Ayrıca "MBA" olarak bilinen Yüksek Lisans of Business Administration, önemli uluslararası öneme ulaşmıştır. Şirketlerin artan uluslararası varlığı MBA kariyer seçenekleri geniş bir dizi mezunları sunuyor.

Uluslararası İşletmecilik bizim MBA ile gerekli yetenekler ve Araçlar yönetsel sorumluluğu zorlu pozisyonlarda devralmaya muktedir kazanacaktır. İşletme önceki eğitim olmadan öğrenciler için MBA yönetici pozisyonları için kendinizi hak kazanmak için mükemmel bir program.

Uluslararası İşletmecilik MBA teori ve pratiğini bağlanıyor ve meslek önemli deneyime sahip eğitmenler tarafından veriliyor. Küçük gruplar bir çok interaktif eğitim için izin verir. Bizim MBA öğrencileri iş tecrübesi olması gerekir gibi kayıt edebilmek için, bireysel deneyimler ve her öğrencinin arka sınıfları daha da keyifli hale. Bizim öğretim üyeleri her öğrenciye kolaylıkla kendi kişisel deneyimleri ile edindikleri bilgileri bağlamak için bir fırsat vermek için böyle bir vaka çalışmaları, simülasyonlar, projeler ve sunumlar gibi aktive unsurları kullanmak.

Derslerden bazıları şunlardır:

Yönetim Ekonomisi (MECO110)

Bu ders, ekonomik çerçeve ve ekonomik Özellikle stratejik kararların gerekçesi içine derinlemesine bir görünüm verir. Ekonomik ortam analiz etmek ve bir yönetici bakış açısıyla sonuçlara ulaşmak için öğrencilere amacıyla, ders piyasa güçlerinin açıklaması ve analiz ayrılmıştır. Buna dayanarak, stratejik karar verme Dersin ikinci bölümünün ortak yönüdür.

Kurumsal Finansman (CFIN110)

Bugünün çalkantılı sermaye piyasalarında, başarılı profesyonelleri de finansal karar alma giderek karmaşık sorunlarla başa çıkmak için donanımlı olması gerekir. Değerleme, eksik fiyat ve yetiştirme fon zamanların en iyi yeterince karmaşık, ama bugünün uluslararası pazarları ve sürekli küresel ekonominin değişen, onlar her zamankinden daha zor bulunmaktadır.

Performans Ölçümü ve Yönetimi (SM120)

Performans ölçümü ve performans yönetimi, finansal ve finansal olmayan / operasyonel yönlerini ele performans ölçüleri temelinde stratejilerin uygulanmasını desteklemek. Sonuç olarak, öğrencilerin genel yönetim fonksiyonlarının bir parçası olarak performans ölçümü ve performans yönetimi işlevini öğrenecekler.

Uluslararası Pazarlama (IM140)

Genel olarak uluslararası pazarlama, küresel pazar fırsatları ve tehditleri üzerinde duruluyor. Bu pazar ve örgütsel karşılıklı bağımlılık, uluslararası ortamlarda ürün ve hizmetlerin pazarlanması için önemli olan hangi tanımak ve gidiyor ve uluslararası olma yönetsel sorunları anlamak demektir.

Program dili:
Ingilizce
New European College

New European College için 4 tane daha kurs bak. »

Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Duration
1 yıl
Tam zamanlı
Price
9,800 EUR
dönem başına
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
End Date
Son başvuru tarihi
Location
Son başvuru tarihi
End Date
Son başvuru tarihi
End Date