Küresel Liderlik İşletme Yüksek Lisans (MBA)

Genel

Program açıklaması

Kanada Üniversiteleri tarafından Mısır'a getirilen Küresel Liderlikte UPEI MBA'in misyonu, entegre ve pratik ve akademik açıdan titiz bir müfredat sunarak etik ve sosyal sorumluluk sahibi küresel yöneticiler ve iş liderleri geliştirmektir.

1mS0IG0IKyAEVZVI9Z0tM7y5sn4Os1f3_LKPETHmY9BZMpSRvIx-UatRZx4xy6tye57PqXHztCX_6GHOVkGLsV6Yez4EgqA9ZTLmg2QrLxCnre4rL5moTm42AuLtdUuBQdPx1jNF

Program, öğrencinin günümüzün dinamik uluslararası iş ortamında ihtiyaç duyulan beceri setlerini ve karar verme yeteneklerini geliştirmek için tasarlanmıştır.

Programımızın mezunları açık fikirli, etkili liderler haline gelmekte, küresel bir çevre içinde endüstrilerde ve hükümetlerde çok çeşitli fonksiyonel alanlarda iş problemlerine uygun, yenilikçi çözümler sunabilmekte, analiz edebilmekte ve önerebilmektedir. Nihai hedefimiz, öğrencilere dünyanın her yerinde başarı için gerekli olan stratejik, yaratıcı ve geleceğe yönelik zihniyet sunmaktır.

LİDER OLUN
STRATEJİK VE KÜRESEL BİR MINDSET İLE

PROGRAM TASARIMI

  • Global Liderlik MBA 16 ay boyunca teslim yoğun bir kohort modeli MBA programıdır. Yeni mezunlar ve tecrübeli profesyoneller bu program aracılığıyla kariyerlerini ilerletebilirler.
  • Kohort modeli, öğrencilerin uygulamalı programda bir öğrenen topluluğu olarak birlikte ilerlemelerini sağlar ve öğrencilerin kişisel ve akademik hedeflerine ulaşmalarına güçlü destek sağlar.
  • Öğrenciler programın başında 14 dersi ve “MBA Becerileri Oryantasyon Modülü” nü tamamlarlar.
  • Fakülte Kahire Kampüsümüzde ders vermek için doğrudan UPEI'den geliyor.
  • Sınıflar hafta sonları çalışan profesyonelleri ağırlayacak şekilde planlanmaktadır.
  • Atölye tarzı sınıflar, sınıf içinde daha az ders anlatımı ve daha deneyimsel öğrenme sağlar.
  • Son teknoloji ürünü tesisler, akıllı öğrenme araçları sağlar ve Kanada'daki UPEI kütüphane kaynakları ve fakülte ile uzaktan öğrenme fırsatlarına izin verir.

129964_12.jpg

Başvuru süreci hakkında daha fazla bilgi ve rehberlik için graduateadmissions@uofcanada.edu.eg adresinden bize ulaşın.

Son Güncelleme Nis 2020

Okul Hakkında

A Canadian campus hosting top Canadian Universities with futuristic programs. The Universities of Canada in Egypt promotes an all-round active and diverse student life. It is the first International B ... Devamını oku

A Canadian campus hosting top Canadian Universities with futuristic programs. The Universities of Canada in Egypt promotes an all-round active and diverse student life. It is the first International Branch Campus in The New Administrative Capital. All programs hostedmirror a blend ofinternational experiences, tutors, and cultures. The Universities of Canada in Egypt encourages anentrepreneurial and innovativemindset through experiential learning, state-of-the-art facilities and cutting-edge technology. As of today, UofCanada is hosting the branch campus of the University of Prince Edward Island (UPEI) for specific undergraduate and graduate studies. Other Canadian universities will be joining us soon. Daha Az