Filter
Global MBA
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Liderlik 2 {mbastudies-global-mba:plural} Hepsini İncele

Birçok öğrenci bir lisans programını tamamladıktan sonra yüksek lisans yapmak istiyor ve uluslararası iş alanında kariyer yapmak isteyenler için Küresel bir MBA programına kaydolmak iyi bir seçim olabilir. Öğrenciler, çok çeşitli kültür ve iş uygulamalarını tanıtarak, seçilen bir alanda uzmanlık bilgisi sunabilir.

Liderlikte Küresel MBA Nedir? Bu tür bir program öğrencilere, finans, yönetim teorisi ve iş stratejisi gibi konularda yoğunlaşan dersleri kullanarak iş dünyasında başarılı olmak için ihtiyaç duyduğu uzmanlık bilgilerini sağlar. Öğrenciler başarılı şirketleri çalıştırmak için iş stratejilerini nasıl tasarlayacaklarını ve uygulayabileceklerini öğrenebilirler. Programın amacı, küresel olarak iş fonksiyonlarının derin ve kapsamlı bir anlayışını oluşturmaktır.

Küresel bir MBA programına kaydolurken öğrenciler genellikle birçok beceri geliştirirler. Güçlü iletişim becerileri, öğrencilerin etkili bir şekilde ağ kurmalarını sağlarken, analitik beceriler karmaşık iş stratejileri ve politikalarında gezinmelerine izin verir. Problem çözme becerileri hem mesleki hem de kişisel hayatta yararlı olabilir.

Global bir MBA programını tamamlamak genellikle yaklaşık iki yıl alır, ancak fiyat okuldan okula değişir. Farklı programlar sunan üniversiteler ile maliyetler büyük ölçüde farklılık göstermektedir. Sınıfların konumu da fiyatta bir faktör olabilir.

Liderlikte Küresel MBA, öğrencileri genellikle çok çeşitli heyecan verici kariyer için hazırlar. Birçoğu işletme yöneticisi olurken bazıları girişimci olarak çalışmayı tercih ediyor. Bazıları iş analistleri veya proje yöneticileri olarak kariyerlere devam etmektedir. Reklamcılık yöneticileri veya pazarlama araştırma yöneticileri gibi işler, yaratıcı kariyer tercih edenler için kullanılabilir veya öğrenciler veri analistleri veya lojistik danışmanları olarak çalışmayı seçebilir.

Birçok öğrenci halen kampusta düzenlenen sınıflara girmekle birlikte, çevrimiçi sınıflar daha fazla esnekliğe izin verdiği için her zamankinden daha popüler hale geliyor. Dünyadaki okullar birçok öğrenciye internet üzerinden kurslara erişebilmeleri sayesinde bu ihtiyacı karşılamak için artıyor. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

2 Sonuçlar Liderlik

Long Island University, Post Campus

LIU'nun bir yıllık global MBA programı, öğrencilerin üç dünya merkezinde sürükleyici öğrenme deneyimleri edinmeleri için benzersiz bir programdır: Londra, Şangay ve New Y ... [+]

Bir yıl. Üç Kıta. Hızlandırılmış Global MBA.

LIU'nun bir yıllık global MBA programı, öğrencilerin üç dünya merkezinde sürükleyici öğrenme deneyimleri edinmeleri için benzersiz bir programdır: Londra, Şangay ve New York.

Üç lider işletme okulu, Bir dünya çapında MBA

Avrupa, Asya ve Kuzey Amerika'daki üç önde gelen enstitü arasında sorunsuz bir şekilde ilerleyin: Cambridge'de Lucy Cavendish College, Fudan Üniversitesi'nde İşletme Fakültesi ve LIU Post Yönetimi Fakültesi.

Program yapısıSüre: 11 aylık programBaşlangıç: Ağustos ortası 2019Küresel Kampüs:New York'ta 24 haftaLondra'da 5 haftaŞangay'da 4 haftaDerecesi: LIU MBA Derecesi ve Fudan Üniversitesi'nden SertifikaÖğretim Dili: İngilizce11 ayın neye benzeyecek... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Brookville Çin Halk Cumhuriyeti Şanghay Birleşik Krallık Londra  + 2 Daha fazla
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
11 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Richfield University

Global Leadership'de Seçeneği Olan Richfield College İşletme Yüksek Lisans (MBA) yüksek lisans derecesi programı, öğrencilerin yönetim ve yönetimde katkıda bulunmaya hazı ... [+]

Global Liderlikte İşletme Yüksek Lisans (MBA)

Global Leadership'de Seçeneği Olan Richfield College İşletme Yüksek Lisansı (MBA), öğrencilerin yönetimine ve küresel iş faaliyetlerinde aktif varlığı olan işletmelerin liderliğine katkıda bulunmaya hazırlanmasına odaklanan lisansüstü bir programdır. Program yürütme ve global liderliğe odaklanarak işletme yönetiminde sağlam bir temel sunmaktadır. Program sadece fonksiyonel iş bilgilerini kapsamakla kalmaz, mezunlarını bugünkü karmaşık dünya işinde ve ilişkilerinde liderlik sorumluluklarını almaya hazırlar.

Kariyer Olanakları

Program, mezunlarımızı küresel farkındalık, vatandaşlık ve sorumluluk, kültürel çeşitlilik etiğinin ve dinamiklerinin tanınması, yeni bilgi ve iletişim teknolojileri ve kaynakları kullanımıyla yenilikçi ve insancıl çözümlerin geliştirilmesi yoluyla uluslararası örgütlerine ve işletmelerine katkıda bulunmaya hazırlıyor ve alternatifler. Mezunlarımız, insan onuruna, çevreye ve küresel barış ve işbirliğinin değerine saygı duymayı öğrenirler.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles
Eylül 2020
Ingilizce
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku