Resmi açıklamayı okuyun

İşletme Yüksek Lisans - MBA

İşletme Yönetimi Yüksek Lisans (MBA) "yönetici" takvimi ve iş dünyasına uyarlanmış son derece pratik bir eğitim derecesidir.

Buradaki zorluğumuz üçlü bir açıdan eğitim almak: yönetim becerileri, analitik beceriler ve çalıştığımız kuruluşların sosyal farkındalığı. MBA ile eleştirel, yapıcı ve proaktif bir zihniyet geliştirmek amacıyla herhangi bir şirketin farklı bölümlerini gezmenizi istiyoruz. Analitik seviyeyi, yeni trendlerin uygulanmasına yönelik eğitimi geliştirmek ve yeni fırsatlar yaratmak için onları nasıl dahil edeceklerine dair "bilgi birikimi" ni edinmek istiyoruz.

Buna ek olarak, MBA, farklı oturumlar, atölye çalışmaları ve ziyaretler aracılığıyla, öğrencilerin kendi iş yaratma ve iş yaratma girişimlerini göz önünde bulundurmalarını teşvik eder; Ekonomi veya farklı organizasyonlarda yönetim sorumlulukları üstlenin.

USJ , İşletme Yüksek Lisansını geliştirmek için, farklı sektörlerden 100'den fazla işbirliği yapan şirkete ve şirketle yakından bağlantılı bir öğretim kadrosuna sahiptir; bu, öğrencinin çevrede nasıl yaşayacağını kişisel deneyimler yoluyla bilmesini sağlar. emek.

Ayrıca, Şirket Hibe ve USJ Şirketleri anlaşmaları yoluyla, yüksek lisansın kaydın% 100'üne kadar finansmanına izin verilebilir.

Ayrıca, öğrenciler eğitimini uluslararası düzeyde tamamlamak için farklı Avrupa üniversitelerinde MBA'e katılma seçeneğine sahip olacaklar.

Neden Universidad San Jorge ?

 • Çünkü bizim çalışmalarımız resmi.
 • Çünkü öğretim kadrosu ile olan ilişki yakın ve dinamik olacaktır.
 • Çünkü bölgenizde kararlı bir profesyonel olacaksınız.
 • Çünkü gerçek projeler geliştireceksiniz.
 • Çünkü bu alandaki uzman ve uzmanlarla tanışacaksınız.
 • Çünkü gerçek profesyonel ortamlarda deneysel bir yaklaşımınız olacak.

modüller

modül

tip

kredi

Organizasyon Yönetimi

zorunlu

9

Finans ve Kontrol

zorunlu

9

Ticari Yönetim, Pazarlama ve İletişim

zorunlu

7

Operasyon Yönetimi

zorunlu

6

İnsan Yönetimi ve Geliştirme

zorunlu

6

Yenilik ve Projeler

zorunlu

3

Şirket ve Küreselleşme

zorunlu

6

Dış Uygulamalar

Optativa

8

Sosyal Bilimlerde Araştırma Yapmaya Başlama

Optativa

8

Final Yüksek Lisans Projesi

zorunlu

6

Toplam:

68

yeterlilikler

İşletme Yüksek Lisans Becerileri - MBA

 • Bilginin, metodolojilerin ve yönetim tekniklerinin etkin aktarımına dayanan ve mevcut bilgi toplumunun gelişme eğilimlerini ve yönelimlerini içeren yönetim ve işletme yönetimi alanındaki profesyonelleri farklı alanlarda eğitin. farklı roller ve ortamlarda çalışmak için eğitim.
 • Öğrencilerin, örgütlerin şu anda geliştirmekte olduğu değişen ortamlara uyum sağlayan stratejik bir zihniyeti geliştirmek.
 • Her öğrencide, yöneticinin oluşturulduğu bilgi alanına göre belirterek becerilerini, yeteneklerini ve tutumlarını geliştirin.
 • Bilgi yönetimini ve organizasyonun rekabet düzeyini iyileştirmek için yeni bilgi ve iletişim teknolojilerinin yanı sıra yeni çalışma metodolojilerinin uygulanması için kapasitenin geliştirilmesi.
 • Katılımcılara mesleğin etik anlayışını ve şirketin sosyal misyonunun vizyonunu geliştirin.

uygulamalar

İşletme Yüksek Lisans - MBA

Universidad San Jorge , gerçek pratiğe dayalı bilgi edinmek ve mesleki faaliyetlerin sorumlu bir şekilde kullanılmasıyla kazanılan becerileri geliştirmek için, öğrencilerin sınıf içi eğitimlerini mesleki alanda uygulama ile tamamlamaları, değerlendirmesini yapması şarttır. akademik olarak öğrenme sürecinin bir parçası.

Bu amaç, Bologna Süreci ve Avrupa Yüksek Öğrenim Alanı'nın temel parametrelerini takip etmekte ve USJ sosyal ve iş ortamının ihtiyaçları ile uyumlaştırmasına yönelik meslek USJ cevap vermektedir.

Universidad San Jorge şirketlerinde staj sistemi, şirketi gelecekteki mezunların eğitimine dahil etmekte, mesleki tatbikatın üniversite öğrencisinin oluşumuna katkısı olan yetkinlikleri ortaya koymaya ve daha büyük bir şirket-üniversite entegrasyonunu kolaylaştırmaya katkıda bulunmaktadır.

Universidad San Jorge staj hizmeti, gönüllü uygulamaları ve zorunlu uygulamaları yönetir. 2017-2018 eğitim-öğretim yılında, Servis, Universidad San Jorge öğrencilerinde, her sınıf ve yüksek lisans öğrencisinin katıldığı 2 binden fazla staj yapmıştır.

Aynı şekilde, İş Hibe ve USJ Şirket anlaşmaları yoluyla, yüksek lisansın kaydın% 100'üne kadar finansmanına izin verilebilir.

Program dili:
Ispanyolca
Son Güncelleme May 8, 2019
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Eki 3, 2019
Duration
1 yıl
Tam zamanlı
Price
7,620 EUR
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eki 3, 2019
End Date
Temmuz 3, 2020
Son başvuru tarihi

Eki 3, 2019

Location
Son başvuru tarihi
End Date
Temmuz 3, 2020