Küresel Part-time Mba

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

Küresel Part-time Mba

Yukarı adım Yönü değiştir. Kariyerinizi dönüştürün.

Yer: Sao Paulo, Brezilya

Motive eden, ilham veren projeleri ve ilham veren meslektaşları deneyimleyen atölyeleri deneyimleyin. Bu esnek, global program ile Manchester, Dubai, Şanghay, Singapur, Hong Kong veya Sao Paulo'da bizimle çalışabilirsiniz. İlk günden itibaren işyerinde kendinizi ayrı tutun.

Manchester Global Part-time MBA, size en uygun olduğu zaman çalışma esnekliği kazandırarak, iş ve kişisel taahhütlerinize uyacak şekilde tasarlanmıştır.

Dünya standartlarında öğretim, öğrenme deneyimini zenginleştirmek için çevrimiçi etkinliklerle tamamlanan konut atölyelerinde bloklar halinde teslim edilir. Bu, ofis dışındaki fiziksel zamanınızın minimum kariyer kesintisi için önceden planlandığı anlamına gelir. Kariyerinizin sizi yurt dışına çıkarması durumunda, çalışmalarınıza altı global merkezimizden birinde kesintisiz olarak devam edebilirsiniz.

Program tamamen İngilizce olarak öğretiliyor ve İttifak MBS akademisyenlerini dersler için Sao Paulo'ya getiriyoruz. Brezilya'da, Global MBA'i prestijli bir yerel işletme okulu olan FGV ile ortaklaşa yürütüyoruz ve programdaki birkaç modül, aynı programı izleyen akademisyenler tarafından küresel olarak öğretiliyor.

Karma öğrenme yaklaşımımız, küresel meslektaşları ile kendi kendine çalışma ve pratik öğrenmenin dengeli bir kombinasyonunu sunar. Tipik bir sömestir, dünya çapındaki merkezlerimizden birine geri dönen üç yüz yüze atölye içerecektir. Bunun yanı sıra, çevrimiçi eğitim oturumlarına katılacak, özel bir e-öğrenme ortamında çevrimiçi çalışacak ve e-öğretmenler ve meslektaşlarla forum tartışmalarına katılacaksınız.

(sorular contato@mbsbrazil.com.br adresine yönlendirilmelidir)

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Manchester Business School was founded in 1965 and is one of the UK’s first business schools. In 2015, we celebrated our 50th anniversary.

Manchester Business School was founded in 1965 and is one of the UK’s first business schools. In 2015, we celebrated our 50th anniversary. Daha Az
São Paulo , Manchester + 1 Daha fazla Daha az

Akreditasyonlar