Küresel Yönetimde MBA

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

İngilizce Uluslararası tam zamanlı MBA

Uluslararası MBA programımızda, şirketlerin bugün beklediği belirli yönetim yeteneklerini kazanacaksınız. Etkinlikler genellikle küçük grup çalışmaları ve sunumlar şeklinde aktif katılımınızı gerektiren seminerler ve atölyeler şeklinde düzenlenir. Dersler tamamen İngilizcedir.

Öğrencilerimiz uluslararası bir altyapıya sahipler ve Bremen'de bizimle birlikte dünyanın dört bir yanından bir araya geliyorlar. Farklı geçmişlere sahip insanlarla birlikte çalışmak, önemli değerler ve ortak değerler hakkında fikir alışverişinde bulunmak için bir fırsattır. Öğrencilerimizi liderlik görevleri için hazırlarız ve etik açıdan kabul edilebilir kararlar vermede size destek oluruz.

program

Küresel Yönetim Yüksek Lisans Programı İşletme Yüksek Lisans (MBA) derecesine yol açan üç dönemlik tam zamanlı bir derecedir. Program, yüksek nitelikli öğretmenler, uluslararası ve çeşitli, ilham verici bir öğrenci organı ve entelektüel değişim için eşsiz bir ortam sağlayan bir fakülte ile karakterizedir. Akademik mükemmeliyet ile birleştirilen işbirliği çalışması, güçlü bir uygulamalı yönelimin yanı sıra yabancı bir geziye katılma fırsatının yanı sıra bir staj seçeneği lisans programını tamamlar.

hedef kitle

Küresel Yönetim (MBA) lisans programı, genç yöneticiler için tasarlanmıştır ve onlara bugün başarılı uluslararası şirketlerin talep ettiği becerileri kazanma fırsatı verir. Amaç, küresel işlere odaklanarak hem yönetim becerilerini hem de düşünmeyi teşvik edici deneyimler sunmaktır. Bu, bir hükümette, uluslararası bir organizasyonda veya bir ekonomik kuruluşta kariyerle ilgilenen öğrenciler için merkezi bir gerekliliktir. Diploma programımızın öğrencileri, mükemmel liderlik niteliklerini kanıtlama konusunda avantajlıdır.

hedefleri

Küresel Yönetim Yüksek Lisans programı küresel iş dünyasında liderlik ve zihin genişleyen bir deneyim sağlamayı amaçlamaktadır. Bir ekonomik kuruluşta, uluslararası bir organizasyonda veya bir hükümette kariyer arayan öğrenciler için bu önemli bir şarttır. Öğrencilerimiz için liderlik nitelikleri açısından bir başlangıç ​​başlıyor.

tamamlama

Yüksek lisans programının sonunda Küresel Yönetim, iki dönemden sonra final sınavı İşletme Yüksek Lisansıdır. Öğrenciler ikinci yarıyılın sonunda tüm modülleri tamamlar tamamlamaz, yüksek lisans tezi yazılı ve sözlü sınavda savunulmalıdır. Öğrenciler ikinci dönemden sonra sadece bir staj tamamlarsa, sözlü sınav üçüncü dönemden sonra gerçekleşir. Son not, çalışma sırasında bireysel sınavların sonuçlarını ve yüksek lisans tezini içerir. Programın başarıyla tamamlanması üzerine, öğrenciler "İşletme Yüksek Lisans" derecesi alacaksınız.

Kabul - Küresel Yönetimde MBA

gereksinimleri:

  • Akademik, işletme odaklı bir derece (Lisans)
  • Zihin. Bir yıllık pratik deneyim
  • Uygun sertifikalarla İngilizce'nin çok iyi bir şekilde kanıtlanması: (liseye kadar İngilizce dersi, en az 560 puanla TOEFL testi, en az 220 puanla TOEFL bilgisayar testi, IELTS 6.0, CEF B.2, seçenek: İngilizce testi)
Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

The International Graduate Center (IGC) was founded by the University of Applied Sciences Bremen as an interdisciplinary Graduate School for Management and Leadership.

The International Graduate Center (IGC) was founded by the University of Applied Sciences Bremen as an interdisciplinary Graduate School for Management and Leadership. Daha Az
Bremen , Bremen + 1 Daha fazla Daha az