Daha iyi sonuçların yaratılması

Henley Executive MBA yoğun ve ödüllendirici bir deneyimdir. Zorlu, uyarıcı ve alakalı. Birçok durumda yaşamı değiştiriyor.

AMBA, EQUIS ve AACSB tarafından akredite edilmiş üçlü ve dünyadaki en ünlü MBA'lar arasından seçilen Henley Executive MBA, iş dünyasında ve yaşamda mümkün olan en iyi sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Faydalar, şahsen ve genel olarak şirketinize önemli miktarda ROI sunan açık bir şekilde ölçülebilir. Henley Executive MBA, Finlandiya'da master derecesi sunan tek MBA programıdır.

Uluslararası iş, liderlik, kurumsal itibar ve uluslararası finans alanında dünyaca tanınmış uzmanlığımızdan yararlanın. Stratejik düşünme ve daha fazla güven kazanmayı öğrenin. Koçluk ve kişisel gelişim sayesinde, zorluklarınıza ve hedeflerinize ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz yoğunluğa ve gücünüze güvenmek için size her seviyede sizinle birlikte çalışacağız.

Global iş dünyasına ve dünya çapında bir ağa bağlanacak zenginleştirici bir deneyim için Henley MBA'sına başlayın. Kendinize yapabileceğiniz en değerli yatırımlardan birini bulacaksınız.

En son sıralamaya göre Henley Business School, Finlandiya'da Executive MBA programlarının uluslararası alanda en beğenilen sağlayıcısıdır.

The Henley Executive MBA

Henley Executive MBA, liderlik ve yönetim yetkinliklerini geliştirmek isteyen deneyimli ve iddialı yöneticiler içindir. Program, öğrenmenizi mevcut küresel ve ilgili organizasyonel konulara bağlayarak, tam zamanlı çalışmaya devam etmenize ve MBA'nızın yarı zamanlı çalışmasına olanak tanıyacak şekilde yapılandırılmıştır.

MBA yeterliliğinize nasıl, ne zaman ve nerede eriştiğiniz üzerine daha fazla esneklik istemek ve çalışmak için işyerinden önemli bir zaman ayıramıyorsanız idealdir.

Executive MBA, bireysel ve grup çalışması, yüz yüze atölye çalışmaları ve 24/7 e-öğrenme kaynakları aracılığıyla sunulan özel bir programdır. Çoğu, Helsinki'de teslim edilen atölyeler, Birleşik Krallık'taki birinci sınıf öğretim üyelerimiz ve Uluslararası Ağ Ağı tarafından yürütülmektedir. Uzun vadeli etkinliğinizi artırmak için tasarlanan dokuz kişiye özel ödev, kuramı uygulamayla bütünleştirmek için göz açma olanakları sağlar ve işyerinde maksimum etki ile hemen uygulanabilir.

Program genel liderlik kavramlarına vurgu yapıyor, bu nedenle Kişisel Gelişim modülü Henley Executive MBA'nın tüm aşamalarında kişisel gelişimine yönelik entegre bir işleme izin veriyor.

Kişisel Öğretmenlerimiz tarafından desteklenecek olmanın yanı sıra, deneyimli ve iddialı bir öğrenme ekibinin parçası olmanın yararı olacaksınız. Seçmeli bir Uluslararası Çalışma Ziyareti de seçilebilir.

Programın 24 ay boyunca, çok yönlü idari geçmişlerden ve iş endüstrilerinden benzer düşünen profesyonellerle çalışma ve deneyimler paylaşacaksınız.

Öğrenme tecrübesi

Henley Executive MBA, uluslararası iş, liderlik, yönetim ve kurumsal itibar temaları üzerine özel bir güçlü odak sağlar.

Gerçek hayatta yaşanan ikilemleri ve iş seçimlerini yansıtan harmanlanmış bir öğretim modeli ile bireysel ve grup içi öğrenme, yüz yüze atölye çalışmaları ve 24/7 e-öğrenme kaynakları harmanlayarak yalnızca daha eksiksiz bir öğrenme deneyimi sağlamanın yanı sıra, Yurtdışında yaşıyor veya çalışıyor olsanız bile eş zamanlı çalışma ve çalışma dengesi.

MBA programlarımız, akademik teoride en iyi pratik, gerçek hayat projeleri ile birleştirir. Bunun anlamı, olağanüstü bir öğrenme deneyimine sahip olmanın yanı sıra, işyerindeyken hemen hepsini uygulamaya hazır olacak demektir.

Henley'de, iş liderliğinin zorluklarına hazırlanmak için kendinizi geliştirmek istediğinizi kabul ediyoruz; bu nedenle, programlar içerisinde, yolculuğunuz boyunca sizi desteklemek için kişisel gelişim ve kariyer gelişiminin sürekli bir unsuru bulunmaktadır.

Çalışmalarınız boyunca, Finlandiya'daki Kişisel Öğretmenlerimizden destek alacaksınız ve deneyimli profesyonellerin bulunduğu bir öğrenme ekibinin parçası olun.

Henley Executive MBA üç kıtada eğitim alabilir. Şu anda program Finlandiya, Danimarka, Almanya, İrlanda, Malezya, Malta, İngiltere ve Güney Afrika'da sunulmaktadır.

Neden Executive MBA eğitimini Henley'de yapıyor?

Henley Executive MBA size ve şirketinize birden fazla fayda sağlar:

  • Üçlü akredite statüye sahip, uluslararası alanda kabul görmüş bir işletme okulundan yüksek lisans derecesi
  • Hem kişisel liderlik hem de yönetim yeteneklerine odaklandığı için yaşamı değiştiren deneyim
  • Çalışma içeriği, öğretim üyeleri ve öğrenciler de dahil olmak üzere son derece uluslararası deneyim
  • Diğer deneyimli yöneticilerle gerçek anlamda ödüllendirici öğrenme yolculuğu
  • Dokuza ilişkin atama organizasyonunuzu ilk günden itibaren geliştirir
  • İşinizi ve çalışmalarınızı destekleyen on binlerce akademik ve endüstri kaynaklarına çevrimiçi erişim
  • Gelişmiş akademik ve ticari İngilizce akıcılık
  • Çalıştayları diğer denizaşırı ofislerde değiştirin
  • Hayatta başka taahhütler değişirse, izin verilen çalışma mola verilir
SÜRE: 24 ay + son araştırma projesi (7 yıla kadar esneklik)
Program dili:
Ingilizce
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Duration
2 - 7 yıl
Yarı zamanlı
Price
41,000 EUR
(KDV oranı% 0, KDV hariç eğitim hizmeti)
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
End Date
Son başvuru tarihi
Location
Son başvuru tarihi
End Date
Son başvuru tarihi
End Date