Johnson Cornell Teknik MBA

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

Studio tarafından yapılandırılmış, endüstriye dayalı, NYC'de teknoloji odaklı bir MBA kazanın.


Johnson Cornell Tech MBA programı, öğrencileri dijital ekonomideki kariyer başarısına hazırlar. Teknoloji odaklı bireyleri işletme liderleri ve girişimcilere dönüştürmek için tasarlanmış bir MBA olan bu bir yıllık program, ağların, endüstrinin ve deneysel öğrenimin birleştiği yerdir.


Johnson Cornell Tech MBA'i farklı yapan nedir?

Disiplinlerarası bağlantılarda uygulamalı deneyim. Mba, önemli ihtiyaçlara dayanan vizyoner fikirler üretmek için mühendislik, hukuk ve bilgisayar bilimi öğrencileri ile birlikte çalışır.

Bu MBA programı tamamen fikir ve yaratılıştaki gerçek dünya deneyimiyle ilgilidir. Temel MBA temel kursları tamamlamaya ek olarak, gerçek şirket zorlukları için teknoloji çözümleri geliştirmek için Studio çapraz fonksiyonel ekipleri üzerinde çalışacaksınız.


Müfredat ve Akademisyenler

Johnson Cornell Tech MBA programı, yaz döneminde Cornell Üniversitesi, Ithaca, New York, kampüsünde başlar. Temel derslerinizi 10 hafta içerisinde Johnson One-Year Ithaca merkezli MBA programındaki öğrencilerle tamamlayacaksınız. Konular finansal muhasebeden pazarlama ve liderlik gelişimine kadar uzanmaktadır. Programın geri kalanı, iki dönem, New York'ta Roosevelt Adası'ndaki Cornell Tech'de teslim edildi.

MBA'e özel modüller, Cornell Tech'deki diğer yüksek lisans öğrencileri arasındaki müfredatla birleştirilir. Programın uygulamalı bileşenleri, Studio: Product Studio, Startup Studio ve Product Management'ta yürütülür. Disiplinlerarası grubunuz iş dünyası ile teknoloji ilkelerini sorunsuz bir şekilde bütünleştirirken, tasarımdan geliştirme, ürün geliştirme ve ürün lansmanını gerçekleştirecektir. Ayrıca bahar döneminde fintech veya dijital pazarlamadaki yoğunluğu tamamlamayı da tercih edebilirsiniz.


Öğrenci Deneyimi

Cornell Tech, New York'ta genişleyen teknoloji sektörü arasında yer almaktadır. Yeni başlayanlara ve kurulan şirketlere ve kuruluşlara olan yakınlığı, endüstri liderleriyle ve işe alım yöneticileriyle bağlantı kurmanız için sürekli fırsatlar sunar. Teknik kariyer hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olmak için, Cornell Tech, stüdyodaki haftalık Konuşmaları düzenleyerek konuşmacıları yolları ve deneyimleri hakkında konuşmaya getiriyor. Yıl boyunca ve programın sektöre sürükleyici tasarımı nedeniyle, bir sonraki kariyer adımınızı planlarken ağlarınızı geliştirmeye çalışacaksınız.


Başlangıç tarihi: Mayıs 2020
Süre: 1 yıl, Tam gün
Fiyat: 107,540 $ - Program süresi için toplam ders
Son teslim tarihi: 5 Mart 2020.
Yer: Adaçayı Salonu, Ithaca, NY ve Cornell Tech, New York, NY

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Served by one of the world’s largest business faculties at the only Ivy League university with a land-grant mission, the Cornell SC Johnson College of Business comprises three powerhouse schools unsur ... Devamını oku

Served by one of the world’s largest business faculties at the only Ivy League university with a land-grant mission, the Cornell SC Johnson College of Business comprises three powerhouse schools unsurpassed in their integration of rigor with relevance: Daha Az
Ithaca , Ithaca + 1 Daha fazla Daha az