Işletme Yüksek Lisans (EMBA)

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Asya'nın en hızlı büyüme ve sürekli refah için büyük beklentiler Binme, SMU EMBA özellikle iş yenilik ve büyüme ile ilgilenen küresel üst düzey bir lider için tasarlanmıştır. Asya'da 100'den fazla liderlerin girişi sayesinde, bizim müfredat bölgenin gelişen ilkeleri ve nüansları ile uygulamaları denenmiş ve test edilmiş bütünleştirir. Ayrıca liderlik, bilgi ve uygulama mükemmelliği ile kişisel büyümeyi hedefliyor. Pratik, küresel ve toplumsal bilinç biri - ABD, Hindistan ve Çin'de çalışma stints Singapur ile dinamik bir şehir kampüsünde etkileşimli Öğretti, SMU EMBA size modern bir lideri ortaya çıkaran gerçekten küresel bir eğitimdir.

Başvuru Koşulları

  • Olağanüstü liderlik potansiyeli, güçlü yönetim becerileri ve titiz programını tamamlamak için gerekli entelektüel kapasitesini göstermiştir.
  • Lisans derecesi veya dengi mesleki yeterlilik.
  • Iş deneyimi 10 yıl Önerilen.
  • GMAT veya SMU Kabul Testi.

Harç

Başvuru Ücreti S KDV dahil $ 200 (iade)

Öğrenim Ücreti

toplam ücret Ürünler ve Hizmetler Vergisi (KDV) dahil 109.500 $ S edilir. Öğrenim ücreti ABD, Hindistan ve Çin'de konut kesimleri ve konaklama süresince eğitim materyalleri, yemekleri dahildir.

aşağıdaki gibi (GST sonra) ücretleri ödenir:

  • S 1 ödeme kabul edilerek 10.000 $
  • 31 Mar tarafından S 33.000 $ 2. ödeme
  • 30 Eyl tarafından S 33.000 $ 3. ödeme
  • 31 Jan S 33.500 $ 4. ödeme

Diğer giderler programından dışlanan ve katılımcılar tarafından karşılanacaktır: bilet ücretlerine ve konaklama Singapur.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

A premier university in Asia, the Singapore Management University (SMU) is internationally recognised for its world-class research and distinguished teaching. Established in 2000, SMU’s mission is

A premier university in Asia, the Singapore Management University (SMU) is internationally recognised for its world-class research and distinguished teaching. Established in 2000, SMU’s mission is Daha Az

Akreditasyonlar

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited