Executive MBA

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

Edhec Executive MBA , Avrupa'nın en iyi işletme okullarından birinin üçlü onaylı bir programıdır. Profesyonel bir dönüşüm deneyimi yaşamak isteyen deneyimli yöneticiler, girişimciler ve üst düzey yöneticiler için tasarlanmıştır. Paris Opera veya Lille'de bulunan 16 aylık yarı zamanlı program, yönetici seviyedeki becerilerinizi pekiştirmenize, öz farkındalığınızı ve liderlik becerilerinizi arttırmanıza ve kuruluşunuzun bugünün zorlu ve sürekli performansındaki performansını artırmak için küresel görünümünüzü geliştirmenize olanak sağlayacak değişen iş ortamı.

İş Kurmak için İnsanları İnşa Etmek

EDHEC Executive MBA, iş dünyası için iş hayatının gerçek zorluklarına uygulamalı bir yaklaşımla ciddi akademik girdiyi birleştirerek işiniz için tasarlanan dengeli bir programdır. Bu nedenle, programı işletme gereksinimlerinin bir kombinasyonunu sunacak şekilde tasarladık. ve hedeflerinize göre değeri ve deneyimi en üst düzeye çıkarmak için kişiselleştirilmiş öğrenme.

 • Stratejinizi güçlendirmek için iş temelleri
 • Becerilerinizi pekiştirmek ve size ve kariyerinize kilit önem taşıyan yönetim konularında yeni bakış açıları sunmak için geniş kapsamlı seçmeli seçenekler - ihtiyaçlarınıza göre 6 farklı seçenek seçebilirsiniz
 • 2 dünyanın en gelişen ekonomileri ve gelişmekte olan pazarları hakkında ilk elden bilgi vermek için küresel iş seyahatlerini teşvik eder
 • Size öğrendiklerinizi gerçek hayattaki bir eylem projesine uygulayarak uygulamalı deneyimsel bir öğrenme deneyimi sunmak için 1 bireysel danışmanlık projesi
 • Kişiselleştirilmiş koçluk ve liderlik gelişimi - Programın% 20'si ilkeli liderliğe ve mesleki gelişiminize adamıştır

İşbirliği Yap, Öğren, Paylaş

EDHEC Executive MBA'e katıldığınızda, dünyanın dört bir yanından deneyimli profesyonellerin ve iş organizasyonlarının verimli bir öğrenme topluluğuna katılıyorsunuz. Çok çeşitli milletlerden kökenden, mesleklerden ve endüstrilerden insanlarla bağlantı kurmaktan faydalanabilmenizi sağlamak için sınıf boyutlarımızı sınırlıyoruz, ancak kişiselleştirilmiş ve kaliteli bir öğrenim fırsatı elde etmeyi garanti ediyoruz.

Her alım benzersizdir ve farklıdır ancak daima tutkulu, kararlı ve çeşitlidir. Örneğin, 2016/2018 sınıfı şu şekilde görünüyordu:

 • Yaş ortalaması: 39
 • 18 milletten
 • 14,5 yıllık ortalama deneyim
 • İngilizce yeterlilik

8 yıllık mesleki deneyime, lisans derecesine veya eşdeğer bir dereceye sahipseniz, ancak daha önemlisi, işinizin ve kariyerinizin geleceğini şekillendirmek için gereken becerileri ve öngörüleri geliştirmek için gerçek bir istek duyuyorsanız, EDHEC Executive MBA sizin için doğru seçim olabilir.

2 Konum, 2 Giriş, 2 Format

Giriş: Executive MBAinize EDHEC'te Eylül veya Şubat aylarında başlamayı seçebilirsiniz.

Yer: Her biri yaşam tarzınıza ve iş rutininize ve ev / iş tabanınıza (Paris) uyum sağlamak için farklı bir format sunan Lille Kampüsümüzden veya merkezi Paris Kampüsünden birini seçin.

 • Lille Hafta Sonu Formatı: Cumadan cumartesiye iki kez
 • Paris Hafta İçi Format: Ayda bir kez Çarşamba - Cumartesi

Süre: 16 ay

Uygulamalar, Ücretler

harç

16 aylık programın ücreti 43000 Euro'dur. KDV. Bu maliyete 4500 € KDV dahil değildir. 2 Global İş Gezisi için KDV.

Program, Fransız kişisel eğitim hesap şeması (CPF) için uygundur - Kod 245001

Burslar

Erken Kuş İndirimi: Eylül ayında başlayacak program için 31 / 05'ten önce ve Şubat oturumu için 15 / 10'dan önce gönderilen tüm başvurular için öğrenim ücretlerinden 3800 € indirim .

Ayrıca 8500 € 'ya varan indirimler sunan 3 tür burs da sunmaktayız .

 • Uluslararası
 • Girişimcilik
 • hak

Not: bir program için sadece bir burs uygulanabilir. İki veya birkaç kriter karşılanırsa, en yüksek indirim uygulanır.

Başvuru süreci

Programla ilgileniyorsanız, sürece her zaman bir toplantı veya Program Danışmanımızla yapılan bir çağrı ile başlıyoruz; böylece siz ve hedefleriniz hakkında ve Executive MBA'in ihtiyaçlarınızı nasıl karşıladığını daha iyi anlayabiliyoruz.

Sonra, mevcut katılımcılarla ve mezunlarla temasa geçtik, böylece programın profesyonel yolculuklarını nasıl değiştirdiğini ve kursun size nasıl yardımcı olabileceğini anlayabilirsiniz. Bundan sonra başvuru formunda birlikte çalışır, ardından Program Direktörü ile yüz yüze görüşme düzenleriz. Bu yapıldığında başvuru dosyanız programa kabul edilmek üzere kabul komitesine iletilir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Created by and for entrepreneurs, EDHEC has embodied the fundamental values of business for over a century.

Created by and for entrepreneurs, EDHEC has embodied the fundamental values of business for over a century. Daha Az
Güzel , Paris , Roubaix + 2 Daha fazla Daha az