Global Executive MBA: Tam zamanlı, Karma veya Çevrimiçi

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

Modern yönetim becerileri edinmeleri gerekenler için gelişmiş bir premium danışmanlık ve eğitim programıdır. Üst düzey pozisyonlarda çalışan kişilere ve çoğu akademik işletme okulunun verdiği temel bilgilerden memnun olmayan kişilere yöneliktir. Stratejik Yönetim uzmanlığı nedeniyle, öğrenciler İş Stratejisi ve kurumsal yönetim konusunda ileri düzeyde bir ders alırlar . 120 AKTS.

EMAS'ın İş Stratejisi ve Stratejik Yönetim alanındaki istisnai uzmanlığı, EMAS mezunlarının mükemmeliyetini ve bu modern işletme alanlarında yeterli bilgiye sahip olmayan okulların mezunları üzerindeki mesleki üstünlüğünü garanti eder.

EMAS Business School tarafından sağlanan derin bilgi ve prestijli Executive MBA derecesi şirket, kariyer ve gelir büyümesini garanti eder. Üst düzey yöneticiler ve işletme sahipleri için en iyi seçimdir.

DAHA FAZLA BİLGİ VE PROGRAM İÇİN BURADA UYGULAYIN.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Eurasian Management and Administration School (EMAS Business School) is one of the leading business schools, the expert in strategic management and MBA programs in Europe, Russia and CIS countries.

Eurasian Management and Administration School (EMAS Business School) is one of the leading business schools, the expert in strategic management and MBA programs in Europe, Russia and CIS countries. Daha Az
Moskova , Nizhny Novgorod , Rusya Çevrimiçi , Kiev , Minsk , Almatı + 5 Daha fazla Daha az