MBA | Pazarlama ve Satış

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

Modern yönetim becerileri edinmeleri gerekenler için gelişmiş bir danışmanlık ve eğitim programıdır. Çoğu akademik işletme okulu tarafından verilen temel bilgilerden memnun olmayan kişilere yöneliktir. Pazarlama ve Satış uzmanlığı nedeniyle, öğrencilere kurumsal yönetimde tam kursa ek olarak Pazarlama ve Satış yönetimi konusunda derinlemesine bir ders verilmektedir . 90 AKTS.

EMAS'ın İş Stratejisi ve Stratejik Yönetim alanındaki istisnai uzmanlığı, EMAS mezunlarının mükemmeliyetini ve bu modern işletme alanlarında yeterli bilgiye sahip olmayan okulların mezunları üzerindeki mesleki üstünlüğünü garanti eder.

EMAS Business School tarafından verilen derin bilgi ve prestijli MBA derecesi, kariyer ve gelir büyümenizi garanti eder. Genç yöneticiler için en iyi seçimdir.

DAHA FAZLA BİLGİ VE PROGRAM İÇİN BURADA UYGULAYIN.

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Eurasian Management and Administration School (EMAS Business School) is one of the leading business schools, the expert in strategic management and MBA programs in Europe, Russia and CIS countries.

Eurasian Management and Administration School (EMAS Business School) is one of the leading business schools, the expert in strategic management and MBA programs in Europe, Russia and CIS countries. Daha Az
Moskova , Nizhny Novgorod , Rusya Çevrimiçi , Kiev , Minsk , Almatı + 5 Daha fazla Daha az