Küresel Yönetici OneMBA - 21 ay

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Sanal açık gün 16 Mayıs inci, 2020!

Neden RSM Küresel OneMBA?

Beş Okul. Dört Kıta. OneMBA.

Global Executive OneMBA , Asya, Avrupa, Kuzey Amerika ve Güney Amerika'da bulunan beş önde gelen işletme okulundan eşit girdi ile tasarlanmış tek Executive MBA programıdır. Üst düzey yöneticiler ve profesyoneller için tasarlanan bu prestijli 21 aylık modüler program, dünyanın en önemli ekonomik bölgelerinin merceğiyle iş deneyimi yaşamanızı sağlayarak, bilgi, liderlik yetenekleri, küresel ağlar ve uluslararası deneyim açısından benzersiz kılar. olduğu yerde iş.

  • İngilizce öğretilen ve beş üst düzey işletme okulundan eşit girdi ile tasarlanan bir müfredat
  • Coğrafi olarak dağıtılmış 100 yöneticiden oluşan bir sınıf içinde küresel takım çalışması
  • Dört farklı kıtada düzenlenen dört haftalık küresel konutlar
  • Gelişmiş ekonomileri gelişmekte olan pazarlarla birleştirmek
  • Yüksek talep pozisyonlarında yöneticiler için tasarlanmış esnek, yarı zamanlı bir format
  • Sponsor firmalara net katma değer sağlamak için tasarlanan projeler
  • Avrupa OneMBA kohortu ile Rotterdam'da 11 yerel yerleşim yeri

129258_USopeningweek-classof2020.jpg

Bir Bakışta Program

Bu program kimler içindir?

Bir sonraki profesyonel mücadeleye hazır olan küresel odaklı, ilham verici profesyoneller. Tipik olarak, olağanüstü profesyonel başarılar, olağanüstü liderlik nitelikleri, insan yönetimi ve akademik mükemmellik deneyimi, bir lisans derecesi (veya eşdeğeri) ve İngilizce diline hakim olan adaylar. En az altı yıl tam zamanlı profesyonel iş deneyimi istiyoruz. OneMBA öğrencilerimizin çoğunluğu 10 ila 15 yıl lisansüstü iş tecrübesine sahiptir.

Program katılımcılar için hangi ihtiyaçları karşılar?

Avrupa, Asya, Kuzey Amerika ve Latin Amerika'daki iş deneyimini, tutumlarını ve koşullarını bütünleştiren ve küresel yönetim sorumluluklarına karşı büyüme ve gelişime ilham verecek liderlik becerilerini artıran gerçek bir küresel ölçekte ağ kurma umudu.

Bir katılımcı programdan ne çıkar?

Avrupa'nın en iyi on işletme okulundan birinden MBA derecesi. Buna ek olarak, RSM OneMBA mezunları ayrıca beş OneMBA ortağı üniversitenin Dekanları tarafından imzalanan OneMBA sertifikasını da alır;

  • Global çalışma ekipleri ve Bölgesel çalışma ekipleri aracılığıyla ekip çalışma ortamlarının çeşitliliğini sağlayan bir program;
  • Program boyunca gömülü profesyonel liderlik becerilerinin geliştirilmesi;
  • Sürdürülebilirlik ve yenilikçiliğe dayanan bir yönetim programı, iş dünyası ve toplum liderliğinin sürekli gelişimi için temel oluşturur.
Son Güncelleme May 2020

Okul Hakkında

Over the past 40 years, Rotterdam School of Management, Erasmus University has firmly established its reputation as one of Europe’s leading business schools.

Over the past 40 years, Rotterdam School of Management, Erasmus University has firmly established its reputation as one of Europe’s leading business schools. Daha Az