Global MBA

Genel

Program açıklaması

Global MBA

Berlin İşletme ve Yenilik Okulu'ndaki Global MBA programı ile yenilikçi ve vizyon sahibi bir iş lideri olun. Berlin'in merkezindeki kampüsümüzde eğitim alın ve çeşitli başlangıç şirketleri ve büyük işletmelerle çevrili olmanın avantajlarından yararlanın. Bu çalışma programını seçerek kendinizi başarıya hazırlayacaksınız. İşinizi bir sonraki seviyeye taşımak için gereken kritik becerileri geliştirmenizi sağlamak için proje yönetimi ve İK yönetimi gibi alanlarda bir Pathway seçme seçeneğine sahip olacaksınız. Yeteneklerinizi kullanın, bilginizi genişletin ve dünya çapında insanları vizyonları konusunda ikna eden lider olun.

Modüller şunları içerir: Stratejik Yönetim ve Liderlik, Pazarlama ve İş Ortamı ile Sistem ve Operasyon Yönetimi. Global MBA okumak profilinizi artırmak, yönetim becerileri geliştirmek ve bir sonraki seviyeye işinizi nasıl alacağınızı öğrenmek için mükemmel bir yoldur. Mezun olduğunuzda, paydaşlarla etkileşimde bulunma, ekipler ve meslektaşlarınızla çeşitli medya formları üzerinde etkili bir şekilde iletişim kurma, karar verme ve problem çözme konularında ustalaşacaksınız. BSBI halen aday öğrencileri programlarımıza başvurmaya teşvik etmektedir; yaklaşan girişler için koltuk sayısı sınırlıdır. Alım ertelemeleri ve canlı web seminerlerimiz ve akademik içeriğimizle çevrimiçi alım yapmaya başlama imkanı dahil olmak üzere birçok önlemimiz var. Sınırlar tekrar açıldığında, her zamanki gibi yüz yüze dersler vereceğiz.

Kurs gereksinimleri

 • Minimum yaş: 21
 • İngilizce dil gereksinimleri:
  • IELTS 6.0 (herhangi bir bileşende en az 5.5), veya;
  • PTE 50 puanı veya eşdeğeri.
 • İngilizce yeterlilik gereksinimleri aşağıdakilerden feragat edilebilir:
 • Anadili İngilizce olan veya;
 • Eğitimini İngilizce olarak tamamlayan adaylar (Lise diploması veya IB gibi).
 • Belgeler: Özgeçmiş ve iki referans mektubu.
 • Yeterlilikler: 2: 2 İngiltere lisans derecesine (veya NARIC tarafından tanınan eşdeğer bir dereceye) sahip olmalısınız.
 • Akademik gereklilikleri karşılamıyorsanız, ilgili iş deneyimine göre değerlendirilebilirsiniz. Bu rotaya geçmek için en az 3 yıllık yönetim deneyimine sahip olmanız gerekir.

Berlin İşletme ve Yenilik Okulu

Seçtiğiniz alanda olağanüstü bir iş lideri olmak ister misiniz? Berlin İşletme ve Yenilik Okulu (BSBI), başarılı bir kariyer için ihtiyaç duyduğunuz kilit yönetim becerilerini geliştirmenize yardımcı olacaktır.

BSBI'nin lisans programlarının merkezinde üç konsept vardır:

Kurumsal | Liderlik | başarı

Olacaksın:

 • Pratik becerilerle iş becerilerinizi geliştirin
 • Seçtiğiniz endüstri hakkında, alanlarının başındaki kariyer odaklı akademisyenlerden bilgi edinin.
 • Önemli profesyonel araç ve teknikleri alarak rekabet avantajı elde edin
 • Kavramların gerçek işletmelere nasıl uygulanacağını öğrenin

Hedefimiz sizin başarınızdır: mezun olduğunuzda, yakında iş piyasasına yüksek nitelikli bir profesyonel olarak girebileceksiniz ve mezun olduktan sonra, kariyerden yararlanmak için 18 aylık bir çalışma sonrası oturma izni başvurusunda bulunabileceksiniz Almanya'da fırsatlar.

