MBA | maliye

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

Modern yönetim becerileri edinmeleri gerekenler için gelişmiş bir premium danışmanlık ve eğitim programıdır. Üst düzey pozisyonlarda çalışan kişilere ve çoğu akademik işletme okulunun verdiği temel bilgilerden memnun olmayan kişilere yöneliktir. Finansal Yönetim uzmanlığı nedeniyle, öğrencilere kurumsal yönetimin tam dersine ek olarak Finansal Yönetim konusunda derinlemesine bir ders verilmektedir . 90 AKTS.

EMAS'ın İş Stratejisi ve Stratejik Yönetim alanındaki istisnai uzmanlığı, EMAS mezunlarının mükemmeliyetini ve bu modern işletme alanlarında yeterli bilgiye sahip olmayan okulların mezunları üzerindeki mesleki üstünlüğünü garanti eder.

EMAS Business School tarafından verilen derin bilgi ve prestijli MBA derecesi, kariyer ve gelir büyümenizi garanti eder. Genç yöneticiler için en iyi seçimdir.

DAHA FAZLA BİLGİ VE PROGRAM İÇİN BURADA UYGULAYIN.

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Eurasian Management and Administration School (EMAS Business School) is one of the leading business schools, the expert in strategic management and MBA programs in Europe, Russia and CIS countries.

Eurasian Management and Administration School (EMAS Business School) is one of the leading business schools, the expert in strategic management and MBA programs in Europe, Russia and CIS countries. Daha Az
Moskova , Nizhny Novgorod , Rusya Çevrimiçi , Kiev , Minsk , Almatı + 5 Daha fazla Daha az