MBA (İşletme Yüksek Lisans)

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

MBA (İşletme Yüksek Lisans)

Slippery Rock University hızlandırılmış İşletme Yüksek Lisansı (MBA) programı, yalnızca en çok aranan yüksek lisans derecelerinden birini ödüllendirmekle kalmaz, aynı zamanda çevrimiçi veya hibrit bir formatta sunulur ve yalnızca bir yılda tamamlanabilir. MBA, iş dünyasında rekabet avantajı isteyen kişiler için gereklidir. Dersler hem çevrimiçi hem de yüz yüze sunulmaktadır. SRU , muhasebe / finans veya yönetim / pazarlamada 30 kredilik genel konsantrasyonun yanı sıra 36 kredi konsantrasyonu sunar.

Bu program tam veya yarı zamanlı% 100 çevrimiçi olarak veya Cranberry Township, Pennsylvania'da Regional Learning Alliance (RLA) olarak alınabilir. Bu programı her dönem (kış, ilkbahar, yaz ve sonbahar) sunuyoruz.

Açıklama

Kariyerlerini yönetim, muhasebe ve pazarlama alanlarında ilerletmek isteyenler veya hatta kendi işlerine sahip olmak isteyenler için, SRU MBA programı öğrencilerin ilerlemelerine ve önde kalmalarına yardımcı olur. Müfredat, muhasebe, iletişim, ekonomi ve yönetim gibi çok çeşitli iş alanlarını kapsar; her fırsatta liderlik kurmak. Programa kaydolan öğrenciler, iş dünyasında sağlam bir temel oluşturur, mesleki ilgi alanlarını keşfeder ve ideal kariyerlerine hazırlanmak için fakülte ve danışmanlarla birlikte çalışır.

Önemli

Sınıf teorisini gerçek dünyadaki iş uygulamalarıyla bütünleştirerek, SRU MBA programı, profesyonellerin hemen faydalı bulacağı bilgi ve stratejiler sağlar. Öğrenciler sadece iş piyasasında rekabet etmeye hazır değil, aynı zamanda kurumsal basamakları tırmanmaya veya kendi işlerini kurmaya hazırlar.

MBA programımızdaki temel dersler çeşitli konuları kapsar. Kurslar Kurumsal Muhasebe, Yönetim Ekonomisi, Tedarik Zinciri Yönetimi ve İş Analizi ve Karar Desteği içerir. Öğrencilerin seçtiği konsantrasyona bağlı olarak, seçmeli dersler İşletme Hukukundan Adli Muhasebeye kadar çeşitlilik gösterir.

SRU MBA programı çalışan profesyoneller için SRU çünkü

 • Esnek: sınıflar hem çevrimiçi hem de yıl boyunca yerinde mevcuttur (yaz, sonbahar, kış, ilkbahar)
 • Uygun: Cranberry Township Bölgesel Öğrenme İttifakı, Pa.
 • Hızlandırılmış: sadece bir yıl içinde derecesi kazanmak
 • Disiplinlerarası: iş, veri analizi ve iletişim sınıflarını içerir

Gereksinimler

Başvuru sahipleri, bir C veya daha iyi bir Ön-Matematik, İş İstatistikleri ya da daha yüksek bir seviye sınıfını tamamlamış olmalıdır. Ön-değerlendirme, İşletme İstatistikleri ya da daha yüksek düzeyli sınıf koşulu, kabul komitesi tarafından belirlendiği şekilde, başvuranın nicel puanı GMAT yeterli ise, feragat edilebilir.

SRU MBA Programı'na başvurmak için öğrencilerin aşağıdaki materyalleri sağlamaları gerekmektedir:

 • Çevrimiçi uygulama
 • Başvuru ücreti
 • İki Elektronik Referans Formu (Öğrenciler bu bağlantıyı değerlendiricilere iletmekten sorumludur)
 • Kolej kredisinin verildiği tüm kurumlardan Resmi Transkript - Lisans / Mezun transkriptleri. (Resmi transkriptler, kurum tarafından elektronik transkript e-share yoluyla, SRU .admissions @ SRU .edu veya posta ile fakslanan kopyalar resmi olarak kabul edilmeyecektir.)
 • Devam et
 • Başvuru sahipleri, GMAT (Graduate Management Admissions Test) sınavını 450 puanla tamamlamalıdırlar.

GMAT aşağıdaki durumlarda feragat edilebilir:

 1. Öğrenci, bölgesel olarak akredite bir kurumdan, 3.0 veya üzeri bir not ortalaması ile işle ilgili bir dereceye sahiptir.
 2. Başvuru sahibi, kabul komitesi tarafından belirlenen şekilde yeterli mesleki iş tecrübesi göstermiştir.
 3. Öğrenci bölgesel olarak akredite bir kurumdan bir terminal derecesi veya yüksek lisans derecesi aldı.

Bir öğrencinin 3.0 ya da eşdeğerinden daha az olması durumunda, GMAT'ı 450 ya da daha iyi bir skorla başarıyla tamamlamaları gerekir. Bu şartların istisnaları, kabul komitesinin takdirine bağlı olarak durum bazında yapılabilir.

Uluslararası öğrenciler, tüm uluslararası belgeleri ve vize durumlarını incelemek için Global Engagement Ofisi ile görüşmelidir.

* Başvuru sahipleri, iki referansını yukarıda belirtilen wufoo formları üzerinden ibraz etmelidir.

Son Güncelleme Ağu 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Slippery Rock University, founded in 1889 by the citizens of the borough of Slippery Rock, is the region's premier public residential university. The University is shaped by its normal school heritage ... Devamını oku

Slippery Rock University, founded in 1889 by the citizens of the borough of Slippery Rock, is the region's premier public residential university. The University is shaped by its normal school heritage and characterized by its commitment to intellectual development, leadership and civic responsibility. Daha Az