Küresel OneMBA

Genel

3 konum mevcut

Program açıklaması

Gerçekten global Executive MBA

Global OneMBA, her yıl çeşitli yönetimsel ve kültürel geçmişe sahip 100 civarında üst düzey iş liderini ve dünya genelinde 1100'den fazla mezunu bir araya getiren uluslararası bir yönetici MBA programıdır . Prestijli Global OneMBA programı, yönetici öğrencilere karmaşık bir küresel ortamda başarılı bir şekilde liderlik etmek ve organizasyonlarını ötesine götürmek için tüm araçları sunar.

Biçim

Yüksek talepli pozisyondaki yöneticiler için , ayda bir kez sınıfları olan , aşağıdakileri de içeren yarı zamanlı bir format:

 • Her program ortağı okulunda dört hafta süren küresel ikametgahlar
 • Global ekiplerle global olarak koordine edilmiş kurslar
Süre, müddet 21 ay
Program alımı Eylül
Dil ingilizce

Beş okul, dört kıta, bir büyük gelecek

Global OneMBA, Brezilya, Çin, Meksika, Hollanda ve Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan beş önde gelen uluslararası işletme okulu ile ortaklaşa özenle tasarlanmış benzersiz bir küresel yönetici MBA programıdır . Dinamik bir öğrenme ortamında, farklı geçmişlerden gelen üst düzey yöneticiler, gelişmiş ve gelişmekte olan pazarlarda işlerin nasıl yürüdüğünü anlamak için çok uluslu kuruluşların, politikaların ve kültürlerin derinlemesine teknik bilgilerini edinirler.

Global OneMBA, dünya standartlarında bir eğitim vermek amacıyla dünyanın en prestijli işletme okullarından beşiyle birlikte tasarlanmıştır:

122043_erasmus-logo.png

Rotterdam İşletme Okulu

Erasmus Üniversitesi, Hollanda

122044_miami-school.png

Miami Üniversitesi İşletme Fakültesi

Miami Üniversitesi, Amerika Birleşik Devletleri

122045_egade-logo.png

EGADE Business School

Tecnológico de Monterrey, Meksika

122046_sao-paolo-logo.png

São Paulo bölgesinde

Fundação Getulio Vargas, Brezilya

122047_xiamen-logo.png

Yönetim Okulu

Xiamen Üniversitesi, Çin

Birden fazla bağlamda liderlik yapma kapasitesi ile global bir bağlantı

OneMBA, dünyadaki ülkelerle bağlantı kurmak için gerçekten sürükleyici bir fırsat yaratarak tipik küresel MBA deneyiminin ötesine geçer. Bu program , dünyanın en etkili ekonomik bölgelerinin bazılarında, gelişmiş ve gelişmekte olan pazarlarda ilk elden iş deneyimi edinmenize yardımcı olur, bu nedenle tek bir okul veya kültür tarafından yönetilmeyen dengeli bir küresel iş perspektifi edinir.

Her konutta, kampüsteki diğer uluslararası öğrencilerle birlikte derslere katılacak, yerel ve çok uluslu firmaları ziyaret edecek, işletme ve devlet liderleriyle etkileşime girecek ve kohortunuzla ve global ekip üyelerinizle yüz yüze etkileşime gireceksiniz.

Global OneMBA gibi önde gelen bir yönetici programa katılarak, dünya çapında yerleşik 100'den fazla öğrenciyi ve 1100'den fazla mezunu bir araya getiren prestijli ve çeşitli OneMBA global iş liderleri ağına üye olursunuz.

Gerçekten küresel ama yine de esnek bir müfredat deneyimi yaşayın

Esneklik, OneMBA'nın temel bir unsurudur. EGADE Business School her dört ila altı haftada bir derslere katılacaksınız. OneMBA'nın otantik küresel doğasının ayrılmaz bir parçası olarak, bu 21 aylık programa yayılmış dört sürükleyici küresel rezidans için beş ortak okuldan seçkin akranlara katılacaksınız.

Bu programın sonunda, tüm OneMBA size bir MBA ünvanı ve beş ortak okul tarafından verilen bir OneMBA Diploması verilecektir. Temelde, Global OneMBA şunları içerir:

 • Yönetici global formatı

Çekirdek dersler küresel organizasyonlar, küresel operasyonlar ve pazarlama yönetimi, küresel bir ortamda kurumsal finansman ve küresel bir arenadaki stratejiyi yönetmeye ve yönetmeye odaklanmıştır.

 • Global olarak koordine edilmiş zorunlu dersler

Beş işletme okulunun her biri, sürekli değişen işletme ortamını tamamlamak için bir dizi bölgesel kursun yanı sıra, benzer bir müfredat sunmaktadır.

 • Küresel ekiplere dayalı projeler

Küresel ekipler, günümüzün çok kültürlü organizasyonlarında temel bir gereklilik olan çeşitli zaman dilimleri ve kıtalar arasında işbirliğine ihtiyaç duyuyor.

 • Dört hafta süren küresel konutlar

Her okuldaki sürükleyici deneyimler, OneMBA programının merkezindedir. Öğrenciler, yerel bir çevrede dünya standartlarında bir fakülte tarafından öğretilir ve gelişen kuruluşlardan etkili liderler adına odaklanmış sunumlar alırlar ve küresel ve yerel işletmeleri ziyaret ederler.

Kabul süreci hakkında daha fazla bilgi edinin

Bu Executive MBA'e kabul edilmek oldukça rekabetçidir. EGADE Business School Kabul Komitesi, akademik başarı ve mesleki gelişim potansiyelini değerlendirmek amacıyla her başvuru sahibinin akademik ve mesleki deneyimini kapsamlı bir şekilde değerlendirir.

Kabul şartları

Profesyonel deneyim 7 yıl
Yaş aralığı 30 - 52
Eğitim Kolej Mezunları
Minimum / Ortalama GMAT 550/600
Ek gereksinimler
 • Başvuru Formu
 • Kabul testi puanı (PAEP veya eşdeğeri)
 • İki profesyonel tavsiye mektubu
 • CV Güncelleme
 • Resmi belgeler
 • İngilizce yeterlilik sertifikası (TOEFL veya eşdeğeri)
 • Amaç ifadesi
 • Program yöneticisi veya öğretim üyesi ile röportaj
Son Güncelleme Eki 2019

Okul Hakkında

EGADE Business School at Tecnológico de Monterrey has built a globally recognized reputation as the leading Latin American business education institution, committed to empowering omnipreneurial leader ... Devamını oku

EGADE Business School at Tecnológico de Monterrey has built a globally recognized reputation as the leading Latin American business education institution, committed to empowering omnipreneurial leaders who create shared value and transform society. Daha Az
Meksika şehri , Monterrey , Guadalajara , Santiago de Querétaro , Lima + 4 Daha fazla Daha az