MBASTUDIES

Liderlik 2 {mbastudies-global-mba:plural} Hepsini İncele

Birçok öğrenci bir lisans programını tamamladıktan sonra yüksek lisans yapmak istiyor ve uluslararası iş alanında kariyer yapmak isteyenler için Küresel bir MBA programına kaydolmak iyi bir seçim olabilir. Öğrenciler, çok çeşitli kültür ve iş uygulamalarını tanıtarak, seçilen bir alanda uzmanlık bilgisi sunabilir.

Liderlikte Küresel MBA Nedir? Bu tür bir program öğrencilere, finans, yönetim teorisi ve iş stratejisi gibi konularda yoğunlaşan dersleri kullanarak iş dünyasında başarılı olmak için ihtiyaç duyduğu uzmanlık bilgilerini sağlar. Öğrenciler başarılı şirketleri çalıştırmak için iş stratejilerini nasıl tasarlayacaklarını ve uygulayabileceklerini öğrenebilirler. Programın amacı, küresel olarak iş fonksiyonlarının derin ve kapsamlı bir anlayışını oluşturmaktır.

Küresel bir MBA programına kaydolurken öğrenciler genellikle birçok beceri geliştirirler. Güçlü iletişim becerileri, öğrencilerin etkili bir şekilde ağ kurmalarını sağlarken, analitik beceriler karmaşık iş stratejileri ve politikalarında gezinmelerine izin verir. Problem çözme becerileri hem mesleki hem de kişisel hayatta yararlı olabilir.

Global bir MBA programını tamamlamak genellikle yaklaşık iki yıl alır, ancak fiyat okuldan okula değişir. Farklı programlar sunan üniversiteler ile maliyetler büyük ölçüde farklılık göstermektedir. Sınıfların konumu da fiyatta bir faktör olabilir.

Liderlikte Küresel MBA, öğrencileri genellikle çok çeşitli heyecan verici kariyer için hazırlar. Birçoğu işletme yöneticisi olurken bazıları girişimci olarak çalışmayı tercih ediyor. Bazıları iş analistleri veya proje yöneticileri olarak kariyerlere devam etmektedir. Reklamcılık yöneticileri veya pazarlama araştırma yöneticileri gibi işler, yaratıcı kariyer tercih edenler için kullanılabilir veya öğrenciler veri analistleri veya lojistik danışmanları olarak çalışmayı seçebilir.

Birçok öğrenci halen kampusta düzenlenen sınıflara girmekle birlikte, çevrimiçi sınıflar daha fazla esnekliğe izin verdiği için her zamankinden daha popüler hale geliyor. Dünyadaki okullar birçok öğrenciye internet üzerinden kurslara erişebilmeleri sayesinde bu ihtiyacı karşılamak için artıyor. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

2 Sonuçlar Liderlik Filter

Global MBA

Long Island University, Post Campus
Global MBA
<
Tam zamanlı
<
11 aylar
Ingilizce
Kampüs

LIU'nun bir yıllık global MBA programı, öğrencilerin üç dünya merkezinde sürükleyici öğrenme deneyimleri edinmeleri için benzersiz bir programdır: Londra, Şangay ve New York. ...

Devamını oku

Dünya liderliğinde işletme yönetimi (mba)

Richfield University
Global MBA
Eyl 2020
Ingilizce
Kampüs
e-Öğrenme

Global Leadership'de Seçeneği Olan Richfield College İşletme Yüksek Lisans (MBA) yüksek lisans derecesi programı, öğrencilerin yönetim ve yönetimde katkıda bulunmaya hazırlanm ...

Devamını oku