Işletme yani-smu ana

Genel

Program açıklaması

Birbirine bağlı bir küresel ekonomide, başarılı örgütler, küresel iş anlamak liderler gerektirir stratejik bir zihin-set uygulamak ve olumlu yönde değişmesi kanıta dayalı teknikler dağıtmak.

IE Business School ve Singapore Management University tür liderlik rolleri için Asya'nın en iyi yetenek kalıp yoğun bir 10 aylık bir MBA programı sunmak için ellerini katıldı. Ortak lisans programı farklı geçmişleri, sanayi ve kültürlerden gelen profesyoneller bakılmaksızın coğrafi konumu öğrenme, açık fikirlilik ve tartışmanın ruhu birleştirmek sağlayan bir harmanlanmış öğrenme metodolojisini (yüz-yüze etkileşimli çevrimiçi dönemleri ile öğrenme) kullanır , seyahat programları ve taahhüt işleri.

IE-SMU MBA programı, Asya-Pasifik pazarlara anlayışlar, iş stratejileri ve yönetim kültürleri sunar ve öğrenciler, analiz iş durumunda taklit ortamı yeni öğrenilen kavram, beceri ve yönetim tekniklerini test etmek için izin vererek teori ve pratiğin iyi birleştiriyor ve fakülte güdümlü, çapraz fonksiyonel, gerçek yaşam projeleri.

Başvuru Koşulları

  • GMAT veya GRE alternatif olarak IE veya SMU Kabul Testleri ile, (Revize Genel Test 1 Ağustos 2011 tarihinde veya bu tarihten sonra alınan) - ilgili mesleki deneyimi Üç yıl - Denemeler ve kendini ifade diğer formları (3) - Hakem formları (2 ) - Çalışma doğrulama mektubu (isteğe bağlı) - Organizasyon Şeması - Özgeçmiş - Transkript - Lisans Derecesi (derecesi ödülü) transkript belirtilen değilse - sizin lisans çalışmaları Öğretim dili İngilizce değilse, TOEFL veya IELTS (skor. Bu başvuruda anda son 2 yıl içinde alınmalıdır.

Harç

  • Uygulama: S 100 $ İade - Öğrenim ücretleri (KDV dahil): S 74.900 $
Son Güncelleme Haz 2017

Okul Hakkında

A premier university in Asia, the Singapore Management University (SMU) is internationally recognised for its world-class research and distinguished teaching. Established in 2000, SMU’s mission is

A premier university in Asia, the Singapore Management University (SMU) is internationally recognised for its world-class research and distinguished teaching. Established in 2000, SMU’s mission is Daha Az

Akreditasyonlar

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited