yoğun yöneticiler için tasarlanmış zengin bir akademik deneyimin tadını çıkaracaksınız. İş zekasını geliştirir, yönetimsel içgüdülerinizi geliştirir ve ideal bir öğrenme ortamında liderlik yeteneklerinizi geliştirirsiniz. Birlikte, bu beceriler, iş performansını artırmak için öğrenmenizi eşzamanlı olarak eyleme dönüştürülebilir içgörülere dönüştürmenize olanak tanır.

Otantik liderlik

Çok sık, liderlik becerileri, iyi profesyonellerin mükemmel olmasını engelleyen eksik bağlantıdır. Bu yüzden Goizueta'da liderlik eğitimi yaptığımız her şeye karışıyor. Kişiselleştirilmiş değerlendirmeler ve anlamlı geri bildirimler sayesinde sadece liderlik hedeflerinize ulaşmakla kalmaz, aynı zamanda otantik liderlik tarzınızı da bulur ve geliştirirsiniz. Bu, kendinizi, ekibinizi ve organizasyonunuzu yönetmek anlamına gelir; diğerleri ise, diğerleri olmak istedikleri bir liderdir.

Kariyer

Yüksek oktanlı meslektaşlar.

Kendini meselelerle çevrelediğin kişi. Emory'nin EMBA'si bir grup yetenekli, başarılı, orta düzeyli kıdemli yöneticileri ve profesyonelleri bir araya getiriyor, böylece işbirlikçi bir öğrenme ortamında yan yana birlikte öğrenirsiniz.

Bu, kişisel hesap verebilirlik ve olağanüstü sonuçlar elde eden deneyimli kişiler tarafından çevrilmiş olduğunuz anlamına gelir. Sınıf arkadaşlarınız, dünyadaki sayısız endüstri, işletme ve fonksiyonda başarıya ulaşmış, profesyonel ve liderlik gelişiminizden bahsetmeden, kişisel eğitiminizi artıran geniş bir zihniyet sağladılar.

Deneyiminiz, odadaki en iyi ve en çeşitli perspektifleri çizme konusunda yetenekli bir fakülte tarafından daha da güçlendirilmiştir. İşbirlikçi ve destekleyici bir ortamda sağlam diyalog sayesinde, öğrenmeniz ve benzersiz fikirleriniz için güçlendirilmiş bir ev bulacaksınız.

Dünyayı farklı gör. EMBA sınıfınız yurtdışında yaşayan ve çalışan ya da şu anda yapan öğrencileri içerir. Bu öğrencilerin sınıf arkadaşlarının deneyimlerine kattığı küresel kültürel ve ticari bilgiler göz ardı edilemez.

Küresel İş Uygulamaları daldırma yoluyla, öğrenciler dünyanın farklı yerlerinde iş kültürü ve ileride yatan zorlukları ve fırsatları değerlendirmek için işletmelerin ABD ile nasıl etkileşime gireceğini öğrenecekler.

Bu birbirine bağlı dünyada başarılı liderler uluslararası ticareti anlıyor. Öğrencilerimiz bu gerçeği sadece çeşitli öğrenci makyaj ve ders çalışmalarından değil, aynı zamanda örnek olay incelemeleri ve sınıf tartışmaları yoluyla öğrenir. Goizueta Business School , Brezilya, Arjantin, Çin, Hong Kong, Japonya, Güney Afrika ve Vietnam gibi uluslararası ortamlar bağlamında güncel konuları araştıran uluslararası modüller aracılığıyla sınıf içinde ve dışında uluslararası, gerçek dünya deneyimi kazanırsınız.

Nerede olursanız olun, nereye gitmek istediğinizün bir önemi yok, bu küresel odaklanma size küresel bir dünyada nasıl öğreneceğinizi, yaşayacağınızı ve liderlik yapacağınızı gösteren sıcak, çeşitli ve uluslararası bir deneyim sunuyor.

Antrenörlük

Goizueta, bire bir kariyer koçluğuna yıl boyunca erişim sunar. Ekibimiz, çalışan MBA öğrencisinin bireysel kariyer ihtiyaçlarını desteklemek için tasarlanmış ve görevlendirilmiştir. Goizueta kariyer koçunuzun uygun olduğunda hazır olmasını bekleyebilir, kariyer seçeneklerinizi değerlendirmenize yardımcı olabilir, bilgi kaynakları ve destek konusunda size rehberlik edebilir ve eylem planınızdan sorumlu kalmanıza yardımcı olabilirsiniz.

atölyeler

MBA süreci boyunca veya sonrasında kariyer araştırması yapan öğrenciler için Gelişmiş Kariyer Geçişlerimiz aşağıdakiler dahil olmak üzere beceri geliştirme, hazırlık atölyeleri ve bağlantı etkinlikleri sunar:

 • Kariyer eylem planlaması
 • Kişisel markalaşma
 • Özgeçmiş ve LinkedIn yenileme
 • Maaş görüşmeleri
 • Etkili görüşme
 • Vaka görüşmesi hazırlığı
 • Ağ stratejileri

Ağ etkinlikleri

Bu elit ağa ilk gününüzden erişerek, kazancınızı anında ve deneyimin ve ötesinin değerli bir parçası haline getiriyorsunuz. Mezunlarımız birbirlerinin başarısına yardımcı olmak için yukarı ve aşağı gitmeye isteklidir.

