close

Filtreler

Sonuçları Göster

Bankacılık {mbastudies-global-mba:plural} İncele

Küresel İşletme Yüksek Lisans (MBA), geleneksel MBA müfredatı ile birlikte uluslararası yöntemleri öğreten iş alanında ileri derecedir. Bu program uluslararası bir şirket için çalışmak isteyen kişiler için mükemmel bir seçenektir. Bankacılıkta Küresel MBA Nedir? Küresel bankacılık ve finans alanında kariyer yapmak isteyen öğrenciler için çok uygun bir lisans dere… Devamını oku

Küresel İşletme Yüksek Lisans (MBA), geleneksel MBA müfredatı ile birlikte uluslararası yöntemleri öğreten iş alanında ileri derecedir. Bu program uluslararası bir şirket için çalışmak isteyen kişiler için mükemmel bir seçenektir.

Bankacılıkta Küresel MBA Nedir? Küresel bankacılık ve finans alanında kariyer yapmak isteyen öğrenciler için çok uygun bir lisans derecesidir. Yüksek lisans öğrencisi olarak, ekonominin sorunlarını büyük ölçüde keşfedebilirsiniz. Muhtemelen, finansal kuruluşlar ve finansal kuruluşların iş şirketlerinde ve finansal kurumlardaki sorunlarını vurgulayan operasyonlarla ilgili kurslar da alacaksınız. Müzakere, yönetim muhasebesi, küresel ekonomi, finans ve finansal yatırımlar gibi kurslar alma şansına sahip olabilirsiniz.

Bankacılık mezunları Küresel MBA genellikle kendi kişisel yaşamlarında ve profesyoneller olarak yararlanan çeşitli becerileri öğrenirler. Çoğu öğrenci ağda ustalaşır. Bu, arkadaş edinmelerine yardımcı olabilir ve iş ve iş fırsatlarına yol açabilir. Öğrenciler, finansmana odaklanan ve sonuçta kişisel mali yönetimde onlara yardımcı olabilecek çok fazla ders alma eğilimindedir. Öğrenciler ayrıca güçlü karar verme becerilerini geliştirirler.

Bankacılıkta Küresel MBA maliyeti, üniversiteye bağlı olarak değişebilir. Genellikle bir ila iki yıllık bir çalışmanın tamamlanması gerekir. Öğrenciler, maliyetler ve program süresi ile ilgili bilgi için tercih ettikleri okula ulaşmalıdır.

Bankacılık okuyan küresel MBA öğrencileri döviz kurları, yabancı yatırımlar ve diğer uluslararası finansal kaygılar hakkında çok şey öğrenebilirler. Bu genellikle onları uluslararası kurumlar başta olmak üzere çeşitli finansal pozisyonlara uygun hale getirir. Mezunlar, finansal analist olarak kariyer peşinde koşmakla ilgilenebilirler; menkul kıymetler, emtialar ve finansal hizmetler acenteleri; finansal yöneticiler; veya uluslararası bir banka için bankacılar. Bankacılık, hisse senetleri, tahviller ve emtiaların yatırımını içeren herhangi bir pozisyon, Bankacılık'ta Global MBA yapan mezunlar için ilginç olabilir.

Öğrenciler, Bankacılık'ta Global MBA'yi dünya çapında çeşitli kurumlar aracılığıyla kazanma fırsatları bulabilirler. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
Birmingham Business School, University of Birmingham
Birmingham , Birleşik Krallık

Küresel Bankacılık ve Finans MBA'sinde, yönetim ve teknik beceriler konusunda size rehberlik edeceğiz, sizi uluslararası bankacılık ve finans endüstrisinin tepesinde performan ... +

Küresel Bankacılık ve Finans MBA'sinde, yönetim ve teknik beceriler konusunda size rehberlik edeceğiz, sizi uluslararası bankacılık ve finans endüstrisinin tepesinde performans gösterebilen, geniş bir bilgi tabanına sahip bir profesyonel haline getireceğiz. -
Global MBA
Tam zamanlı
12 - 24 aylar
Ingilizce
Ağu 2021
Kampüs
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın