MBA - İşletme Yüksek Lisans

Genel

9 konum mevcut

Program açıklaması

115799_instagramsquaresUIBS-generallaunch2.jpg

MBA programımızla iş hedeflerini tanımlamayı öğrenin

Esnek Çalışma Programları

Esnek çalışma programlarımız , öğrencilerin ders gereksinimlerine, önceki çalışmalara, mevcut ilgi alanlarına ve gelecekteki isteklere göre kurslarını seçmelerine olanak sağlayan Amerikan yüksek öğretim modeline dayanmaktadır .

115691_UIBS_index_mba_top_rankings_qs_2019.jpg

United International Business Schools ( UIBS )

2002'den bu yana küresel bir bakış açısıyla kültürlerarası eğitime UIBS United International Business Schools ( UIBS ), Avrupa ve Asya'daki kampüsleri olan bağımsız bir özel eğitim kurumudur. UIBS , Lisans (Lisans / BBA) ve (Yüksek Lisans) Yüksek Lisans ( Yüksek Lisans / MBA ve Doktor / DBA ) düzeyinde özel (programatik olarak onaylanmış) derecelere ve Amerikan bölgesel olarak onaylanmış ve Avrupa devletine götüren esnek işletme ve yönetim çalışmaları sunar Akademik ortaklarımızla işbirliği içerisinde tanınan dereceler.

115692_UIBS_index_private_degrees.jpg

Mesleki Deneyimli Profesörler

Akademik olarak nitelikli ve profesyonelce deneyimli profesörler, çağdaş vaka çalışmalarını sınıfa getirerek , öğrencileri geleceğin küresel liderleri olmaya hazırlayarak teori ve pratiği birbirine bağlar .

115700_instagramsquaresUIBS-courseproject-Copy2.jpg

Etkileşimli Öğretim Yöntemleri

30 öğrenciye kadar olan küçük sınıflar , profesörlerin etkileşimli öğretim yöntemlerini kullanmalarına izin vererek grup etkileşimlerini arttırır, grup dinamiklerini iyileştirir ve öğrenciler arasında uzun süreli bağlantılar kurar.

Gerçekten Küresel Toplum

Gerçekten küresel öğrenci topluluğumuz , öğretim görevlisi ve personelimiz, kültürel çeşitlilik ve girişimci girişim için büyük beğeni toplayan öğrencilerle, dünyanın dört bir yanından 85 farklı ulustan oluşur .

Kampüsler Arası Transfer

Garantili program uyumluluğu ile öğrenciler kampüsler arasında üç ayda bir geçiş yapabilirler . Çeyrek yıllık akademik takvimimiz, Avrupa ve Asya'da yurtdışında sürekli bir çalışma deneyimi sağlar.

115701_instagramsquaresUIBS-studyinZurich-Copy2.jpg

Çoklu Başlangıç ​​Tarihleri

Öğrenciler her öğretim yılı güz, kış, bahar ve Sümer birden başlangıç tarihleri arasında seçim yapabilirsiniz. Modüler kurs tasarımımız ve program yapımız, daha ileri bir eğitim planlamasına izin verir.

115696_UIBS_index_starting_dates.jpg

Kabul şartları

Başvurmak için, öğrenciler çevrimiçi başvuru formumuzu doldurabilirler @ application.crossculturaleducation.org.

Başvurunuzu tamamlamak için lütfen aşağıdaki belgeleri gönderin:

Başvuru Formu
Başvuru ücreti
Özgeçmiş
Geçerli pasaportunuzun veya kimlik kartınızın kopyası
Bütün ilgili derecelerin, diplomaların, sertifikaların ve transkriptlerin kopyaları
Kariyer hedeflerinizi ve program beklentilerinizi belirten motivasyon mektubu
Pasaport fotoğrafı

115690_UIBS_index_mba_top_rankings.jpg

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Dedicated since 2002 to cross-cultural education with a global perspective, United International Business Schools (UIBS) is an independent private education institution with campuses in Europe and Asi ... Devamını oku

Dedicated since 2002 to cross-cultural education with a global perspective, United International Business Schools (UIBS) is an independent private education institution with campuses in Europe and Asia. UIBS offers flexible business and management studies at the Undergraduate (Bachelor/BBA) and (Post)Graduate (Master/MBA and Doctor/DBA) level leading to private (programmatically-accredited) degrees, and to American regionally-accredited and European state-recognized degrees in cooperation with our academic partners. "the inspiring excellence of a private college, the stimulating advantage of a small-scale environment" Daha Az
Zürih , Antwerp , Barselona , Brüksel , Madrid , Tokyo , Amsterdam , Milan , Cenevre + 8 Daha fazla Daha az