Filter
Global MBA
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Enerji Bilimi {mbastudies-global-mba:plural} Karşılaştır

İşletme Yüksek Lisans (MBA), mevcut en çok yönlü master programlarından biridir. Akademisyenler kabul için genellikle bir lisans derecesi almalılar. Bir yüksek lisans, doktora ile akademik takvimi ilerletmek isteyenler için bir ön koşuldur.

Enerji Araştırmaları alanında Global MBA Nedir? Bu MBA programı enerji sektöründe uluslararası bir perspektiften işletme işletme ve yönetimine bakar. Öğrenciler, pazarlama, finans, muhasebe ve operasyonlar gibi konularda temel ticaret kurslarını tamamlamakla yükümlüdürler. Ek olarak, işletme yönetiminin bu çeşitli yönlerinin, özellikle enerji, petrol, gaz ve yenilenebilir enerjiler gibi enerji endüstrisiyle nasıl ilişkili olduğunu öğreneceklerdir.

Çoğu program yenilenebilir enerjiye yoğun bir şekilde odaklanacak ve mezunlara bu hızla gelişen alanda bir avantaj sağlayacaktır. Pazarlama ve finans gibi somut beceriler, öğrencilere gerçek dünya iş ortamında başarılı olmak için ihtiyaç duyacakları pratik eğitimi sağlar.

Global bir MBA programının maliyeti, seçilen okula bağlı olacaktır. Ayrıca, programın uzunluğuna ve kampüste veya çevrimiçi incelendiğinde değişecektir. Öğrenim ücretleri ve ücretler hakkında daha fazla bilgi için kayıt bürosuyla iletişime geçin.

Enerji Araştırmaları alanında Global MBA olan mezunlar, kendilerini iş piyasasında rekabet avantajı ile karşı karşıya bulurlar. Enerji endüstrisi her zaman gelişiyor ve iş imkanları genellikle iyi. Olası iş unvanlarında proje yöneticisi, operasyon yöneticisi ve iş analisti bulunmaktadır. Program katılımcıları, yenilenebilir enerji veya sürdürülebilirlik alanlarında uzmanlaşabilir ve yeşil teknolojideki ilerlemeler her geçen gün arttığı için her ikisi de talep artmaktadır.

Dünyanın dört bir yanındaki kolejler, üniversiteler ve işletme okulları, birçoğu bütünüyle veya yarı zamanlı olarak çalışma olanağı sunan çevrimiçi Enerji Araştırmaları programlarında Global MBA sunmaktadır. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

1 Sonuçlar Enerji Bilimi

University of Haifa, International School

Program, etkili ve sorumlu bir iş uygulamasının anahtarı olan iki konu olan çevresel ve sosyal sürdürülebilirliğe odaklanmasında öne çıkıyor. Bu nedenle, MBA'in uluslarar ... [+]

Enerji Bilimi {mbastudies-global-mba:plural}. Program Açıklaması

Sürdürülebilir iş yönetimi, Hayfa Üniversitesi İşletme Fakültesi'nin bir yıllık Global Green MBA programının ön saflarında yer almaktadır . İsrail, hem su hem de yenilenebilir enerji yönetiminde bir lider ve yenilikçi ve sürdürülebilir teknolojiler geliştirmede bir liderdir ve Haifa Üniversitesi'ni çevre odaklı, başarılı iş kültürünün dinamik birleşimini deneyimlemek ve kullanmak için ideal bir yer haline getirmektedir.

Program, etkili ve sorumlu bir iş uygulamasının anahtarı olan iki konu olan çevresel ve sosyal sürdürülebilirliğe odaklanmasında öne çıkıyor. Bu nedenle, MBA'in uluslararası bir öğrenme ortamında yüksek akademik standartları birleştirmesi, işletme yönetimi için gerekli araçlara odaklanması ve sürdürülebilirliği uygulamak için teorik ve pratik araçların edinilmesi onu çok değerli ve kapsamlı bir iş müfredatı haline getirmektedir.... [-]

İsrail Haifa
Ekim 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku