MBA İşletme Yüksek Lisans *

Genel

Program açıklaması

Kursa Genel Bakış

İşletme Yüksek Lisans kursumuz, yaratıcı endüstrilerde bir kariyere başlamak isteyen veya zaten sahip olanların ilerlemesini hızlandırmak için tasarlanmıştır.

UCA'nın Yaratıcı Endüstriler İşletme Okulu'nda bir öğrenci olarak, küresel şirketlerin nasıl çalıştığına, gerçek hayattaki vaka çalışmalarını inceleyerek ve değerlendirmenin yanı sıra güçlü bir teorik bilgi temeli oluşturacaksınız. Organizasyonlarda üst düzey görevlilerden beklenen temel becerileri öğrenecek ve girişimciliği keşfetmeye ve gelecekteki bir lider olarak kapasitenizi geliştirmeye teşvik edilecektir.

Business School portföyümüzdeki her ders küresel bir bakış açısıyla öğretilir ve mezunlara dünyanın her yerinde yaratıcı bir iş kariyeri sürdürmek için gerekli beceri kümesini verir. Öğretim programlarımız, proje odaklı olup, hem iş dünyasından hem de yaratıcı endüstrilerden gelen bilgileri, çok yönlü, yüksek istihdam edilebilir mezunlar üretmek için yüksek derecede nitelikli bir nitelikle birleştirmektedir.

Bir yıllık İşletme Yüksek Lisans derecesi için program, heyecan verici ve yenilikçi yaratıcı endüstriler için olumlu ve ileri görüşlü liderler oluşturmak için geliştirilmiştir.

UCA Epsom'da, UCA Business School'daki yaratıcı iş pratisyenleriyle birlikte çalışma ve birlikte çalışma fırsatı bulacaksınız. Uluslararası MBA kursu, pratik, görsel, sözlü ve yazılı anlatımda yüksek düzeyde yetkinlik geliştirmenize ve fikirlerinizi etkili bir şekilde iletmeniz için size güven vermenize izin veren seminerler, öğreticiler, atölyeler ve eleştirilerle desteklenmektedir.

Otonom öğrenme, program yapısının ayrılmaz bir parçası olduğundan, yaratıcı sektörün seçtiğiniz uzmanlık alanına dayalı olarak kendi uluslararası iş projenizi tanımlamanız, geliştirmeniz ve yönetmeniz beklenecektir. Eğitmeninizle proaktif bir ilişki kurarak, proje çalışmalarınıza liderlik edeceksiniz ve personel ve profesyonel endüstri bağlantılarına katılım ile destekleneceksiniz.

Kursu başarıyla tamamladıktan sonra, üst düzey mesleki kararlar alabilecek, üst düzey yönetim becerileri ve uzmanlığı gösterebilecek ve yaratıcı stratejik düşünceyi ilerletmek ve karmaşık iş sorunlarını çözmek için bağımsız araştırma ve teori uygulayabileceksiniz.

* Kurs geçerliliğe tabidir ve daha önce International MBA olarak adlandırılmıştır.

Kurs ayrıntıları

1. Dönem

Uluslararası Kurumsal Finansal Yönetim

 • Bu birim, firmanın ana finansal hedeflerini ve bu hedefi etkileyebilecek bir kuruluşun kısıtlamalarını derinlemesine anlamanıza yardımcı olmak içindir. Ayrıca, kurumsal finansın modern prensiplerini analiz edebilecek ve geçerliliğini keşfedebileceksiniz. Çeşitli finans kaynaklarını ayırt edecek, avantajlarını ve dezavantajlarını inceleyecek ve bir firmanın sermaye yapısını değerlendireceksiniz.

Global İşletme Yönetimi

 • Bu birim günümüzün uluslararası ve küresel iş ortamında yönetim görevini inceler. Farklı kültürel ortamlara teori, model ve kavramların uygunluğunu göz önünde bulundurarak ve gelecekteki kariyerleriniz için en uygun yönetim stilini seçebilmeniz için onlara koşullu bir yaklaşım geliştirerek yönetimin temel görevlerini ve onları destekleyen teorileri eleştirel bir şekilde inceler.

Girişimcilik ve İnovasyon

 • Yaratıcılık, yenilikçilik ve girişimcilik arasındaki ilişkileri daha da keşfedeceksiniz. Ayrıca, profesyonel yaratıcı uygulamada uygulanabilir ve gerçekleştirilmesi için bir iş planı uygulayarak fırsatların nasıl tanımlandığını ve nasıl uygulanabilir hale getirildiklerini anlamak için fırsatlarınız olacaktır.

2. Dönem

Proje Yönetimi

 • Bu birim, proje yönetimindeki problemleri çözmek, karar verme sürecine yardımcı olan matematiksel modelleri öğrenmek ve proje yönetimi teorisi ve uygulamalarında eleştirel düşünme ve bilgi geliştirmek için analitik becerileri daha iyi anlamayı sağlar. Bu birim, kar amaçlı ve kar amacı gütmeyen kuruluşlarda gereken temel proje yönetimi araçlarının ve davranış becerilerinin çoğunda size yol gösterir.

Uluslararası İş Stratejisi

 • Bu birim boyunca, sürekli değişen ve talepkar uluslararası ve endüstriyel ortamlarda rekabet gücünü korumak ve sürdürmek için uluslararası odaklı kuruluşlar için geçerli olduğu için stratejik yönetim sürecini eleştirel bir şekilde incelemeniz beklenecektir. Strateji formülasyonu ve rekabetçi analizin temel kavramlarını, araçlarını ve ilkelerini daha iyi anlayacaksınız.

