Iş İnovasyon Mba

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

ESMT Berlin İş İnovasyonunda Yarı Zamanlı Karma MBA, sadece kişisel gelişiminizi değil, aynı zamanda şirketinizin büyümesini ve dönüşümünü desteklemek için bilgi ve yetkinlik kazanırken tam zamanlı çalışmaya devam etmek için ideal bir yoldur.

Program, organizasyonlarında etkili değişim aracıları olmak isteyen en az üç yıllık mesleki deneyime sahip bireyleri hedeflemektedir. İster yıkıcı inovasyonu teşvik etmek isteyen olgun bir şirket ya da ölçek büyütmek isteyen bir girişimin parçası olun, bu program kariyerinizde bir sonraki adım olabilir.

Temel MBA konuları, ardından müşteri odaklılık, girişimcilik stratejisi ve yenilikçilik, dijital iş ve çeviklik üzerine özel olarak tasarlanmış kurslar hakkında bilgi edinin.

ESMT birinci sınıf öğretim üyeleri tarafından yüz yüze ve dünyanın en yenilikçi sanal öğrenme platformunda sunulan bu iki yıllık eğitim programının temelinde esneklik bulunmaktadır. Entegre yaklaşımımız, Berlin veya Münih'te 14 hafta sonu boyunca% 80 çevrimiçi çalışma ve% 20 kişisel olarak oluşmaktadır (tüm öğrenciler Berlin'deki ilk modüle katılır).

ESMT Yönetimi Eğitimi Gelecekte 'ın üyelik (fome) ittifak dünyanın en yenilikçi harmanlanmış öğrenme ortamına erişiminizi garanti eder.

Ana unsurlar

 • Yüzde 80 çevrimiçi /% 20 yüz yüze karma teslimat.
 • ESMT Berlin MBA derecesi (60 AKTS).
 • 24 aylık program süresi.
 • 14 yüz yüze modül (Perşembe öğleden sonra - Cumartesi).
 • Kohort tabanlı: bir ağ oluşturmanıza izin vererek aynı grupla başlar ve bitirirsiniz.
 • Konumlar: Her modül için Berlin veya Münih'te eğitim almayı seçin.
 • Eylül 2020 alımı.
 • Almanya'nın en uluslararası mezunlar ağı.
 • Odak alanları: iş dönüşümü, dijital yenilik, çeviklik, bozulma, analitik.
 • Eğitim ücreti: 38.000 EUR (erken kuş oranı, Haziran 2020'ye kadar 29.500 EUR).

Şu anda FT Business School sıralamasında Almanya'da 1. ve Avrupa'da 9. sırada yer alan ESMT , Almanya'daki en iyi işletme okul sıralamasında her uluslararası sıralamada yer alan sadece iki işletme okulundan biridir. Programlarımızın nerede sıralandığına bir göz atın.

132343_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpg

"Harmanlanmış" nedir ve neden idealdir?

Karma, en iyi çevrimiçi ve yüz yüze öğrenmeyi birleştirir. Etkileşimli çevrimiçi öğrenmenin esnekliğinden kendi hızınızda ve aynı zamanda hem çevrimiçi hem de şahsen akranlarınızdan ve birinci sınıf öğretim üyelerinden öğrenirsiniz. Her kursun hem yüz yüze hem de çevrimiçi bileşenleri vardır. Mevcut işinizi koruyun, uzmanlığınızı geliştirin ve ağınızı tek bir programda oluşturun.

Neden yüz yüze anahtar?

Çevrimiçi oturumları yüz yüze eğitim ile birleştirmek, sınıf arkadaşlarınızla daha yoğun çalışmanıza olanak tanır ve sonraki çevrimiçi işbirliğinizi geliştirir. ESMT çevrimiçi dijital hub'ının etkileşimli öğeleri, yüz yüze öğeler arasında kişisel ilişkiler geliştirmenize olanak tanır.

Profil incelemesi için bize CV'nizi gönderin

Part-time İşletme İnovasyon MBA sizin ve kariyeriniz için doğru olup olmadığını görmek ister misiniz? Bir profil değerlendirmesi için LinkedIn profil bağlantınızı veya CV'nizi Kabul ekibimize gönderin.

Kabul şartları

Başvurmak için,

 • Üç yıllık lisansüstü mesleki deneyim.
 • Bir lisans derecesi veya eşdeğer bir yeterlilik.
 • Güçlü GMAT / GRE puanları veya ESMT kabul testinde güçlü performans.

Başvuru sahiplerinde aradığımız anahtar özellikler

 • Uluslararası görünüm ve kültürlerarası yetkinlik.
 • Bir değişim ve yenilik anlayışı.
 • Tam zamanlı çalışma ve yarı zamanlı çalışma isteği ve motivasyonu.

Tarihler

15 Haziran 2020: Erkenci Kuşlar için Eğitim Son Tarihi

15 Ağustos 2020: Son başvuru tarihi

ESMT kabulleri yıl boyunca sınıfta mevcut yerler doldurularak yuvarlanan bir seçim süreci ESMT . Sınıftaki alan sınırlıdır ve erken bir uygulama şiddetle tavsiye edilir. Başvurular tamamlanır tamamlanmaz gözden geçirilir.

Ücretler ve Finansman

Tamamlanan bir başvuruyu 15 Haziran 2020'ye kadar teslim eden adaylar, öğrenim platformuna ve içeriğe erişimi ve gerekli vaka çalışması lisanslarını içeren 38.000 EUR'dan 29.500 EUR'ya düşürülerek 8.500 EUR'luk otomatik harç indirimi alacaktır. Eşlik eden test sonuçları (GMAT, GRE, ESMT kabul testi, İngilizce yeterlilik puanları) bu tarihten sonra gönderilebilir. Öğrenim süresi, program süresi boyunca üç taksitte ödenir.

Krediler: ESMT , Prodigy Finance ve Brain Capital aracılığıyla eğitim kredilerine erişim sunmaktadır.

Vergi Kesintileri: Almanya da dahil olmak üzere birçok ülke, yüksek öğrenim ve ilgili maliyetler için vergiden düşülebilir giderler olarak sayılmasına izin vermektedir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The schools’ expertise focuses on the development of entrepreneurial leaders with a global focus on social responsibility and the management of technology. ESMT is one of the top ranked business schoo ... Devamını oku

The schools’ expertise focuses on the development of entrepreneurial leaders with a global focus on social responsibility and the management of technology. ESMT is one of the top ranked business schools in Germany with a global network of alumni in over 50 countries. Daha Az