Lojistik ve Satın Almada MBA

Genel

Program açıklaması

Şirket bünyesinde lojistik alan muhtemelen en önemli dönüşümlerden geçen alandır. Tüketicilerin yeni ihtiyaçları ve dijital kanalların neden olduğu devrim, lojistiğin organizasyonlar için gerçekten farklılaştıran bir unsur haline gelmesine neden oldu. Lojistiği en iyi ele alan şirketler, dünya çapında standartları belirleyen şirketlerdir.

Bu bağlamda, lojistik zincirini oluşturan tüm yönlerin yönetilmesine izin veren sistem ve araçların uygulamasında uzman olan profesyonellere sahip olmak gerekir: depo ve stok yönetimi, nakliye ve dağıtım, satın alma, vb.

Ancak lojistik, bağımsız olarak anlaşılabilecek bir unsur değildir, ancak iyi bir lojistik profesyoneli, genel düzeyde işletme yönetimi hakkında derin bilgiye sahip ve lojistik alanında uzmanlığı olan biri olacaktır.

Lojistikte CEF MBA. - bu çift yöne sahiptir: bir yandan her yöneticinin bugünlerde sahip olması gereken gerekli bilgileri sağlar, diğer yandan öğrenciye tüm farklı yönetim alanında sağlam bir eğitim sunar. lojistik yönleri.

Son Güncelleme Oca 2021

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

The priority objective with which the CEF.- UDIMA Educational Group faces each new semester is to help our students achieve their objectives. It is that same spirit and mission that has allowed us to ... Devamını oku

The priority objective with which the CEF.- UDIMA Educational Group faces each new semester is to help our students achieve their objectives. It is that same spirit and mission that has allowed us to celebrate 43 years of training at CEF.- Center for Financial Studies and more than 12 at the Madrid Distance University, UDIMA. Daha Az