 • Tüm MBA Ağ Etkinliği
 • Goizueta'nın Bahar Kariyer Fuarı
 • Kariyer Konuşmaları - Mezun Görüşleri
 • Yaz Kurumsal Ağ Gecesi
 • Yönetici İş Ortağı Bağlantıları
 • Danışmanlık Mezun Gece Ağı
 • Liderlik konuşmacıları
 • % 42 ORTALAMA YÜKSEKLİĞİ POST-EMBA
 • BİR DEDİKLİ KARİYER KOÇLU% 100 ÖĞRENCİ
 • 19.000 GOIZUETA ALUMNI

Kariyer koçları

Kariyer Profesyonelleri için Kariyer Yönetimi Merkezimiz, her bir MEMBA öğrencisine, öğrencinin ihtiyaçlarına göre birebir kariyer desteğini kolaylaştırmak için bir kariyer koçu sağlar. Kariyer koçlarımız, özel ihtiyaçlarınız ve ilgileriniz doğrultusunda sizinle birlikte çalışır.

Emory ağı

Yüksek başarıya sahip mezunlar yetiştirmekle ünlenmiş bir akademik mükemmeliyet öyküsü, Emory'nin akıllıca bir seçim olmasını sağlar. Emory Network'ün 130.000'in üzerinde sayımı etkili, güçlü, dinamik ve geniş kapsamlı. Bir dereceden fazla paylaşın.

Bir deneyimi paylaşın. Emory mezunları, başarılı oldukları ve rakiplerine rakip oldukları için farklı bir ağ oluştururlar.

Kabul

Zirveye tırmanmak bir adımla başlar.

Kanıtlanmış pist kayıtları ve potansiyellerini yerine getirme amaçlı bir aday arıyoruz. Bu meydan okumaya hazır mısın?

EMBA uygunluğu

 • Profesyoneller halihazırda liderlik pozisyonlarına girmeye veya hazır olmaya hazır
 • Yönetici liderlik becerilerini geliştirmek için
 • Programınıza uyacak şekilde tasarlanan titiz bir akademik deneyim için hazır olun
 • Bir lisans derecesi ve güçlü bir akademik akademik kaydı
 • Farklı perspektiflerle dolu bir odanın değerini anlamak
 • Sınıfta değerli katkılarda bulunmak için hazırlanmıştır.

Yöneticiler için son başvuru tarihleri için 2019 MBA

106374_Skjermbilde2018-12-09kl.19.13.16.png

4. Aşamanın ardından, sınıf doluncaya kadar başvurular uygun bir yerde kabul edilir.

Daha önceki bir turda başvurmak, girişten sonra derslerin başlangıcına hazırlanmak için daha fazla zaman sağlar, ancak kabul açısından turlar arasında bir avantaj veya dezavantaj yoktur. Başvuru sahipleri, mümkün olan en güçlü başvuruları sunabileceklerini seçecekleri turu seçmelidirler.

Başarı için konumlandırılmış

Michael Gootman 15 EMBA, McKinsey için sermaye verimliliğinde çalışırken mühendislik ve mühendislik çalışmalarında edindiği özgeçmişe devam ediyor.

Büyüyen girişimciler

Antoinette Gaston 18 EMBA, Emory'de öğrendiği işletme becerilerini kendi cilt bakım ve güzellik şirketini kurmak için bilim alanındaki profesyonel geçmişiyle birleştirdi.

Yeni fırsatlar yaratmak

Raghav Balasubramanian 19EMBA, ilk dönemde Emory'nin EMBA programının faydalarını deneyimledi ve yeni bir kariyer fırsatı bulmak için öğrendiği becerileri geliştirdi.

Liderlik becerilerini dönüştürme

Richard van Dam 18 EMBA, güvenini geliştirmek ve başkalarını yönetme şeklini değiştirmek ve CEO'su ile etkileşime girmek için Emory'nin liderlik geliştirme programını kullandı.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Business is a vehicle capable of delivering meaningful, lasting impact on society. Embracing this view unlocks our collective ability to innovate in the most important ways on the most pressing topics ... Devamını oku

Business is a vehicle capable of delivering meaningful, lasting impact on society. Embracing this view unlocks our collective ability to innovate in the most important ways on the most pressing topics. For nearly 100 years, Goizueta Business School has been a training ground for principled leaders and a laboratory for powerful insights. Our history includes an ethos of ethical business, and empowers us all to strive for lifelong progress. By navigating the complex interdependency of business and society, we seek to convene the brightest minds to solve the biggest problems with integrity, ingenuity and grit. This is Goizueta Beyond. Daha Az