Hull MBA

Genel

Program açıklaması

Hull MBA, günümüzün son derece rekabetçi, dinamik çalışma ortamında ilerlemek için gereken becerileri, deneyimi ve profesyonel ağı size sağlayacaktır.

KAMPÜS SEÇENEĞİ

MBA kursları, yüz yüze kurs formatında ilgi çekici bir öğrenme ortamını kolaylaştıran ünlü Hull College öğretim üyeleri tarafından verilmektedir.

Kurslarınızda ilerlerken, ağınızı ve profesyonel becerilerinizi sınıfın ötesinde geliştirme fırsatları vardır. Kariyer, kişisel ve profesyonel gelişiminize yardımcı olmak için program boyunca mesleki gelişim atölyeleri ve ağ oluşturma etkinlikleri planlanmaktadır.

ONLINE SEÇENEK

Georgia WebMBA, belirli ders saatleri ve yerlerinin kısıtlamaları olmadan derecelerini kazanmak isteyen profesyoneller için tasarlanmış çevrimiçi bir derece programıdır.

Augusta Üniversitesi'ndeki Georgia WebMBA, çalışan profesyoneller için tasarlanmış kohort, ekip tabanlı bir programdır. Deneyim, Atlanta'da yüz yüze bir oryantasyonla başlar ve ardından ardışık beş dönem boyunca dönem başına iki ders izler. Çevrimiçi program, Georgia kolejlerinden oluşan bir konsorsiyum aracılığıyla uluslararası akreditasyona sahip, hızlandırılmış bir derece sunar.

Son Güncelleme Eki 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

The James M. Hull College of Business, accredited by AACSB, is advancing the future of business and its workforce through high-quality business education, distinctive academic programs, and experienti ... Devamını oku

The James M. Hull College of Business, accredited by AACSB, is advancing the future of business and its workforce through high-quality business education, distinctive academic programs, and experiential learning opportunities. Students will participate in a highly personalized educational experience that consists of engagement with passionate faculty, committed staff, and successful business professionals. Through these engagements, students are investing in the advancement of their careers. Daha Az