Derecenizi okurken…

Öğretme teknikleri

Aşağıdakiler gibi yöntemleri kullanarak kariyer odaklı ve pratik öğretim yaklaşımından yararlanın:

 • Durum çalışmaları
 • Sergi ve işyerlerine ziyaret
 • Atölyeler ve misafir konuşmacılar
 • Grup tartışmaları
 • Sunumlar
 • Grup projeleri

Esneklik ve çevrimiçi çalışma desteği

Mesleki ve kişisel taahhütlerinize uyacak şekilde tasarlanmış bir çalışma programının tadını çıkarın.

Sanal Öğrenme Ortamından (VLE) yararlanın ve evden çalışabileceğiniz anlamına gelen 'Sanal' sınıflara erişin.

Merkez Berlin kampüsü

BSBI, Berlin'in kalbinde yer alan ve yenilenmiş, modern bir kampüs sunan harika bir çalışma ortamı yarattı.

Şehir kısa süre önce Avrupa'da eğitim almak isteyen uluslararası öğrenciler için en popüler seçenek seçildi **.

** 2018 yılında ICEF tarafından yapılan yıllık bir ankete dayanmaktadır.

Endüstri bağlantıları ve fırsat

Avrupa'nın başlangıç sermayesi olan Berlin, işletme hakkında bilgi edinmek ve değerli deneyim kazanmak için mükemmel bir yerdir - şehir, yatırım ve ekonomik fırsattan yararlanmak için Berlin'e akın eden girişimciler için bir merkezdir.

Özel Kariyer Hizmeti

BSBI'nin kampüs içi kariyer uzmanları, başarı için eğitmenize yardımcı olmak için çalışmaktadır. Kariyer hizmetleri özel ihtiyaçlarınıza göre düzenlenir ve mezun olduktan sonra sizi mükemmel bir aday haline getirmek için tasarlanmıştır.

Mezuniyetten sonra…

Global olarak tanınan derece yeterlilik

BSBI'nin ana akademik ortağı olan Università Telematica Internazionale Uninettuno'dan bir yeterlilik alacaksınız.

Çalışma sonrası oturma izni

Derece kursu başarıyla tamamladıktan sonra, 18 aya kadar bir çalışma sonrası oturma izni başvurusunda bulunabileceksiniz. Bu size Almanya genelinde ekonomik fırsatlardan faydalanma fırsatı verecektir.

112194_110926_BSBI.png

Seyahat yasağı, sokağa çıkma yasağı ve halk hareketleriyle ilgili kısıtlamaların açıklanmasının ardından, BSBI hızlı bir şekilde yanıt verdi ve Berlin kampüsüne erişememelerine rağmen öğrencilerin öğrenimlerine devam edebilmelerini sağlayacak önlemler almaya başladı. 12 Mart'tan bu yana, eğitmenler çevrimiçi dersler vermektedir.

BSBI, virüsün yayılmasını önlemek için birçok ülkenin kilitlendiğini kabul ediyor. Bu, vizenizi alamayacağınız veya Almanya'ya uçamayacağınız anlamına gelebilir. Bu nedenle, Mayıs 2020 alımımız için bir geç varış tarihi (3 Temmuz) oluşturduk. Alternatif olarak, kriz nedeniyle vize alamıyorsanız, daha sonraki alımlar için erteleyebilirsiniz: Ekim 2020 veya Şubat 2021.

Son Güncelleme May 2020

Okul Hakkında

The Berlin School of Business and Innovation (BSBI) is located in the heart of Berlin. We focus on helping graduates to become exceptional leaders in their chosen field.

The Berlin School of Business and Innovation (BSBI) is located in the heart of Berlin. We focus on helping graduates to become exceptional leaders in their chosen field. Daha Az