MBA İşletme Yüksek Lisans

Genel

Program açıklaması

genel bakış

MBA, başarılı bir yönetim veya profesyonel kariyer oluşturmak veya sürdürmek isteyenler için özel olarak tasarlanmış yoğun bir program aracılığıyla dünyanın en ünlü işletme yönetimi niteliğidir.

Kurs, yönetimsel, teknik veya profesyonel bir rolde en az üç yıl almış olan bireyler için ideal bir platformdur.

Bir MBA tezinin tamamlanması için rehberlik sağlayacak olan, deneyimli ve kalifiye öğretmenler tarafından verilen MBA, kendi benzersiz katkılarınızı yapmanız için cesaretlendirdiğiniz ve beklendiği gibi kişisel ve yönetsel gelişim için titiz bir süreç sunar.

Kariyer seçenekleri

Edinilen bilgi, adayların yönetim ve iş kariyerlerini ilerletmelerini sağlayan çeşitli yönetimsel konuları kapsar. Çalışma hayatı, çalışma yaşamlarını destekleyen çeşitli özellikler içeren bu programa da dahil edilmiştir; Sürekli öğrenme ve kişisel gelişim, yansıtıcı uygulama, ekip çalışması ve müşteri becerileri ve uygulamalı projeler ve vakalar yoluyla işle temas üzerine vurgu.

Ek olarak, programın konusu materyali çok uluslu ve küresel şirketleri, yerel işletmeleri, küçük ve orta ölçekli işletmeleri ve yeni kurulan işletmeleri kapsar. Bu geniş uygulanabilirlik, programın gerçekleştirdiği kişisel yetenek ile birleştiğinde, değeri işverenler tarafından tanınan yüksek düzeyde yetkin bireyler yaratmakta ve onlara girişimci birey olma yeteneği kazandırmaktadır.

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

The University of Central Lancashire, Cyprus (UCLan Cyprus), has been established since 2012, in Larnaka. It is located in Pyla, Larnaka, and it is now in its seventh year of operation.

The University of Central Lancashire, Cyprus (UCLan Cyprus), has been established since 2012, in Larnaka. It is located in Pyla, Larnaka, and it is now in its seventh year of operation. Daha Az