close

Filtreler

Sonuçları Göster

Moda Yönetimi {mbastudies-global-mba:plural} Bul

Uluslararası iş hayatıyla ilgilenen öğrenciler için, Küresel MBA programına kaydolmak, onlara başarılı olmak için ihtiyaç duydukları uzmanlık bilgisini verebilir. Genellikle bir lisans tamamlamış herkes için kullanılabilir, bu tür program genellikle iş bilgilerini geliştirmek için çeşitli kültürlerin öğrencileri ortaya koymaktadır. Moda Yönetimi'nde Global MBA… Devamını oku

Uluslararası iş hayatıyla ilgilenen öğrenciler için, Küresel MBA programına kaydolmak, onlara başarılı olmak için ihtiyaç duydukları uzmanlık bilgisini verebilir. Genellikle bir lisans tamamlamış herkes için kullanılabilir, bu tür program genellikle iş bilgilerini geliştirmek için çeşitli kültürlerin öğrencileri ortaya koymaktadır.

Moda Yönetimi'nde Global MBA Nedir? Bu tür program genellikle öğrencilere moda endüstrisinin iş sonu hakkında kapsamlı bir bilgi verir. Kurslar genellikle yönetim teorisi, iş stratejisi ve pazarlama teknikleri gibi çeşitli ticari yönleri kapsar. Öğrenciler ayrıca tedarik zincirlerini inceleyebilir ve bilgilerini toplamak için finans sağlayabilirler. Programın amacı genellikle, öğrencilerin hem kamu hem de özel piyasalardaki iş fonksiyonlarını anlamalarına yardımcı olmaktır.

Küresel bir MBA programına kaydolurken, öğrenciler genellikle karmaşık iş dünyasında dolaşmalarına yardımcı olabilecek bir dizi beceri geliştirirler. Problem çözme becerileri öğrencilerin kazalar nedeniyle iş felaketlerinden kaçınmalarını sağlarken, güçlü liderlik yetenekleri ileride iş promosyonlarına neden olabilir. İletişim becerileri, kişisel ilişkilerin sürdürülmesi ve iş ağı oluşturulmasında yararlıdır.

Global MBA programının fiyatı, hangi okulun derecesini sunduğuna bağlı olarak değişir. Hiçbir iki okul tam olarak birbirine benzemez, eğitim ücretleri büyük ölçüde değişir.

Moda Yönetimi'nde Küresel MBA'nı tamamladıktan sonra, öğrenciler genellikle birçok ilginç kariyer için uygundur. Birçoğu kendi şirketlerine başlarken, diğerleri mevcut şirketlerin işletme yöneticileri olarak çalışmayı seçerler. Bazıları, satın alma veya operasyon yöneticileri olarak kariyerlere devam etmektedir. Diğerleri, görsel merchandising veya olay yöneticilerinin yöneticileri olarak iş bulurlar. Ürün müdürleri veya perakende eğitim direktörleri olarak kariyer yapabilirsiniz.

Yüksek öğretime ilgi duyan öğrencilerin sayısı arttıkça, dünyanın dört bir yanındaki okullar, bugüne dek olduğundan daha fazla çevrimiçi ders sunarak talebi karşılamış oluyorlar. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
IFA Paris
Paris, Fransa

Yeni yaklaşımlar ve disiplinler arası beceriler gerektiren bu son derece yenilikçi alanda gelecekteki bir kariyere ilgi duyanlar için, bu eşsiz kurs, moda tasarımı, grafikler, ... +

Yeni yaklaşımlar ve disiplinler arası beceriler gerektiren bu son derece yenilikçi alanda gelecekteki bir kariyere ilgi duyanlar için, bu eşsiz kurs, moda tasarımı, grafikler, ürün yönetimi, vb. Gibi farklı geçmişlerden gelen başvuru sahiplerinin potansiyelini geliştirmeyi amaçlamaktadır. gazetecilik ve medya çalışmaları. -
Global MBA
Tam zamanlı
15 aylar
Ingilizce
Eki 2020
Kampüs
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın