Filter
Global MBA
Birleşik Krallık Eğitim türü: Uzaktan Eğitim Hız: Tümü

Birleşik Krallık'ta Uzaktan Eğitim 3 {mbastudies-global-mba:singular}

Eğitim ve deneyimlerini geliştirmek isteyen iş profesyonelleri Global MBA'e gidebilirler. Bu lisans programı, öğrencileri çok uluslu şirketlerde liderlik pozisyonlarına veya girişimcilik çalışmalarına hazırlar ve genellikle yurtdışında çalışma fırsatları içerir. 

İşletme MBA veya Master iki yıllık bir lisans programıdır. MBA takip etmek için, öğrenciler önce ilgili alanda bir lisans almış olmalıdır. MBA programında öğrenciler işletmek ve işletmeleri ve şirketleri yönetmek için onları nitelikli işle ilgili kurs alırsınız.

 

Uzaktan eğitim ya da uzaktan eğitim kampüs fiziksel olarak mevcut olmayan öğrencilere, genellikle bireysel olarak, eğitim ve öğretim sunan bir yoludur.

İngiltere, Birleşik Krallık 300'den yaşında ve dört kurucu ülke oluşur: İngiltere, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda. İngiltere son 1000 yıl için öğrenme bir merkezi olmuştur ve birçok eski ve seçkin üniversitelerin sahip oldu. Yabancı öğrenciler İngiltere üniversitelerinde öğrenci vücudun önemli bir bölümünü oluşturuyor.

Birleşik Krallık'ta En iyi Uzaktan Eğitim 3 {mbastudies-global-mba:singular} 2019/2020

Devamını oku Daha Az

3 Sonuçlar MBA, Birleşik Krallık, Uzaktan Eğitim

Global Banking School

Küresel Bankacılık Bu MBA Birleşme ve Devralma, Yönetim / Finans Danışmanlık, Private Equity, Girişim Sermayesi, Girişimcilik, Servet Yönetimi, Özel Bankacılık, Yatırımcı ... [+]

Global Bankacılık MBA Global Yatırım Bankacılığı sektörünün taleplerini karşılamak için yaratılmıştır. Bu size Yatırım bankacılığı, sermaye piyasaları ve Servet yönetimi ile çeşitli roller çalışmasına olanak yatırım bankacılığı disiplin bilgisini ve anlayışını geliştirmeye yardımcı olacaktır.

Bu gibi teori ve pratikte mevcut eğilimler, çalışma ve mali hizmetler pratikte yeni yaklaşımlar keşfetmeye teşvik tanıtan ve keşfetmek, anlayış ve mevcut akademik teori ve sanayi ile ilgili kavramların eleştirisi için bir platform oluşturmak için yardımcı olacaktır Lider ve örgütsel kaynakların yönetilmesi; Küresel Strateji, Uluslararası İşletme, Pazarlama ve Girişimcilik ve nihayet yatırım bankacılığı stratejik uygulanmasına ilgili diğer çağdaş sorunları ile birlikte Yatırım Bankacılık ve Varlık Yönetimi derinlikli sunmak.... [-]

Birleşik Krallık Londra
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
University of London

Global MBA ile dünya standartlarında iş zekası geliştirin ve kariyerinizi bir üst seviyeye taşıyın. Çalışırken çalışarak ve işyerine yeni bilgiler getirerek kariyer momen ... [+]

Global MBA ile dünya standartlarında iş zekası geliştirin ve kariyerinizi bir üst seviyeye taşıyın. Çalışırken çalışarak ve işyerine yeni bilgiler getirerek kariyer momentumunuzu geliştirin.

Global MBA, CMI ve CIMA dahil olmak üzere birçok meslek kuruluşu tarafından onaylanmıştır. CMI aracılığıyla Chartered Manager statüsünü kazanma ve işverenler tarafından çok değer verilen niteliklerle ortaya çıkma şansınız olacak.

Zaten mesleki yeterliliklere ve / veya başka bir lisansüstü yeterlilik derecesine sahipseniz, Derecenizi daha hızlı tamamlayabileceğiniz anlamına gelen Önceki Öğrenimin Tanınması için uygun olabilirsiniz.

Yeni nesil küresel iş liderlerine katılın.... [-]

Birleşik Krallık Londra
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 5 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
London School Of International Business - LSIB

Program küresel bir bağlamda iş sektörlerinde çeşitli kariyer için proaktif karar vericiler, yöneticiler ve liderler geliştirmeyi amaçlamaktadır. ... [+]

Günümüzde küresel iş dünyasının en üst seviyelerine ulaşmak, her biri MBA'imizi beslemek için tasarlanan mükemmellik, eleştirel düşünme, istisnai bilgi, iletişim becerileri ve kültürel farkındalık gerektirir. Bu kursu genellikle 18 ayda tamamlayacaksınız. İki aşaması var. Program, dünyanın herhangi bir yerinden kursu tamamlama esnekliği ve yerel bilginize küresel bir bakış açısı getirme esnekliği sunar. MBA programı tam olarak onaylanmış bir programdır, kalifikasyonunuzun kariyer potansiyelinize önemli bir değer katmasını sağlar. Tamamlandığında, işle ilgili sorunları çözme ve yeni sınırlara ulaşma ve dünya çapındaki işverenler tarafından takdir edilen ve takdir edilen prestijli bir İngiliz yeterliliğine sahip olmanız ile ortaya çıkacaksınız.... [-]

Birleşik Krallık Londra
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
18 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku