Girişimcilik Mba

Genel

Program açıklaması

Swiss School of Management'da, öğrencilerimiz dünyanın her yerinden geldiği için gerçekten uluslararası bir öğrenci topluluğu arasında öğreneceksiniz. Öğrenme deneyiminize katkıda bulunduğu için bu çeşitlilikten gurur duyuyoruz. İşverenler özellikle farklı bir işyerine uyum sağlayan bir öğrenciye değer verir. MBA programımızla öğrenciler, çeşitli sektörlerde herhangi bir yönetim rolüne uygulanabilecek liderlik, iş, girişimcilik ve yönetim felsefelerini inceleyeceklerdir. İşletme okulumuz ayrıca öğrencilere gruplara ve sınıf tartışmalarına yönelik uygulamalı uygulanabilir deneyim sunar.

Program, uluslararası konferanslar, kurumsal ziyaretler, misafir konuşmacılar, öz değerlendirme alıştırmaları ve özgeçmiş / staj danışmanlığı içermektedir. Amacımız, öğrencilerin geldikleri andan itibaren ağlarını büyütmeye başlamaktır.

Girişimcilik Mba

Bu ders, günümüzün küreselleşmiş dünyasında başarılı liderlerin sahip olduğu küresel bir zihniyet geliştirmeye yardımcı olur. Kültürel konulara odaklanmak ve uluslararası örnekler kullanmak. Uluslararası yönetim davranışı, yöneticilerin küresel bir iş ortamında başarılı bir şekilde liderlik etmeleri için beceri ve bilgi geliştirmelerine yardımcı olur.

Öğrencilere ayrıca hizmetler (kamu ve özel), sürdürülebilirlik ve kalkınma için inovasyon, sosyal girişimcilik; ve girişimciliğin mali yönleri. Bu, iş planının ve temel bölümlerinin - finansal, operasyonel ve pazarların taslağının hazırlanmasını içerir.

MBA Derecesi ile neler yapabilirsiniz?

Birçok MBA Derecesi programı, daha özel bir müfredatla birlikte genel yönetimde bir eğitim sunar. SSM'de öğrencileri değerlendiriyoruz ve onların doğasında olan yeteneklerinden yararlanan bir uzmanlık kazanmalarına yardımcı oluyoruz. MBA pahalı olsa da, büyük bir duygusal yatırım gerektiriyor ve sizi günlük işinizden uzaklaştırabilirken, yalnızca MBA nispeten kısa bir zaman diliminde, kapsamlı bir çerçevede ve bir kalıcı kimlik bilgisi. Sadece tüm endüstriler ve sektörlerle ilgili olan bir MBA'dir, mezuniyet sonrası seçilen kariyer ne olursa olsun değerli olacaktır.

Çünkü kariyerinde ilerlemek istiyorsun.

Yıllar içinde üst sıralara tırmanmak mümkün olsa da, bir MBA size sorunlara ve fırsatlara bütünsel olarak bakmayı öğretir. Ayrıca, karşılaştığınız herhangi bir soruna veya fırsata uygulayabileceğiniz risk değerlendirmeleri, maliyet-fayda analizleri ve stratejik planlar gibi analitik çerçeveler sağlayarak kariyerinize değer katmanıza ve ilerlemenize olanak tanır. Ek olarak, ilerleme için MBA gerektiren bazı kariyerler vardır. Örnekler arasında finans ve bankacılık ve danışmanlık alanları yer alır.

Çünkü kariyerinizi değiştirmek istiyorsunuz.

Kariyer değiştirmek, sektör değiştirmek veya kendinizi çeşitli alanlarda pazarlanabilir bir çalışan yapmakla ilgileniyorsanız, bir MBA derecesi her üçünü de yapmanıza yardımcı olabilir. MBA, öğrenme arzunuzu, çok çalışma isteğinizi ve belirli bir hedefe adanmışlığınızı vurgular. Ek olarak, MBA deneyimi, iş adamları ile sohbet ederken kullandığınız dili değiştirecek ve daha yüksek bir pozisyona veya tam bir değişime hazır olduğunuzu onaylayacaktır. Bir MBA programına kaydolurken, neredeyse her sektöre uygulanabilecek genel iş ve yönetim uzmanlığını öğrenme fırsatına sahip olacaksınız.

Çünkü bir Liderlik Rolü üstlenmek istiyorsunuz.

Her iş liderinin veya yöneticinin MBA derecesi yoktur. Bununla birlikte, arkanızda bir MBA eğitiminiz varsa, liderlik rollerini üstlenmek veya kabul etmek daha kolay olabilir. İyi haber şu ki, bu liderlik özelliklerini birlikte doğduğunuz bir şey olmasa bile geliştirebilirsiniz. Bir MBA programına kaydolurken, hemen hemen her liderlik rolüne uygulanabilecek liderlik, işletme ve yönetim felsefelerini inceleyeceksiniz. İşletme okulu ayrıca size çalışma gruplarına, sınıf tartışmalarına ve okul organizasyonlarına yön veren uygulamalı deneyim sağlayabilir.

Çünkü iş okumakla gerçekten ilgileniyorsun.

Bir MBA almanın en iyi nedenlerinden biri, işin çeşitli bileşenlerini çalışmakla gerçekten ilgilenmenizdir. Konunun tadını çıkarırsanız ve bilginizi ve uzmanlığınızı artırabileceğinizi düşünüyorsanız, basit bir eğitim alma uğruna MBA yapmak muhtemelen değerli bir hedeftir.

Size sözümüz:

MBA Üniversite Derecesi programımızın kesinlikle hayatınızı değiştireceğine söz veriyoruz. Aynı kişi olmayacaksın. Dünyaya ve çevrenize farklı gözlerle bakacaksınız. İş yerinde, insanlar farklı olduğunuzu fark edecekler. Kendinizi başarı, memnuniyet ve servet yaratma yolunda bulacaksınız.

Son Güncelleme Kas 2020

Okul Hakkında

Swiss School of Management (SSM) is one of the Top 5 Global Management Schools providing the most economical MBA/ BBA courses, with chosen Specializations that fit immaculately with employed professio ... Devamını oku

Swiss School of Management (SSM) is one of the Top 5 Global Management Schools providing the most economical MBA/ BBA courses, with chosen Specializations that fit immaculately with employed professionals’ work-life balance to befit them and help grow and learn regardless of their bustling schedules. Daha Az