Executive MBA

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Kuruluşunuzdaki kariyerinizi daha da geliştirmek için bir arzunuz var mı, ancak kendi kendine konuşlandırma da gündeminizde yüksek ve yeteneklerinizi geliştirmek mi istiyorsunuz? Şirketinizde veya organizasyonunuzda değil, aynı zamanda toplumun küresel bağlamında da fark yaratmak ister misiniz?

Ardından, Antwerp Management School Executive MBA için hazırsınız, uluslararası fakülte ve katılımcılarla öz-farkındalık, işbirliği, küresel iş bağlamını anlama ve toplumsal bilincin anahtar olduğu bir yolculuğa başladığınız gerçekten eşsiz bir program.

Neden bu programı Antwerp Management School takip Antwerp Management School ?

EMBA, sizi hem akranlarla hem de fakültelerle canlı tartışmalara sokan, diyalog odaklı derslerle bilgi paylaşımını en üst düzeye çıkaracak şekilde tasarlanmıştır. Geleneksel ve kazanılmış MBA içeriği, programda çok değerli ve kök salmıştır: kavramsal yönetim bilginiz, sizi uzmanlık uzmanlığınızın ötesinde, stratejik düşünme ve oyunculuk alanına genişleterek derinleştirilecek ve genişletilecektir.

Kişisel yönetici koçunuz, zihinsel haritalarınızı, davranış mekanizmalarınızı ve işbirliği tercihlerinizi anlamada, kendi konfor bölgenizden çıkmanıza ve performans kapasitelerinin merkezine gitmenize olanak tanıyan entegre bir kişisel gelişim portföyü aracılığıyla sizi destekleyecektir. MBA'inizin 2 yılı boyunca, sınıf içi oturumlar, yedi bire bir koçluk seansı ve bir topluluk projesi aracılığıyla, bu süreç kolaylaştırılacak ve sonunda bir kariyer gelişim planı ile sonuçlanacaktır.

2019-2021 programı küresel görüşünüzü geliştirmek için kısmen ABD ve Çin'de çalışacaktır. Bu, Massachusetts Institute of Technology'de (ABD) ve Sun Yat-Sen Üniversitesi'nde (Çin). Bu çalışma gezileri, ekonomik açıdan yerel zorlukları ele alacak; jeopolitik, kültürel ve çevresel bakış açısı. Rezidanslar, sizi uluslararası işletme stratejilerine maruz bırakan ve kültürel açıdan farklı organizasyonlarda ve ekiplerde çalışma konusundaki kültürlerarası yetkinliklerinizi geliştiren konferanslar, şirket ziyaretleri ve iş liderleriyle tartışmaları içerir.

FT Sıralaması Belçika: 1
Dünya Çapında FT Sıralaması: 67
Haberi oku: FT Ranking - Üst üste dördüncü yılda Belçika'da Executive MBA

Ne bekleyebilirsiniz?

İçerik seviyesi: Yapı Uzmanlığı, Stratejik

Bu programa katıldıktan sonra

 • Karmaşık yönetim zorlukları ve sorumlulukları ile baş etmeye hazır olacaksınız
 • Kritik ve analitik düşüncenizi geliştirmiş ve karar vermenizi geliştirmiş olacaksınız.
 • Tüm işlevsel küresel iş alanları hakkında sağlam bir bilgiye sahip olacaksınız.
 • Kuruluşların müşterileri için nasıl değer yarattıklarına dair kapsamlı bir fikir edinmiş olacaksınız.
 • Günlük işlerinizde en iyi uygulamaları ve çerçeveleri uygularken mevcut konumunuza değer katabileceksiniz.
 • Kurumsal bir düşünceye sahip olacak ve ticari zorluklara bütünsel bir şekilde yaklaşabileceksiniz.
 • İç danışmanlık becerilerini ve değişim ajanı yeteneklerini geliştirmiş olacaksınız.
 • Sektördeki ortaklar ve arkadaşlar ağının bir parçası olacaksınız.

