Küresel Liderlik İşletme Yüksek Lisans (MBA)

Genel

Program açıklaması

Kanada Üniversiteleri tarafından Mısır'a getirilen, UPEI MBA'in Global Liderlikteki misyonu, etik ve sosyal açıdan sorumlu küresel yöneticiler ve iş liderleri geliştirmektir.

Entegre pratik ve akademik açıdan titiz bir müfredatın uygulanmasıyla program, günümüzün dinamik uluslararası iş ortamında ihtiyaç duyulan öğrenci becerilerini ve karar verme yeteneklerini geliştirmek için tasarlanmıştır.

Öğrenciler programın başında 14 dersin yanı sıra “MBA Becerileri Oryantasyon Modülü” de tamamlarlar. Kohort modeli, öğrencilerin bir program topluluğuyla birlikte uygulamalı program boyunca ilerlemelerini sağlar ve öğrencilere kişisel ve akademik hedeflerine ulaşmaları için güçlü destek sağlar.

126780_business-3152586__340.jpg

rawpixel / ×

Son Güncelleme Aralık 2019

Okul Hakkında

The Universities of Canada in Egypt (UofCanada) as the first International Branch Campus (IBC) in the New Administrative Capital of Egypt, is hosting a consortium of Canadian Universities. As of today ... Devamını oku

The Universities of Canada in Egypt (UofCanada) as the first International Branch Campus (IBC) in the New Administrative Capital of Egypt, is hosting a consortium of Canadian Universities. As of today, UofCanada is hosting the branch campus of the University of Prince Edward Island (UPEI) for specific undergraduate and graduate studies. Other Canadian universities will be joining us soon. Daha Az