MBA 1 Seviyesi

Genel

Program açıklaması

112775_mba.jpg

Kampüs Citta' del Sapere işbirliğiyle Roma Uluslararası Akademisi tarafından sunulan programın Karışık Formula sırasında aktif hale getirilebilir çevrimiçi ders eşsiz karışımı Roma Uluslararası Akademisi'nde İngilizce okutulan dersleri yüz yüze tam daldırma olduğunu Asgari 15 katılımcı ile seansların ardından.

Bu program, Made in Italy markasının mükemmellik sektörlerinde yönetim becerilerini anlamak ve geliştirmek isteyen kamu ve özel kuruluşların yöneticileri, girişimciler, yaratıcı insanlar, mimarlar ve mühendisler için idealdir.

İtalya'daki 3 aylık süre boyunca, benzersiz bir sınıf kombinasyonu, şirket ziyaretleri, iş simülasyonları ve markalara yönelik vaka çalışmaları ile yüz yüze kurslar düzenlenecek. şirketler. iş modelleri ve moda, gıda, araba, enerji, sofistike makine ve sağlık sektörüne kadar İtalya'da, çeşitli endüstrilerde nasıl tasarlandığı, doğduğu, yapıldığı ve geliştirildiğini bilir.

Pazarlama, İnovasyon, İşletme ve İş Hukuku tek modülleri ve aynı zamanda tam MBA yapmadan bağımsız dersler olarak alınabilir . Programınızı düzenlemek için info@baurome.com adresine yazın .

112094_MBA.jpg

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

The mission of the School is to create an international class of leaders, managers, entrepreneurs and creative people in the key areas of the Made in Italy excellence, such as Art, Architecture, Desig ... Devamını oku

The mission of the School is to create an international class of leaders, managers, entrepreneurs and creative people in the key areas of the Made in Italy excellence, such as Art, Architecture, Design, Fashion and Culture. Daha Az
Roma , La Spezia , Scandicci , Massa , Venedik + 4 Daha fazla Daha az