Dublin Tanımlayıcıları ve Öğrenme çıktıları EMBA

Tarih

Başlar: 2020 Ekim
Süre: 2 yıl, yarı zamanlı

Format aşağıdakilerden oluşur:

 • Her Akademik Yıl başında iki 3-4 günlük konut modülü
 • Antwerp Management School 3 haftada bir 2 günlük yerel modül
 • Cuma ve Cumartesi (8:30 - 18:30)
 • Çin'deki Guangzhou'daki Sun Yat-Sen Üniversitesi'ndeki Lingnan Koleji'nden ve ABD'deki Boston'daki Massachusetts Institute of Technology'den (MBA)
 • Yedi bire bir yönetici koçluğu oturumu

harç

43000 € (KDV muaf)

Dahil
Tüm materyaller ve kitaplar
Tüm konut ve otel masrafları ve seyahat ederken çoğu öğün
Dahil değil
 • Antwerp'teki çekirdek modüller için konaklama
 • uluslararası daldırma modülleri için seyahat masrafları *
 • Gerektiğinde vize alma ile ilgili masraflar

* Uluslararası daldırma modülleri için seyahat masraflarını içeren bir ücret ayarlanabilir, ayrıntılar için lütfen Program Direktörüne başvurun.

** Erken eğitim indirimi, program ücretinde% 10 indirimden yararlanmak için 31 Mart 2020 tarihine kadar kayıt olun.

yer

Antwerp Management School
Boogkeers 5
BE-2000 Anvers
Belçika

Gereksinimler

MBA açık fikirli ve olumlu öğrenme tutumları olan öz-kritik profesyonellere odaklanır. Ciddi bir zaman yatırımı içerir: kişisel içeriğinize bağlı olarak, haftada ortalama 10 ila 15 çalışma saati eklemelisiniz. Katılımcının işvereninden MBA için destekleyici bir tavır bekliyoruz. Bu destek zamana dayalı, finansal sponsorluk veya kurumsal bilgilere giriş olabilir, ancak en önemlisi, potansiyel büyüme için olumlu bir görünüm içermelidir.

Farklı, hırslı ve destekleyici bir sınıf için nasıl çaba gösterdiğimizi görünce, aşağıdaki temel gereksinimlere sahibiz:

 • Kurumun anavatanının ilgili makamları tarafından kabul görmüş tanınmış bir akademik kurumdan bir dereceye sahip olursunuz. Profesyonel dereceye sahip olan adaylar ayrıca Analitik Testlerinden daha iyi performans gösterirlerse ve ispatlanmış bir işletme siciline sahiplerse uygun olurlar.
 • Mezun olduktan sonra, uluslararası bir ortamda, tercihen, ancak bir zorunluluk değil, en az 5 yıl boyunca tam zamanlı iş deneyiminiz vardır.
 • İngilizce konusunda yetkin olmalısın

Derece / belgelendirme

“İşletme Yüksek Lisansı” yüksek lisans derecesi Flaman Topluluğu tarafından resmi olarak kabul edilir ve programı başarıyla tamamladıktan sonra verilir.
Program, AACSB, AMBA ve NVAO onaylıdır.
FT Sıralaması Belçika: 1
Dünya Çapında FT Sıralaması: 62
Haber içeriğini okuyun: AMS Executive MBA, Belçika'da bir numara

Son Güncelleme Nis 2020

Okul Hakkında

Antwerp Management School, the autonomous management school of the University of Antwerp (Belgium), offers 8 accredited Advanced Masters in a truly international context with study options in: Belgium ... Devamını oku

Antwerp Management School, the autonomous management school of the University of Antwerp (Belgium), offers 8 accredited Advanced Masters in a truly international context with study options in: Belgium, China, Brazil, Italy and the USA. Moreover, we are ranked #37 in the Financial Times for our Master in Management (2019). Daha Az

Akreditasyonlar

AACSB Accredited