MBA - İşletme Yüksek Lisansı

Genel

Program açıklaması

Yüksek Lisans Derecesi (MBA), tüm organizasyonlarda yönetimsel başarı için teori ve teknik becerilerde güçlü bir arka plan sağlar. Program, sınıf boyutlarını küçük tutarak, iletişim ve kişilerarası becerileri ve yönetimsel kariyer için kritik olan kavramsal ve teknik becerileri vurgulayabilir. Program, öncelikle Güney Kaliforniya bölgesinde yaşayan ve çalışan ve MBA yapmak isteyen insanların ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır.

İşletme Yüksek Lisans Programı Öğrenme Çıktısı:

Dört yönetim işlevini tanımlayın ve açıklayın: Planlama, Liderlik, Organizasyon ve Kontrol, bu kavramların iş ortamını nasıl etkilediği dahil. (Akademik başarı - kavramsal bilgi)

Etkili iş planlaması ve operasyonlarına ilişkin nicel bir anlayışın uygulanmasını gösterin. (Akademik başarı - kavramsal bilgi ve uygulamalı beceriler)

Çeşitli menkul kıymet işlemlerini analiz ederek, endüstri eğilimlerini analiz ederek ve değerlendirerek ve şirket analizinin sonuçlarını hazırlayıp farklı kitlelere ileterek temel bir işletme anlayışı uygulayın. (Akademik başarı - uygulamalı beceriler, sorgulama araçları / uygulamaları; Liderlik)

Bir işletme organizasyonunda etkili bir şekilde çalışmak için gerekli bilgi ve davranışları gösterin. (Liderlik, vatandaşlık)

Kendine ve başkalarına fayda sağlamak için işletme yönetimi ile ilgili bilgi, beceri, sorgulama araçları ve uygulamaları entegre etme ve sentezleme becerisini gösterin. (Akademik başarı-kavramsal bilgi, uygulamalı beceriler, sorgulama araçları / uygulamaları, ahlaki / manevi gelişim, liderlik, vatandaşlık

İşletme Yüksek Lisans Kabulleri:

İşletme Lisans Derecesi veya eşdeğer bir derece.

Son Güncelleme Oca 2021

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Yuin University is a private Christian institute of higher education consisting of the School of Business Administration and the School of Theology. The University provides undergraduate and graduate ... Devamını oku

Yuin University is a private Christian institute of higher education consisting of the School of Business Administration and the School of Theology. The University provides undergraduate and graduate educational opportunities. Daha Az