Küresel Executive MBA

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Programın sunumu

Global Executive MBA, sanal öğrenme dönemlerini Madrid, Şangay ve New York'taki yerleşim dönemleriyle birleştiren yenilikçi Hibrit Metodolojimiz aracılığıyla öğretilmektedir.

Hibrit Metodolojimiz, benzersiz, esnek ve küresel bir eğitim formatı sağlamak için her iki yöntemin de en iyisini birleştirmenin sonucudur. Küreselleştirilmiş bir müşteri, rakip ve tedarikçi pazarında faaliyet gösteren sınırları genişletme olanaklarını artırın.

Küresel iş yönetiminin yeni ufuklarını araştıran, yönetsel deneyime sahip profesyonellere yönelik yenilikçi bir yönetim programıdır. Bunu yapmak için, Madrid, Şanghay ve New York'taki üç uluslararası konaklama sayesinde Asya, Avrupa ve Amerika'da faaliyet gösteren şirketlerin gerçekliğine uygulanan bir organizasyona liderlik etmek için gerekli bilgileri ele alıyor.

Global Executive MBA önde gelen şirket ve kuruluşlarda sorumluluk pozisyonları işgal katılımcı profesyonellerin iş ve yönetim becerilerini geliştirmek ve genişletmek için tasarlanmıştır. Program boyunca şirketin küresel bir vizyonu, işleyişi ve organizasyonu olacak ve uluslararası ölçekte bir projeye liderlik etmek için gerekli becerileri geliştireceksiniz.

134934_pexels-photo-2897883.jpeg

EAE Business School bu ustayı almanın nedenleri

Madrid, Şangay ve New York'ta konut programı

İçeriğin bir kısmı ve MBA Final Projesinin savunması, programın başında, ortasında ve sonunda üç EAE , sırasıyla Madrid ( EAE ), Şanghay (Şanghay Üniversitesi) ve New York'ta (Kean Üniversitesi) öğretilmektedir. .

Özel yönlendirme

Global Executive MBA sırasında konut geliştirme boyunca kişisel ve profesyonel olarak size rehberlik edecek bireysel koçluk oturumları yapabilirsiniz.

İşletme Ağı

"İletişim ağınızı genişletmenize olanak tanıyan büyük şirketlerden ve diğer öğrencilerden profesyonellerle toplantılar. 2018'de diğerlerinin yanı sıra Google, Vodafone, Accenture, Intel, Cepsa, Bacardi veya Telefónica gibi şirketlerin yöneticileriyle toplantılar düzenledik."

EAE Emprende

İş geliştirme merkezimiz aracılığıyla girişimcilik projelerinizi eğitiyor, finanse ediyor ve onlara eşlik ediyoruz. EAE Lab, rekabetçi avantajları tanımlayabilmeniz ve iş fikrinizi geliştirebilmeniz için size gerekli kaynakları ve ortamı sağlayacaktır.

İş Ortağı Yöneticisi

Profesyonel projeksiyonlarını artırarak yönetim profillerinin sürekli eğitimini teşvik ediyoruz.

Öne çıkan

 • 1958'den beri eğitilen +77.000 yönetici
 • Dünyanın En İyi 25 İşletme Okulu arasında İlk 25 Sıra América Economía 2019
 • Avrupa'nın 50 en iyi 50 sıralamasında QS Global MBA 2019
 • İspanya'da ilk üniversite yüksek lisansını öğreten ilk işletme okulu
 • 2018'de 103 farklı milletten

134935_pexels-photo.jpg

İstihdam raporu

 • Öğrencilerin% 85'i yüksek lisans sonunda yeni iş teklifleri aldı
 • % 81 EAE master'ı tamamladıktan sonra bir yıl içinde maaşınızı% 30'a kadar artırın
 • 2018'de yayınlanan + 7000 iş ve staj teklifi
 • 2018'in ilk 5 işe alım şirketi: LVMH, Shneider Electric, Nestlé, Repsol ve Coca Cola

Finansman seçenekleri

EAE yetenekli Global Executive MBA öğrencilerinin bize olumlu ilham verdiğini ve topluluğumuz için bir ilerleme motoru olduğunu biliyoruz. EAE bursları, mükemmellik yolunda gösterdiğiniz çabayı ödüllendirir ve eğitim programlarımıza erişim fırsatlarını genişleten eşitlik ve sosyal adalete bağlılıktır.

 • Öğrencilerin% 25'i maddi yardım alıyor
 • 12 ayda faizsiz 12 kendi finansmanı
 • 4 farklı tür EAE bursu
Son Güncelleme Nis 2020

Okul Hakkında

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives an ... Devamını oku

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives and managers. Every year students from more than 45 nationalities gain professional qualification at EAE to hold positions of responsibility within the business world. Daha Az
Barselona , Madrid , New York , Şanghay + 3 Daha fazla Daha az