Filter
Global MBA
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Yeşil Alan Çalışmaları {mbastudies-global-mba:plural} Bak

Bir Küresel MBA programı, uluslararası bir bakış açısı ile iş kariyerleri için öğrencileri eğitir. Katılımcılar genellikle yurtdışında eğitim alırlar, uluslararası bir işyeri ortamında deneyim kazanırlar ve farklı bir grup akran ile işbirliği yaparlar.

Bugün Başlayın, Yeşil Alan Çalışmaları {mbastudies-global-mba:plural} Bak 2019

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

1 Sonuçlar Yeşil Alan Çalışmaları

University of Haifa, International School

Küresel Yeşil MBA programı çevresel sürdürülebilirlik zorlu sorunları giderir iş master derecesi ilgilenen genç mezunlar için özellikle uygundur. ... [+]

Küresel Yeşil MBA programı çevresel sürdürülebilirlik zorlu sorunları giderir iş master derecesi ilgilenen genç mezunlar için özellikle uygundur. Bu Eylül'e kadar on hafta Ekim her beş çalışma dönemlerde İngilizce öğretilen bir yoğun, bir yıllık bir programdır.

Program araya sürdürülebilirlik ve çevre yönetimi ile ilgili konularda hem zorunlu ve seçmeli derslerin bir dizi ile, işletme kursları çekirdek içerir. Öğrenciler yirmi zorunlu ders ve seçmeli bir seçim iki ders en az tamamlamak zorundadırlar.

Program, uluslararası bir öğrenme ortamı ile yüksek akademik standartları birleştirir ve gelişmiş öğrenme ve kapsamlı kültürler arası alışverişi için mükemmel fırsatlar sunar. Önceki iş deneyimi bir avantaj, ama zorunlu değildir.... [-]

İsrail Haifa
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku