MBAProgramlari.com

Top Yarı zamanlı {mbastudies-global-mba:plural} içinde Uluslararası Sağlık Hizmeti 2019/2020 Asia

Küresel MBA programları, uluslararası iş alanlarında kariyerlerini ilerletmek isteyen profesyoneller sunar. Öğrenciler bu çalışma alanında özellikle faydalı olan uzmanlıkları inceler. Ders konuları yabancı dilleri ve kültürel duyarlılığı içerebilir.

Uluslararası sağlık hizmeti, küresel ölçekte sağlık bakımıdır. Gelecekteki öğrencileri, tüm dünyadaki hastaları da kapsayacak şekilde tıbbi repertuarlarını genişletmeye ve gelişmiş bir sağlık hizmetleri altyapısıyla çalışmaya hazırlamaya teşvik eder.

Asya'da derecesi bir parçası tamamlayan öğrenciler sayıları artmaktadır. Şu anda, ikinci ve üçüncü büyük ekonomiler Asya'da bulunmaktadır. Herhangi bir sınırlama olmaksızın, öğrencilerin hayatlarının en iyi deneyimi olarak Asya'da zaman tarif var. Bugün, dünyanın dört en kalabalık ülkelerinden üç Asya'da şunlardır: Çin, Hindistan ve Endonezya.

{mbastudies-global-mba:singular} Yarı zamanlı içinde Uluslararası Sağlık Hizmeti Asia

1 Sonuçlar Uluslararası Sağlık Hizmeti, Asia Filter

Küresel sağlık yönetimi mba (ghcm mba)

Hanyang University School of Business
Kampüs Yarı zamanlı 2 yıl Mart 2020 Kore Cumhuriyeti Seul

Global Health Management Management MBA (GHCM MBA) - Programın temel amacı, sağlık pazarlarında küreselleşme döneminde sağlık hizmetleri yönetimi konusunda bilgi ve becerilere sahip profesyonel sağlık müdürleri üretmektir.