Executive MBA

Genel

Program açıklaması

Akreditasyon

Derecesi uluslararası AMBA, IACBE ve ACBSP tarafından akredite edilmiştir. Ayrıca uluslararası akreditasyon kuruluşu ATHEA tarafından belirlenen standartlara tabidir. Ayrıca, Maastricht Executive MBA NVAO tarafından akredite edilmiştir ve bu nedenle Hollanda'da mevzuat açısından Hollanda derecesine yol açar. MSM Executive MBA, CEO Magazine 2019 Global Executive MBA sıralamasında dünyanın 6. en iyi Executive MBA programı olarak seçildi.

Çalışan profesyoneller için tasarlandı

Her yıl Ocak, Nisan, Temmuz ve Ekim aylarında olmak üzere dört modül vardır. Modüllerin çoğu 8 gün uzunluğundadır (Cumartesi - Cumartesi). Her zaman ikinci yılın Haziran / Temmuz aylarında gerçekleşen Uzmanlık Modülü 13 gün sürmektedir. Sınıflar Maastricht MSM yürütülür ve interaktif konferanslar, grup ödevleri, konuyla ilgili konuk konferanslar ve çalışma ziyaretlerinden oluşur.

Anında sonuçlar

MSM Executive MBA uygulama odaklı yaklaşım yeni kazandığınız bilgi ve becerileri doğrudan kuruluşunuzun günlük uygulama uygulamanızı sağlar. Çalışan profesyoneller için bir MBA programı olan MSM Executive MBA sınavları hakkında daha az, ama bireysel uygulanan ödevler hakkında daha fazladır. Genellikle, her kurs için, bir kuruluşun kendi kuruluşunuza uygulayabileceğiniz gerçek sorunlarına odaklanarak hem grup hem de bireysel ödevleri tamamlarsınız. Bu sadece bilginizi uygulamaya koymanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda şirketiniz de ilk dersten itibaren bilginizden yararlanır. Son ExecutiveMBA projesi ya akademik bir araştırma projesi, bir iş danışmanlığı projesi ya da tamamen kuruluşunuza adanmış bir iş planı olacaktır. Bu şekilde, şirketinizin performansını artırmaya aktif olarak katkıda bulunursunuz.

Çeşitlilikten ders alın

Çeşitlilik ile karakterize MSM Executive MBA Sınıfı. Öğrenme deneyiminizi farklı kültürel ve profesyonel geçmişe sahip katılımcılarla paylaşırsınız. Executive MBA kültürlerarası iletişim becerilerini geliştirmek için mükemmel fırsatlar sunar.

MBA'inizi özelleştirin

MBA'inizi özel çalışma ihtiyaçlarınız ve kariyer bakış açılarınız etrafında özelleştirmenize izin vermek için MSM bir dizi uzmanlık sunmaktadır:

İşle ilgili uzmanlıklar:

  • Girişimcilik
  • Uluslararası İşletme ve Sürdürülebilir Kalkınma
  • Muhasebe ve finans
  • Dijital Ekonomi
  • Tedarik zinciri yönetimi

Endüstri odaklı uzmanlıklar *:

  • Spor Yönetimi
  • Sağlık Yönetimi
  • Kamu Sektörü Yönetimi

* Endüstri odaklı uzmanlık alanlarından bazıları ek ücretlere tabi olabilir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Maastricht School of Management (MSM) is one of the oldest and most international business schools in the Netherlands with a large worldwide network of students, alumni and partners. MSM is a personal ... Devamını oku

Maastricht School of Management (MSM) is one of the oldest and most international business schools in the Netherlands with a large worldwide network of students, alumni and partners. MSM is a personally oriented business school offering internationally accredited MBA (full-time MBA, Executive MBA, Online MBA) and Master in Management programs, and short executive courses. Studying in one of MSM’s programs means you will share your study experience with participants from many countries and professional backgrounds. Being part of such a diverse community offers you the opportunity to expand your international network and to learn from fellow participants by exchanging knowledge and experience. Daha Az

Akreditasyonlar