MBASTUDIES

Finans 3 {mbastudies-global-mba:plural} Bak

Uluslararası işlerde kariyer yapmak isteyen öğrenciler, Global İşletme Yüksek Lisans programına devam etmeyi düşünebilirler. Bu tür eğitim, kişileri uluslararası bir mercek aracılığıyla eleştirel eğitim ve deneyim sağlayarak karlı mesleklere hazırlayabilir.

Finans'ta Küresel MBA Nedir? Finans para yatırımlarının ve para yönetiminin incelenmesidir. Bu konudaki diploma, öğrencileri modern finansal dünyada başarılı olmak için gerekli olan işletme becerileri, davranışları, araştırma ve kavramlar üzerine eğitmek için tasarlanmıştır. Global bir MBA ile, program katılımcıları, finansın uluslararası boyutlarını keşfederken pratik, iş hayatında deneyim kazanabilirler. Bu derecede kurs, organizasyon yönetimi, uluslararası nüfuz, iş yapıları, vergi planlaması ve risk yönetimi içerebilir.

Öğrencilerin bu lisans programından kazanabilecekleri beceri çok sayıdadır ve hem mesleki hem de kişisel olarak faydalı olabilir. Öğrenciler güçlü analitik ve araştırma becerileri geliştirebilirler. Bu alandan mezun olan pek çok kişi, çeşitli sektörlerde yardımcı olabilecek güçlü kişilerarası iletişim becerileri göstermektedir.

Programın uzunluğu, okulun konumu ve daha fazlası gibi çeşitli faktörler bir derece programının maliyetini etkileyebilir. İlgilenen kişilerin, mevcut öğrenim bilgilerini ve burs imkânlarını belirlemek için potansiyel okulların kabul bürolarına başvurmaları önerilir.

Küresel bir MBA kazandıktan sonra, mezunlar bir lisans derecesine sahip adaylara kıyasla finans alanında daha karlı liderlik pozisyonları için yarışabilirler. Kurumsal finans, sigorta, satış ve ticaret gibi sektörlerde kamu ve özel sektörde çok sayıda iş bulunmaktadır. Potansiyel bazı iş unvanlarında finansal analist, yatırım bankacısı, mali müşavir, muhasebeci, finansal planlayıcı ve mali görevli bulunmaktadır.

Dünyanın dört bir yanındaki üniversitelerin pek çok akademisyeni, Finans alanında Global MBA'yı sürdürmüş ve programların çoğunda uluslararası öğrenciler bulunmaktadır. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

3 Sonuçlar Finans Filter

Mba küresel bankacılık ve finans

Birmingham Business School, University of Birmingham
Global MBA
Ağu 2020
<
Tam zamanlı
<
12&nbsp;-&nbsp;24 aylar
Ingilizce
Kampüs

Global Bankacılık ve Finans MBA küresel bankacılık ve finans alanında kariyer talip profesyoneller için tasarlanmıştır. Bu yönetim ve teknik becerileri size rehberlik ve ulusl ...

Devamını oku

Mba global finansal hizmetler, Coventry University, İngiltere

INTI International University & Colleges, Malaysia
Global MBA
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Küresel Finansal Hizmetler MBA yöneticileri yaşama şehir tüccar dünyaya getirmek için güçlü bir simülasyon aracı kullanılarak küresel ölçekte ses stratejik finansal kararlar a ...

Devamını oku

MBA Küresel Finansman

Mediterranean College, Athens
Global MBA
<
Yarı zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Yunan
Kampüs

MBA Global, modern, iş dünyasında başarılı yöneticiler için bir kriterdir ve gelecekteki liderler için bir inkübatör olmayı hedeflemektedir. Derby Üniversitesi tarafından tasa ...

Devamını oku