MBASTUDIES

Küresel Yönetim 2 {mbastudies-global-mba:plural} Bak

Uluslararası iş hayatına ilgi duyan birçok öğrenci, Global MBA'nın sunabileceği uzmanlık bilgisinden yararlanabilir. Bu tür programlar, öğrencilerin global düzeyde nasıl iş yaptığına dair daha geniş bir anlayış geliştirmelerine yardımcı olmak için öğrencileri genellikle çok çeşitli kültürlere maruz bırakır.

Küresel Yönetimde Küresel MBA Nedir? Bu tür bir derece, öğrencilere, finans, yönetim teorisi ve uygulama gibi dersler vasıtasıyla onlara işletme endüstrisinin uzmanlık bilgisini vererek küresel işletmelerdeki yönetsel rolleri üstlenmeye hazırlar. Öğrenciler, tedarik zinciri yönetimi, iş stratejileri, muhasebe ve anlayışlarını tamamlamak için yazma da öğrenebilirler. Programın amacı, öğrencilerin küresel işletmelerin etkilerini ve işleyişini anlamalarına yardımcı olmaktır.

Global bir MBA programı genellikle öğrencilerine seçtikleri kariyerlerini başarmak için yardımcı olabilecek değerli becerileri öğretir. Liderlik becerileri, gelecekte iş gelişmeleri ve maaş artışları için onları elinde tutabilirken iletişim becerileri, onları verimli bir şekilde ağa bağlar. Analitik beceriler, mesleki hayatların yanı sıra kişisel yaşam alanlarında da faydalı olabilir.

Her okul farklı olduğundan, Global bir MBA programı için belirlenmiş bir maliyet yoktur. Her üniversitenin kendi öğrenim masrafları vardır ve yer de fiyatı etkileyebilir.

Küresel Yönetim alanında Global MBA derecesini tamamlayan öğrenciler genellikle birçok heyecan verici kariyere erişime sahiptir. Birçoğu iş ya da şube yöneticisi olurken diğerleri tedarik zinciri yöneticileri olarak çalışmaktadır. Pazarlama yöneticileri olarak pozisyonlar da mevcut olabilir. Bazıları iş analisti olarak kariyerlere devam ederken, bazıları tazminat yöneticileri veya lojistik danışmanları olarak iş buluyor. Birçoğu kendi işletmelerini başlatmayı ve CEO'ları seçmeyi tercih eder.

Global MBA programları genellikle hem kampüste hem de çevrimiçi olarak sunulmaktadır. Online sınıflara kaydolmak, öğrencilerin eğitimlerini kişisel yaşamlarıyla dengelemek için öğrencilere daha fazla esneklik kazandırabilir, bu nedenle aşağıdaki programda arama yapabilir ve yol açan formu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçebilirsiniz.

2 Sonuçlar Küresel Yönetim Filter

Global MBA

Berlin School Of Business & Innovation
Global MBA
Eki 2020
<
Tam zamanlı
<
18 aylar
Ingilizce
Kampüs

Berlin İşletme ve Yenilik Okulu'nda Global MBA programı ile yenilikçi ve vizyon sahibi bir iş lideri olun. Berlin'in merkezindeki kampüsümüzde eğitim alın ve bir dizi yeni işl ...

Devamını oku

Küresel insan kaynakları yönetiminin ana (tam zamanlı MBA programı)

National Sun Yat-Sen University
Global MBA
<
Tam zamanlı
<
2&nbsp;-&nbsp;4 yıl
Ingilizce
Kampüs

Global İnsan Kaynakları Yönetimi Master İK mesleğini güçlendirmek ve öğrencilere iş kilit alanlarda başarılı organizasyonlar entegre nasıl bazı topraklama vermek Koleji ihtiya ...

Devamını oku