3. dönem

Araştırma Uygulaması

 • Ünite, yaratıcı araştırma tekniklerini ve yöntemlerini kullanarak kendinize güvenmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Lisansüstü düzeyde araştırma yapmanızı ve yazmanızı sağlayacaktır. Araştırma önerisi, çeşitli araştırma metodolojileri, eylem planlama, araştırmanın kendisini yürütme ve bulgularınızı sunma gibi resmi araştırmayı oluşturan unsurlara hitap eder.

Uluslararası Ticaret Projesi

 • Uluslararası İş Projesi birimi, çalışmalarınızın doruk noktasıdır ve MA'nız boyunca geliştirilen merkezi fikirler ve kavramlar için bir çerçeve oluşturacaktır. Sonuç, kendi kendine yönetilen uzun bir süre boyunca ileri kavramsal, teorik ve teknik yeterliliğe dair kanıtlar gösterecektir.

Ücretler ve ek kurs maliyetleri

Öğrenim ücretleri

2020 girişi için yıllık kurs ücretleri:

 • İngiltere ve AB öğrencileri tam zamanlı - 10.500 £
 • Uluslararası öğrenciler tam zamanlı - £ 17,500 (standart ücret)
 • Uluslararası öğrenciler tam zamanlı - 16.800 £ (tam erken ödeme ücreti)

Ek kurs maliyetleri

Öğrenim ücretlerine ek olarak, lütfen 2020 girişi için ek kurs ücretlerine bakınız.

Bu ücretler yalnızca belirtilen akademik yıl için geçerlidir. Bir öğrencinin enflasyona bağlı olarak kursta devam eden kayıt süresi boyunca her yıl artabilir (herhangi bir maksimum düzenlenmiş öğrenim ücreti sınırına tabidir). Devam eden öğrenciler için herhangi bir düzenleme, RPI-X tahmin oranının altında veya altında olacaktır.

Ücret indirimleri ve burslar

Mevcut tüm öğrencilerimizi ve son İngiltere ve AB mezunlarımızı bir sonraki eğitim seviyesine ilerletmek için çeşitli kurslarda yeni bir ücret indirimi yelpazesi geliştirdik.

 • Ücret indirimleri hakkında daha fazla bilgi edinin

tesisler

UCA Epsom'daki MA kursları, ağ bağlantılı bilgisayar olanaklarına sahip bir temel odayı paylaşır ve ayrıca geniş ekran baskı olanaklarına sahip baskı stüdyoları, fotoğraf stüdyoları, 3D atölyeleri, film ve fotoğraf ödünç alma için medya mağazası da dahil olmak üzere kapsamlı kampüs tesislerimize erişebilirsiniz. ekipmanı. Ayrıca zengin kitap, dergi, özel koleksiyon ve çevrimiçi kaynaklara sahip modern bir kütüphane de bulunmaktadır.

İş okulu

İngiltere'de türünün ilk örneği olan yeni Yaratıcı Endüstriler İş Okulumuz, liderlik, girişimci ve problem çözme becerilerini geliştirmek için işverenlerle işbirliği yapma geleneğimize dayanmaktadır.

Giriş koşulları

İngiltere giriş şartları

 • Konuyla ilgili onur derecesi veya eşdeğer nitelik veya ilgili bir disiplin

ve / veya

 • Lisansüstü düzeyde çalışma yeteneğinizi gösteren ilgili iş deneyimi.

Ayrıca, belirli bir projeyle ilgili olarak kabul için güçlü bir dava oluşturabilecek ve kursu tatmin edici bir şekilde tamamlama potansiyellerini gösterebilen başvuru sahipleri de dikkate alınacaktır.

Uluslararası giriş şartları

Ülkenize eşdeğer giriş koşullarını görüntülemek için lütfen web sitemizi kontrol edin.

Portföyünüz

Bu kurs için resmi bir portföy gerekmemektedir. Bir röportaj içerecek bir Başvuru Günü'ne katılmanızı isteyeceğiz. Bu ayrıca bizi ziyaret etme, kurs ekibiyle tanışma ve tesisleri görme fırsatı verecektir. Eğer röportajınızda tartışma için iş getirmek istiyorsanız, bunu memnuniyetle karşılayabilirsiniz.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Oscar-winning filmmakers, world-renowned fashion designers, television presenters, celebrity jewellers and Turner Prize nominees are just some of the high-profile graduates from the University for the ... Devamını oku

Oscar-winning filmmakers, world-renowned fashion designers, television presenters, celebrity jewellers and Turner Prize nominees are just some of the high-profile graduates from the University for the Creative Arts. As a specialist creative arts university, we have created a unique community for our students, where like-minded people can share in the creative process and inspire one another. Collaboration between courses is encouraged, with fine artists studying with budding filmmakers and fashion designers working alongside architects. In this way, our students benefit from exposure to a range of disciplines. Choosing to study with us will give you the freedom to discover your own personal style through a winning combination of industry-focused courses, state-of-the-art facilities, and inspirational expert staff. Daha Az
Canterbury , Epsom , Farnham , Rochester , Maidstone , Molesey , Barnsley + 6 Daha fazla Daha az