MBASTUDIES

Ekonomi Çalışmaları 4 {mbastudies-global-mba:plural} Hepsini İncele

Uluslararası işlere ilgi duyan öğrenciler, İşletme İdaresi Yüksek Lisansının kendileri için doğru olduğunu bulabilir. Bu derece geleneksel bir MBA'ya benzer ve tamamlanması 2-3 yıl sürebilir. Program katılımcıları, yüksek ödeme yapan bir kariyer için daha fazla bilgi ve deneyim kazanmak için bu dereceyi kullanabilirler.

Ekonomik Çalışmalarda Global MBA Nedir? Malların ve hizmetlerin tüketimi, ticareti, dağıtımı ve üretimi, modern ekonomi anlayışımızı tanımlayabilir. Ekonomik araştırmalar, bu bileşenleri öğrencilerin finansal dünyayı anlayabilecekleri ve küresel ticaret, pazarlama ve finans ile mücadele etmeye hazır oldukları şekilde keşfederler. Bu tür lisans programlarındaki dersler, küresel ekonomik büyüme, ekonometri, finansal piyasalar ve gelişmekte olan dünya ekonomisi ile iş tarihini içerebilir.

Ekonomik araştırmalarda ileri derecede mezun olan birçok mezun, güçlü matematiksel yeteneklere ve analitik becerilere sahip olduklarını göstermiştir. Buna ek olarak, bu kişiler de yararlı kişilerarası iletişim becerileri kazanabilir.

Küresel bir MBA programına devam etmek isteyen aday program katılımcıları, kayıt yaptırmadan önce farklı programların maliyetini araştırmalıdır. Birçok okul, programı sunan kurumun türüne ve diğer faktörlere bağlı olarak maliyet açısından farklılık gösterir.

Ekonomik araştırmalar giderek artan sayıda uluslararası işletmeyi kapsamaktadır, bu nedenle bu alandaki yüksek eğitimli bireylere olan ihtiyaç da artmaya devam etmektedir. İktisat, aynı zamanda, çok sayıda potansiyel iş pozisyonunun değerlendirilmesine izin veren geniş bir konu alanıdır. Öğrenciler, iş organizasyonu problemlerini çözmeye yardımcı olmak için yönetim analistleri veya danışmanları olarak çalışabilirler. Diğerleri bütçeye yardım etmek ve satış hedeflerini karşılamak için strateji belirlemek için satış müdürleri olarak çalışabilirler.

Birçok kolej ve üniversite bu tür bir derece sunmaktadır ve akademisyenler uluslararası veya yurtiçinde eğitim görebilirler. Birçok Küresel MBA programı bile uluslararası seyahat içerir. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

4 Sonuçlar Ekonomi Çalışmaları Filter

Mba küresel bankacılık ve finans

Birmingham Business School, University of Birmingham
Global MBA
Ağu 2020
<
Tam zamanlı
<
12&nbsp;-&nbsp;24 aylar
Ingilizce
Kampüs

Global Bankacılık ve Finans MBA küresel bankacılık ve finans alanında kariyer talip profesyoneller için tasarlanmıştır. Bu yönetim ve teknik becerileri size rehberlik ve ulusl ...

Devamını oku

Mba global finansal hizmetler, Coventry University, İngiltere

INTI International University & Colleges, Malaysia
Global MBA
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Küresel Finansal Hizmetler MBA yöneticileri yaşama şehir tüccar dünyaya getirmek için güçlü bir simülasyon aracı kullanılarak küresel ölçekte ses stratejik finansal kararlar a ...

Devamını oku

Mba - global bankacılık

Global Banking School
Global MBA
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
Kampüs
e-Öğrenme

Küresel Bankacılık Bu MBA Birleşme ve Devralma, Yönetim / Finans Danışmanlık, Private Equity, Girişim Sermayesi, Girişimcilik, Servet Yönetimi, Özel Bankacılık, Yatırımcı İliş ...

Devamını oku

MBA Küresel Finansman

Mediterranean College, Athens
Global MBA
<
Yarı zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Yunan
Kampüs

MBA Global, modern, iş dünyasında başarılı yöneticiler için bir kriterdir ve gelecekteki liderler için bir inkübatör olmayı hedeflemektedir. Derby Üniversitesi tarafından tasa ...

Devamını oku