Filter
Global MBA
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Enerji Bilimi 2 {mbastudies-global-mba:plural} Karşılaştır

İşletme Yüksek Lisans (MBA), mevcut en çok yönlü master programlarından biridir. Akademisyenler kabul için genellikle bir lisans derecesi almalılar. Bir yüksek lisans, doktora ile akademik takvimi ilerletmek isteyenler için bir ön koşuldur.

Enerji Araştırmaları alanında Global MBA Nedir? Bu MBA programı enerji sektöründe uluslararası bir perspektiften işletme işletme ve yönetimine bakar. Öğrenciler, pazarlama, finans, muhasebe ve operasyonlar gibi konularda temel ticaret kurslarını tamamlamakla yükümlüdürler. Ek olarak, işletme yönetiminin bu çeşitli yönlerinin, özellikle enerji, petrol, gaz ve yenilenebilir enerjiler gibi enerji endüstrisiyle nasıl ilişkili olduğunu öğreneceklerdir.

Çoğu program yenilenebilir enerjiye yoğun bir şekilde odaklanacak ve mezunlara bu hızla gelişen alanda bir avantaj sağlayacaktır. Pazarlama ve finans gibi somut beceriler, öğrencilere gerçek dünya iş ortamında başarılı olmak için ihtiyaç duyacakları pratik eğitimi sağlar.

Global bir MBA programının maliyeti, seçilen okula bağlı olacaktır. Ayrıca, programın uzunluğuna ve kampüste veya çevrimiçi incelendiğinde değişecektir. Öğrenim ücretleri ve ücretler hakkında daha fazla bilgi için kayıt bürosuyla iletişime geçin.

Enerji Araştırmaları alanında Global MBA olan mezunlar, kendilerini iş piyasasında rekabet avantajı ile karşı karşıya bulurlar. Enerji endüstrisi her zaman gelişiyor ve iş imkanları genellikle iyi. Olası iş unvanlarında proje yöneticisi, operasyon yöneticisi ve iş analisti bulunmaktadır. Program katılımcıları, yenilenebilir enerji veya sürdürülebilirlik alanlarında uzmanlaşabilir ve yeşil teknolojideki ilerlemeler her geçen gün arttığı için her ikisi de talep artmaktadır.

Dünyanın dört bir yanındaki kolejler, üniversiteler ve işletme okulları, birçoğu bütünüyle veya yarı zamanlı olarak çalışma olanağı sunan çevrimiçi Enerji Araştırmaları programlarında Global MBA sunmaktadır. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

2 Sonuçlar Enerji Bilimi

University of Haifa, International School

Küresel Yeşil MBA programı çevresel sürdürülebilirlik zorlu sorunları giderir iş master derecesi ilgilenen genç mezunlar için özellikle uygundur. ... [+]

Küresel Yeşil MBA programı çevresel sürdürülebilirlik zorlu sorunları giderir iş master derecesi ilgilenen genç mezunlar için özellikle uygundur. Bu Eylül'e kadar on hafta Ekim her beş çalışma dönemlerde İngilizce öğretilen bir yoğun, bir yıllık bir programdır.

Program araya sürdürülebilirlik ve çevre yönetimi ile ilgili konularda hem zorunlu ve seçmeli derslerin bir dizi ile, işletme kursları çekirdek içerir. Öğrenciler yirmi zorunlu ders ve seçmeli bir seçim iki ders en az tamamlamak zorundadırlar.

Program, uluslararası bir öğrenme ortamı ile yüksek akademik standartları birleştirir ve gelişmiş öğrenme ve kapsamlı kültürler arası alışverişi için mükemmel fırsatlar sunar. Önceki iş deneyimi bir avantaj, ama zorunlu değildir.... [-]

İsrail Haifa
Ekim 2019
Tam zamanlı
1 - 1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Camara Minera Del Peru

Oruro Teknik Üniversitesi, Ulus adına, Latin Amerika ve Karayipler'de Yüksek Öğrenimde Çalışmaları, Diplomaları ve Dereceleri Tanıma Konvansiyonu Sözleşmesi tarafından de ... [+]

Başlangıç: 31 Mayıs 2019Modality: SemiPresencialSüre: 12 AyVaka Analizi: Peru, Meksika, Kolombiya ve ŞiliSüre ve Modalite

12 ay, Presencial - Sanal.

Akreditasyon ve Tanınma

Oruro Teknik Üniversitesi, Ulus adına, Latin Amerika ve Karayipler'de Yüksek Öğrenimde Çalışmaları, Diplomaları ve Dereceleri Tanıma Konvansiyonu Sözleşmesi tarafından desteklenen uluslararası tanınırlığa sahip yüksek lisans derecesini vermektedir.

Uluslararası tanınma Peru'da SUNEDU tarafından verilir; Meksika'da, Akreditasyon, Kuruluş ve Yeniden Değerleme Genel Müdürlüğü tarafından; Şili'de Dışişleri Bakanlığı tarafından; Kolombiya'da Milli Eğitim Bakanlığı tarafından; diğerleri arasında.... [-]

Peru La Molina
Şubat 2020
12 ay
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku