Executive MBA

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

131334_ScreenShot2020-02-18at2.08.30PM.pngSimon Fraser University - Beedie School of Business izniyle

SFU Beedie'nin Executive MBA (EMBA) programı bir üst seviyeye geçmeye hazır kıdemli profesyoneller içindir. İster yükselişte olun, ister zaten oradasınız, EMBA sizi keskin ve rekabetçi tutacak. Ayrıca, mevcut kariyerinizde daha iyi bir pozisyon elde etmenizi sağlayabilir veya yeni bir kariyere geçmenize yardımcı olabilir.

Önceden kapsamlı bir liderlik deneyiminiz varsa, bir EMBA tüm yeteneklerinizin, karar verme güveninizin ve stratejik bilginizin kilidini açmanıza yardımcı olacaktır.

Kimin için

Executive MBA, üst düzey yöneticiler ve profesyoneller ile gelişmekte olan iş liderleri için tasarlanmıştır.

Müfredatımız hızlı bir şekilde hareket ederken, program aynı zamanda tam zamanlı bir iş gerektiren bir kişi için yönetilebilir olarak tasarlanmıştır. Esnek formatımız, yaşam, iş ve kariyerinizi geliştirmek arasındaki dengeyi korumanızı sağlar.

Ne öğreneceksiniz

SFU Beedie'nin EMBA programı, üst yönetim düzeyinde stratejik bir iş yürütme konusunda size güven ve yetenek verecektir. Düşünme, analiz etme, strateji geliştirme ve liderlik için yeni bilgiler ve çerçeveler kazanacaksınız. İletişim, sunum ve müzakere becerilerinizi geliştireceksiniz.

Öğrendiklerinizi hafta sonu alabilir ve Pazartesi günü iş yerinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yöneticiler için Amerika MBA, Amerika, Kanada, Brezilya, Meksika ve ABD: Amerika'nın en büyük dört ekonomisinde eğitim kurumlarından MBA öğrencileri ile ilgili yönetim sorunları çalışma fırsatı veren 2 yıl isteğe bağlı bir akıştır.

Seni nereye götürebilir

SFU Beedie'nin Executive MBA programı, 1.500 mezuntan oluşan yepyeni bir ağa üyelikle birlikte olağanüstü liderlik eğitimi ve tanınmış ve saygın bir derece sunmaktadır. EMBA'ya yaptığınız yatırım, kariyerinizin bir sonraki aşamasında size çok değerli geri dönüşler ve başarı sağlar.

program

Yoğun ancak yönetilebilir olan SFU Beedie EMBA, 20 ay boyunca yarı zamanlı olarak teslim edilir, bu da liderlik görevlerinizden uzaklaşmanıza gerek olmadığı anlamına gelir.

  • 20 ay, yarı zamanlı
  • Alternatif hafta sonları Cuma ve Cumartesi tam gün dersleri
  • Eylül başlangıç tarihi
  • Whistler'da 3 günlük zorunlu bir inziva ile başlar ve biter

yer

Vancouver şehir merkezinin kalbinde, 60.000 metrekarelik dönüm noktası konut sınıfları, toplantı odaları ve çalışma alanları olarak yeniden tasarlanan bir miras bankası olan SFU Beie'nin Segal Graduate School kampüsü bulunmaktadır.

Merkezi toplu taşıma kolay erişim ile bulunur, bu da sınıftan ve sınıftan son derece uygun hale getirir.

Ayrıca, kafeler, mağazalar ve restoranlarla çevrilidir. Her yerde olduğu kadar hareketli bir mahalle.

Kabul şartları

Bir lisans derecesi. İki yıllık bir diploma ve olağanüstü notlar dikkate alınacaktır. Resmi bir dereceye sahip olmayan ancak diğer üstün niteliklere sahip sınırlı sayıda kişi kabul edilebilir.

Başvuru sahipleri en az 10 yıl profesyonel iş deneyimine sahip olmalı ve dört yıl yönetim pozisyonunda olmalıdır. Ortalama olarak, EMBA'larımız 10 yıllık yönetim tecrübesi ile 18 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Tüm başvuru sahipleri akıcı İngilizce olmalıdır. Birincil diliniz İngilizce değilse, kabul edilebilir iki sınavdan biriyle İngilizce diline yeterli düzeyde hakimiyet göstermeniz gerekir: TOEFL veya IELTS.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Since the creation of Canada’s first Executive MBA in 1968, Simon Fraser University’s Beedie School of Business has emerged as a dynamic teaching and learning setting with a reputation for producing g ... Devamını oku

Since the creation of Canada’s first Executive MBA in 1968, Simon Fraser University’s Beedie School of Business has emerged as a dynamic teaching and learning setting with a reputation for producing global-class research for the knowledge economy. We are based in Metro Vancouver, British Columbia—Canada’s Asia Pacific Gateway and a growing hub for international trade, entrepreneurship, and technology. Daha Az
Vancouver , Surrey + 1 Daha fazla Daha az