MBAProgramlari.com

Karşılaştır Yarı zamanlı {mbastudies-global-mba:plural} içinde Uluslararası Sağlık Hizmeti Güney Kore'de 2019/2020

Eğitim ve deneyimlerini geliştirmek isteyen iş profesyonelleri Global MBA'e gidebilirler. Bu lisans programı, öğrencileri çok uluslu şirketlerde liderlik pozisyonlarına veya girişimcilik çalışmalarına hazırlar ve genellikle yurtdışında çalışma fırsatları içerir. 

Uluslararası sağlık hizmeti, küresel ölçekte sağlık bakımıdır. Gelecekteki öğrencileri, tüm dünyadaki hastaları da kapsayacak şekilde tıbbi repertuarlarını genişletmeye ve gelişmiş bir sağlık hizmetleri altyapısıyla çalışmaya hazırlamaya teşvik eder.

Resmi olarak Güney Kore, Kore Cumhuriyeti, Kore Yarımadası'nın güney kesiminde yer alan bir egemen bir ülke olduğunu. Adı "Kore " Goryeo, Ortaçağ'da hüküm bir hanedan türetilmiştir. Güney Kore şimdi liberal bir demokrasi ve bir ekonomik güç olduğunu. En prestijli kapsamlı üniversitelerinden Seul Ulusal Üniversitesi, Fen Bilimleri Kore İleri Enstitüsü, Yonsei Üniversitesi ve Kore Üniversitesi.

Yarı zamanlı {mbastudies-global-mba:singular} içinde Uluslararası Sağlık Hizmeti Güney Kore'de

1 Sonuçlar Uluslararası Sağlık Hizmeti, Kore Cumhuriyeti Filter

Küresel sağlık yönetimi mba (ghcm mba)

Hanyang University School of Business
Kampüs Yarı zamanlı 2 yıl Mart 2020 Kore Cumhuriyeti Seul

Global Health Management Management MBA (GHCM MBA) - Programın temel amacı, sağlık pazarlarında küreselleşme döneminde sağlık hizmetleri yönetimi konusunda bilgi ve becerilere sahip profesyonel sağlık müdürleri üretmektir.