Işletme mba ustası

Genel

6 konum mevcut

Program açıklaması

A EuroMBA MBA daha fazladır. Bu yöneticilerin tüm dünya kapsayan uluslararası bir ağ inşa ederken kendi iş becerilerini geliştirmek için bir fırsat sunuyor.

20 farklı milletten profesyonel iş tecrübesi 11 yıllık ortalama, katılımcılar ile ve menşe ülkelerinin dışında yaşayan katılımcıların% 50'den fazla olan, EuroMBA size gerçek bir küresel topluluğuna erişmenizi sağlar.

Ortaklığın gücü

Neden çalışma tek iş okulda size altı eğitim ne zaman? Ortaklar kombine kaynaklar katılımcılara eşsiz bir deneyim sunar. Iş becerilerini güçlendirmek ve altı Avrupa ülkesinden bilgi ve kültürünü. Yönetiminde çağdaş tema etrafında düzenlenen öğrenciler bu EuroMBA ortak kurumun her bir tane konut hafta katılacak:

 • Yönetim Aix-Marseille Graduate School Girişimcilik (Fransa)
 • Yönetim Audencia Nantes Okulu'nda Küresel Sorumluluk (Fransa)
 • EADA İşletme Okulu Barcelona İş Yaşam Döngüsü (İspanya)
 • Yönetim HHL Leipzig Graduate School Yenilikçi Büyüme Stratejileri (Almanya)
 • Kozminski Üniversitesi'nde Gelişen Pazarlar yönetme (Varşova, Polonya)
 • Öğrenme ve İşletme ve Ekonomi (Hollanda) Maastricht Üniversitesi Okulu'nda Kuruluşlar Geliştirme

Müfredat:

 • Giriş Semineri: Bu 4 günlük atölye yazma ve sunum becerileri, kültürlerarası iletişim üzerine odaklı, hız sizi getirecektir yanı sıra online öğrenme ortamı tanıtılıyor: IBM Connections.
 • Avrupa çapında Bizim altı konut hafta uluslararası ve mevcut yönetim konularında geniş bir konu yelpazesini kapsar. Şirket ziyaretleri ve liderlik eğitimi pratik beceri ve anlayışlar sağlamak.
 • Çevrimiçi dersler: on çekirdek online iş modülleri, genel yönetim pozisyonları için ihtiyaç duyulan derinlemesine bir bakış geliştirmek ve size çok kültürlü ekip çalışması yoluyla sağlam bir uluslararası ağ oluşturmak için bir şans verin sağlamak. Nerede ve ne zaman uluslararası personel günlük online destek ile, Eğitim.
 1. Stratejik Yönetim
 2. Değişim yönetimi
 3. Uluslararası Yönetim
 4. Yönetim muhasebesi
 5. Kurumsal Finansman
 6. İnsan Kaynakları Yönetimi
 7. Teknoloji ve Yenilik Yönetimi
 8. Uluslararası Pazarlama
 9. Yönetim Ekonomisi
 10. Operasyon ve Tedarik Zinciri Yönetimi
 • Tez: final mücadelesi. Iş sorunlarını ancak bunları çözmek için nasıl asla emin bakacak? Nihai tez biz bir uzman antrenör sağlayacaktır bir iş projesi o büyük sorunları çözmek yardımcı olmaktır
.

Kabul Koşulları:

 • Lisans derecesi veya eşdeğeri
 • Mesleki deneyimi en az 5 yıl
 • İngilizce Yeterlik
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The EuroMBA is more than an MBA. It offers managers a chance to develop their business skills while building an international network spanning the entire globe. Since its inception in 1996, the keywor ... Devamını oku

The EuroMBA is more than an MBA. It offers managers a chance to develop their business skills while building an international network spanning the entire globe. Since its inception in 1996, the keywords of the EuroMBA include the strong international network of students, alumni and faculty, coverage of international business and management topics, flexibility through combination of online and residential learning, multicultural team projects, use of latest technologies and international accreditation and recognition. Daha Az
Maastricht , Nantes , Marsilya , Kitzscher , Varşova , Barselona + 5 Daha fazla Daha az

Akreditasyonlar