MBA - İşletme Ve Yönetim Yüksek Lisans - PRESENCIAL

Genel

Program açıklaması

EUDE Business School'da İşletme ve Yönetim Konusunda Yüksek Lisans MBA, sizi daha büyük sorumluluklara sahip bir pozisyonda tutmak ve şirketin tüm alanlarını küresel ve güncel bir vizyondan tanımak için bir lider olarak hazırlamayı hedeflemektedir . Aynı şekilde, kendi projenizi başlatmak ve yönlendirmek için gerekli tüm bilgi ve becerileri edineceksiniz.

EUDE MBA programı, şirket yönetiminin tüm alanlarını global bir yaklaşımla ve işletme yönetimi perspektifinden tanımanızı ve anlamanızı sağlar. En iyi ulusal ve uluslararası şirketlerin yöneticileri tarafından tasarlanıp hazırlanan ve ihtiyaçlarınıza uyarlanmış bir eğitim, MBA, çevrimiçi, tam zamanlı veya yönetici yöntemlerle yapma seçeneğini sunuyoruz.

İşletme ve Yönetim Alanında Yüksek Lisans MBA ile profesyonel gelişiminde bir büyüme ve pazarda bir emek gelişimi alacaksınız . Metodolojisi sayesinde, programımız EUDE 8 yıllık mesleki deneyime eşdeğer olması EUDE profesyonel kariyerinizin pervanesidir. Bununla, şirketlerin aradığı mükemmel profesyonel haline gelebileceksiniz.

114036_MBA2.jpeg

İşletme Ve Yönetim Yüksek Lisans Yeterlilikler ve Profesyonel Çıkışlar - MBA

İşletme ve Yönetim Alanında Yüksek Lisans MBA'imizi herhangi bir yöntemle gerçekleştirerek aşağıdaki mesleki ve kişisel yetkinlikleri kazanacaksınız:

 • Üst Yönetim görevlerini yerine getirir .
 • Stratejik kararların anlaşılması ve uygulanmasında sorumluluk alın.
 • Şirketin temel finansal unsurlarını oluşturmak, yönetmek ve kontrol etmek.
 • İş ekiplerini farklı alanlarda stratejik olarak yönetin, ayrıca kurum personelinin yeteneklerini geliştirin ve yönetin.
 • Teknolojik destek ile mevcut küresel, rekabetçi ve değişen çevreye adapte edilmiş farklı pazarlama stratejileri ve politikalarının uygulanmasını oluşturmak ve yönetmek.
 • İletişim, Kalite, Örgütsel Değişim Yönetimi ve Kurum Kültürü gibi bütünleşik yönetim görevlerini geliştirmek

Ek olarak, EUDE Online MBA , sektördeki en prestijli sıralamalar tarafından kabul edilmiştir:

" EUDE İşletme Okulu'nun MBA - İşletme ve İşletme Yönetimi Çevrimiçi, ekonomik günlük gazetesi Financial Times'ın İşletme Eğitimi Sıralaması'na göre dünyanın en iyi EUDE biri olarak kabul edildi."

İşletme Ve Yönetimi Yüksek Lisans Programı - MBA

 1. Şirket Yönetimi ve Organizasyonu
 2. Şirket Stratejisi
 3. İnsan Kaynakları Yönetimi
 4. Pazarlama ve Ticari Yönetim
 5. Finansal yönetim
 6. Dış Ticaret
 7. Operasyonlar, Lojistik ve Kalite Departmanı
 8. Girişimcilik, Teknolojik Yenilik ve Yenilik Yöntemleri
 9. Direktif Verimliliği
 10. Yasal Yönler
 11. Final Yüksek Lisans Projesi

Yüksek Lisans Tez Projesi (PFM), program sırasında öğrenci tarafından elde edilen bilgi ve araçların pratik bir şekilde uygulanmasını, bir Girişimci girişime veya bir İş Planının geliştirilmesi yoluyla mevcut bir iş faaliyetinin önemli ölçüde iyileştirilmesine yöneliktir. o İş Planı.

* PFM sadece yüz yüze modaliteler için zorunludur.

İşletme Ve Yönetimi Yüksek Lisans Metodolojisi - MBA

İşletme ve Yönetim EUDE Yüksek Lisans MBA programımızda uygulanan EUDE Business School'da geliştirilen iş metodolojisi Vaka Yöntemi'ne dayanmaktadır. Son derece pratik bir eğitim, öğrencinin şirketin ihtiyaç duyduğu bilgi, beceri ve deneyimleri edinmesi için en iyi temeldir. Her bilgi alanında geliştirilen vakalar, öğrencilere analiz ve tartışma için geniş bir marj sunan başarı hikayeleridir.

Küçük gruplara sahip sınıf veya lider bir Avrupa platformu olan EUDE Sanal Kampüsü en uygun forumlar olacak, böylece öğrenciler her belgeye ilişkin görüş ve düşüncelerini paylaşabilecekler.

Ders programı, sektörün önde gelen firmalarının gözetiminde ve danışmanlığında ve çok uluslu ve ulusal firmaların yöneticileri ve eski müdürlerinden oluşan bir fakülte (Telefonica, Deloitte, DHL, Inchaersa, Geindesa, Debebé veya Drommer Consulting) tarafından hazırlanmıştır .

Programın sonunda, öğrenci Final Yüksek Lisans Projesini * sunacak ve savunacaktır. PFM *, öğrencinin edindiği tüm bilgileri ve araçları uygulamış olması gereken, gerçek veya simüle edilmiş bir iş planıdır.

Program süresince öğrenci kişiselleştirilmiş bir öğretmene ve öğretmenler tarafından sürekli bir geri bildirime sahip olacak, bu da öğrencinin her zaman gelişim ve güçlü yanlarını bilmelerini sağlayacaktır.

* PFM yüz yüze modda öğrenciler için zorunlu olacaktır. Erişim Ustalarını resmi dereceye kadar seçmiş olan öğrenciler hariç, bu şarttan muaftır.

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

In its mission to provide practical training based on management and leadership in various business enterprises, EUDE Business School, offers students Master and Postgraduate programs designed to trai ... Devamını oku

In its mission to provide practical training based on management and leadership in various business enterprises, EUDE Business School, offers students Master and Postgraduate programs designed to train professionals from home sector. Daha Az