Küresel mba

Genel

Program açıklaması

Bizim Global MBA kararların alınmasına bir ömür için onları hazırlamak, iş yönetimi son ve en yenilikçi alanlardan bazıları içgörü sağlar ve kabul ve farklı iş ve kültür ortamlarına uyum, takdir eğitim öğrencileri üzerinde duruluyor tam zamanlı lisansüstü programı yapma ve liderlik.

Yapım çok daha hızlı yapan ve ilgili öğrenme amacı ile, SP Jain akademik topluluk, küresel istihbarat, yaratıcılık ve yenilikçilik, takım çalışması, karar verme ve iletişim gibi niteliklerin geliştirilmesine odaklanmak Global MBA programını yeniledi beceri, teknik bilgi ödün vermeden.

Yeni Global MBA programı online uyarlanabilir öğrenme sistemi, ders teslim harmanlanmış bir form ve Danışmanlık Yönetimi yeni kenar kesme uzmanlık dahil olmak üzere birçok yeni ve yenilikçi eklemeler içermektedir. Global Lojistik ve Tedarik Zinciri, Bilgi Teknolojileri ve Çağdaş Pazarlama diğer uzmanlık sunulmaya devam ederken Yatırım Bankacılık ve Varlık Yönetimi, Global Finance olarak sunulacak.

Global MBA Özetleri

  • Tam zamanlı lisansüstü ders 12 aylık
  • Iş deneyimi 3 yıldan fazla profesyoneller için
  • Forbes (2013-2014) ve Financial Times (2011 ve 2012) tarafından dünyanın en iyi MBA programları arasında yer aldı.
  • Yeni ve geliştirilmiş müfredat küresel ortamda istihdam artırılması üzerinde duruluyor
  • Ön vadeli öğrenme bileşeni kampüs öğrenme daha uygulamalı için zaman yaratıyor "kavramsal bileşenleri" öğrenme harcanan sınıf süresini azaltır
  • Avustralyalı derece
  • 4 ülkede Kariyer Hizmetleri Ofisleri
  • ABEST21, Japonya onayını almıştır

KABUL SÜRECİ

Bu bir lisansüstü programı, yüksek lisans derecesi gibi, aday zaten üniversite mezunu uygulamak olmalıdır. Tercih ek alakalı mezuniyet sonrası niteliklere sahip olanlara verilir.

Aday tam zamanlı iş deneyimi üç yıllık en az olmalıdır.

Adaylar İngilizce olarak orta öğrenimini tamamlamış olmaları gerekmektedir. Gerekirse, aday bu teyit yetkili açıklama sağlamak gerekebilir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

SP Jain is accredited by the Tertiary Education Quality and Standards Agency (TEQSA), Australia. At the end of the program, students are conferred with an Australian degree. This greatly enhances the ... Devamını oku

SP Jain is accredited by the Tertiary Education Quality and Standards Agency (TEQSA), Australia. At the end of the program, students are conferred with an Australian degree. This greatly enhances the international acceptance of the degree, thereby giving impetus to higher education and careers, globally. Daha Az
Singapur , Sidney + 1 Daha fazla Daha az