MBASTUDIES

İnovasyon {mbastudies-global-mba:plural} Araştır

Global MBA, çeşitliliğe özel önem veren yüksek lisans derecesidir. Bu tür bir derece, öğrencilere birden fazla ülkeye uygulanabilen konularda çok yönlü eğitim veren, daha uluslararası bir yaklaşım sergileyebilir.

Yenilikte Global MBA Nedir? Kendi şirketinizi kurmak veya mevcut bir şirket için en iyi iş fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmek istiyorsanız, bu sizin için mükemmel bir program olabilir. Yenilikte bir derece, iş dünyasını idare edebilecek donanıma sahip olduğunuz için gerekli arka plan ve becerileri kazanmanıza yardımcı olabilir. Kendi iş projelerinizi baştan sona tamamlamanıza hazırlamak için hazırlanmış kurslara özel bir odaklanma olabilir.

Yenilik konusunda bir derece kazandığınızda size birkaç önemli yaşam becerisi kazandırılabilir. Bunlara genellikle zaman yönetimi becerileri dahildir, böylece daha kısa sürede daha fazla şey elde edebilirsiniz; iletişim becerileri, böylece mesajlarınızı başkalarına kolayca ulaştırabilirsiniz; ve para yönetimi becerileri, böylece daha iyi finansal kararlar verebilirsiniz.

Derecenizi elde etmek için ne kadar harcayacağınıza karar vermeye çalışırken, okuldan okula olan maliyet farkını ve çevrimiçi kurslar sizin için iyi bir seçim olup olmayacağını düşünmek yararlı olabilir.

Kariyer olanakları gittikçe, bu derecede çok yönlü olabilir. Girişimcilikle ilgileniyorsanız, kendi girişiminizin bir işletme sahibi olmanız iyi bir seçim olabilir. Mevcut bir şirkette direktör veya CEO olarak çalışmanız için bazı seçenekler de olabilir. Bu derecedeki işletme odaklılık nedeniyle, işi bir insan kaynakları veya muhasebe yöneticisi olarak bulabilirsin.

Küresel MBA'nızı kazanmak için keşfedilecek birçok seçenek olabilir. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

1 Sonuçlar İnovasyon Filter

Global MBA

Long Island University, Post Campus
Global MBA
<
Tam zamanlı
<
11 aylar
Ingilizce
Kampüs

LIU'nun bir yıllık global MBA programı, öğrencilerin üç dünya merkezinde sürükleyici öğrenme deneyimleri edinmeleri için benzersiz bir programdır: Londra, Şangay ve New York. ...

Devamını oku