Executive MBA

Genel

Program açıklaması

Kariyerinizde büyümek istiyorsunuz, ancak sorumlulukların tam bir listesi var. Business Executive MBA Sy Syms Okulu gerçeklerinizi anlıyor. Mevcut işinizde kalırken sizi kariyer potansiyelinizi hızlandırmaya, oyun değiştiren fikirleri öne çıkarmaya ve değişen küresel ekonomiye hazırlamaya hazırlar.

Sy Syms Edge

 • Esnek sınıflarımız çalışan profesyonellere yöneliktir.
 • Kapsamlı çekirdek müfredatımız, her işte başarı için bir temel oluşturur.
 • Tanınmış tam zamanlı profesörlerimiz akademik mükemmeliyet konusunda size ilham veriyor. Etkileyici, gerçek zamanlı iş uygulamaları ile köprü teorisini tamamlar.
 • Öğrenci vücudumuz, her iş sektöründen çeşitli profesyonelleri içerir.
 • Sınıflarınız küçük ve kişiselleştirilmiş olacak, böylece ömür boyu iş bağlantıları kurmanıza izin verilecek.

Bir Bakışta

 • Pazar günleri veya karma formatlarda derslere katılın.
 • Sektör profesyonellerinden iş dünyasında nasıl lider olunacağını öğrenin.
 • Yaz sakinleri ile iş zekasını geliştirin.
 • Profesörleriniz ve akranlarınızla ömür boyu bağlantı kurun.
 • EMBA'nızı yalnızca iki yıl içinde Syms'tan kazanın.

Müfredat

EMBA programımız, müfredata entegre olan üç temayı vurgulamaktadır.

Girişimcilik

Yeshiva University girişimcilik etrafındaki ekosistem canlı, parlak ve son teknolojidir. Yeshiva Girişimciliğin görevinin tam kalbinde, tüm Üniversitenin muazzam gücü, canlılığı ve kaynaklarından yararlanmanın yollarını bulmak, böylece enerjimizin tamamı sadece parçaların toplamından çok daha büyüktür. Okullar ve enstitüler, öğrenciler ve mezunlar, NYC topluluğu ve hükümet yetkilileri arasındaki ortaklıkları teşvik ediyoruz. İsrail ve Başlangıç ulus teknolojisi ve girişimci ruhu ile güçlü bağlarımız var. Yeshiva University , İsrail merkezli şirketlerin NYC ortamında gelişmesi ve gelişmesi için NYC'de bir inkübatör oluşturma sürecindedir.

Liderlik

Bu tema geleceğin yeni liderlerini yaratmaya odaklanıyor. Program boyunca, farklı iş araçlarının ve teorilerinin son derece rekabetçi ve stresli ortamlarda liderlik yapma ve performans gösterme yeteneğini nasıl geliştirebileceğine özel bir vurgu vardır. Sunulan derslerden bazıları, küresel bir ortamda yönetim ve en başarılı yöneticilerden ve girişimcilerden oluşan bir dizi konuşmacı dahil olmak üzere liderlik becerilerini geliştirmeye odaklanmaktadır.

ahlâk

Sürdürülebilir bir iş modeli sürdürürken İş Etiği uygulamak her zamankinden daha önemli. Yeshiva University bu program, sürdürülebilir bir iş modelinin nasıl elde edilebileceğini öğretirken YU değerlerini iş etiği ile örterek topluma ve çevresine faydalar sağlar. Bu model, yöneticilerin ve liderlerin kişisel ve kurumsal değerleri tanımlama ve iş davranışlarını sosyal beklentiler, yasal sorumluluklar ve ahlaki isteklerle hizalama yeteneğine dayanmaktadır. Müfredatımız, temel Etik ve Yasal Çevre kursumuzda iş ahlakının merkezi rolünü vurgulamakta ve müfredat boyunca incelenen vakalarda etik konulara odaklanmaktadır.

İki Yaz Konakları

Teknoloji ve Liderlik Yoluyla İnovasyon

Yaz 1: NYC Yaz Konaklaması - Yenilikçi olmak için gerekenleri öğrenme

Bu yedi günlük yoğun atölyede, öğrenciler bir ürünü veya işi bir sonraki seviyeye taşımasına yardımcı olabilecek iş modelleri hakkında bilgi ediniyorlar. Belirli yaratıcılık araçları öğretilir ve uygulanır, ardından New York Metropolitan bölgesinden yenilikçi girişimlere bir dizi ziyaret yapılır. Atölye, öğrencilerin kendi iş fikirlerini yaratmaları ve bununla birlikte bir iş planı sunmaları ile sona ermektedir.

Yaz 2 - İsrail yaz ikametgahı - yeni başlayan bir ulus kültürüne dalmak

Bu on günlük yoğun çalıştayda, öğrenciler İsrail'in en iyi üniversitelerinden birinden İsrail EMBA öğrencileriyle etkileşime giriyor. Birlikte, bu yeni başlayan ulusun teknolojik başarısının arkasındaki sırları keşfetmek için ekip olarak çalışıyorlar. En iyi İsrailli iş ve teknoloji profesörlerinden dersler veriliyor, bunu İsrail'in en başarılı şirketlerine yerinde ziyaretler izliyor. Bu çalıştayın sonunda, öğrencilerin inovasyon lideri olmak için gerekenleri ve oraya ulaşmanın stratejik yollarını iyi bir şekilde kavramaları beklenmektedir. İkamet İngilizcedir.

EMBA Programının Anlık Görüntüsü

Pazar günleri hizmet verdiği çeşitli topluluklar göz önünde bulundurularak sunulan tek program olan Yeshiva University Executive MBA Programını düşündüğünüz için teşekkür ederiz.

Bunun sizin için önemli bir karar olduğunu anlıyoruz. Dikkate alınması gereken birkaç nokta:

 • Kültürü düşünün. Her okulun kendine has bir hakkı vardır. Akademik, sosyal ve profesyonel olarak sizin için doğru olan iş programını bulun. Örneğin, Yeshiva University , sıcak, sevecen ve sıkı örme topluluğu ile bilinir. Bu, profesörlerle güçlü bağlantılardan topluluk ve Mezunlarla tutkuyla ilgilenmeye kadar birçok şeye dönüşüyor.
 • Hedeflerinizi düşünün. Hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak işletme okulunu seçin. Kariyerinizi yeniden icat etmek, yeni bir girişim başlatmak veya mevcut şirketinizde çok daha büyük göstermek isteyip istemediğinizi düşünün. Yeshiva'da, hayat boyu süren bir topluluk oluşturan ve her kariyer aşamasında mevcut olan ilişkiler geliştireceksiniz.
 • Bize ulaşmayı düşünün. Yeshiva sizin için doğru gibi görünüyorsa, büyürken besleneceğiniz bir yer, tartışmaya hazırız.

Kararınız konusunda size yardımcı olacak bazı ek bilgiler:

 • NYC'deki Manhattan kampüsünde 2 yıllık program, 48 kredi Executive MBA programı.
 • Başarılı, deneyimli öğretim üyeleri tarafından verilen titiz dersler.
 • İki yaz konutu.
 • Son derece deneyimli sınıf arkadaşlarıyla birlikte öğrenin ve ömür boyu bağlantı kurun.

Sizi ayıran şeyi bize bildirin. Sizin hakkınızda daha fazla bilgi edinmekle gerçekten ilgileniyoruz. Sy Syms İşletme Fakültesi, kariyer hedeflerinde ciddiyetle ilgilenen ilginç bireylere değer vermektedir. Öğrencilerimiz çeşitlidir. Fakültemiz dünyaca ünlüdür. Müfredat titiz. Bunun, kariyer hedeflerinize uyan yöneticiler için bir MBA olduğuna inanıyoruz. Başvurmak için yapmanız gerekenler:

 • 3.0 ve üstü GPA (transkriptler).
 • Röportaj. Çevrimiçi başvurunuz tamamlandığında ve incelenirken, kampüste bir görüşme planlamak için Kabul Ofisi üyesi ile iletişime geçebilirsiniz. Lütfen aklınızda bulundurun: Röportajlar sadece davet amaçlıdır.
 • İki öneri gerekiyor.

Uluslararası Başvuru Sahipleri

Tüm eğitimin İngilizce olarak yapıldığı bir kurumdan diploması olmayan uluslararası öğrenciler, TOEFL (Yabancı Dil Olarak İngilizce Testi), PTE (İngilizce Pearson Sınavı) veya IELTS (Uluslararası İngilizce Dili) derslerini almalıdır. Test Sistemi). TOEFL, PTE veya IELTS'den yalnızca İngilizce'nin eğitim dili olduğu bir kurumdan diploma almışsanız muaf olabilirsiniz.

TOEFL, PTE ve IELTS puanları iki yıl geçerlidir. Başvurunuzu gönderirken puanlarınız geçerli olmalıdır.

Kabul Tarihleri

 • 09.03.2020: Burs Yatırımı Son Tarihi
 • 31.03.2020: Son Kabul Tarihi
 • 11.05.2020: Son Ödeme Tarihi
 • 31.07.2020: Son Kabul Tarihi
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Yeshiva University gives students the opportunity to further their intellectual and professional pursuits and become a part of one of U.S. News and World Report’s top 80 universities in the United Sta ... Devamını oku

Yeshiva University gives students the opportunity to further their intellectual and professional pursuits and become a part of one of U.S. News and World Report’s top 80 universities in the United States. Daha Az