MBA Dual UoR - Uluslararası Yönetimde Msc

Genel

4 konum mevcut

Program açıklaması

Kampüste çift nitelik

Barselona, ​​Cenevre, Montreux ve çevrimiçi kampüslerimizde EU Business School MBA programını tamamlarken, iki yıldan daha az iş deneyimi olan öğrenciler, Birleşik Krallık'ta devlet tarafından onaylanmış bir dereceye sahip ikinci bir nitelik kazanma olanağına sahiptir. Bu çifte yeterlilik seçeneğini seçen öğrenciler, ACBSP, IACBE, IQA tarafından uluslararası akredite edilmiş ve eduQua tarafından onaylanmış EU Business School İsviçre'den özel MBA derecelerine ek olarak, Londra'daki Roehampton Üniversitesi'nden (UoR) Uluslararası Yönetimde yüksek lisans derecesi ile mezun olurlar. .

Her iki yeterlilik de tam zamanlı bir çalışmanın bir yılında kazanılabilir. Bununla birlikte, yeteneklerini yükseltirken kariyerlerine odaklanmaya devam etmek isteyen profesyoneller için iki yıllık, yarı zamanlı bir seçenek sunuyoruz.

MSc'de Uluslararası Yönetim programında kazanılan bilgi ve beceriler, tüm sektörlerde kariyer için sağlam bir temel oluşturacaktır. İş ve yönetimin önemli unsurlarını öğrenirken, uluslararası düzeyde iş konularını yürütmek için gereken za- manı, zaman dilimlerini, kültürleri ve dilleri tartışmak.

116213_Capture4.PNG

Ek bir Resmi Yeterlilik

Londra'daki Roehampton Üniversitesi, devlet tarafından tanınan bir devlet üniversitesidir. İngiltere Yüksek Kalite Kalite Güvence Ajansı (QAA) tarafından belirlenen standartlara uygundur. İngiltere'de en yoğun araştırma üniversitesi seçildi.

Süre: İki yarıyıl / bir yıl (112 kredi)

Mekanlar: Barselona, ​​Cenevre, Montrö, Çevrimiçi

Öğretim Dili: İngilizce

Başlangıç ​​tarihleri: Ekim / Ocak / Mart

Kabul: Yıl boyunca

Toplam Ücret: 24,650 € Barselona; CHF 41,600 Cenevre ve Montrö; € 21,200 Çevrimiçi

Derece Ödülü

 • Londra'daki Roehampton Üniversitesi tarafından verilen bir ABD devlet akredite yüksek lisans derecesi
 • ACBSP, IACBE, IQA tarafından uluslararası akredite edilmiş ve eduQua tarafından onaylanmış EU Business School İsviçre'den özel bir derece


Kabul süreci

Eğitim hedeflerinizi yerine getirirken profesyonel hedeflerinizi karşılayan bir yüksek lisans programının seçilmesinin çok fazla araştırma ve müzakere gerektiren bir süreç olduğunu anlıyoruz. Kabul ekibimiz, olabilecek sorularınız veya sorularınız için size yardımcı olmaya hazırdır. Ayrıca, kampüslerimizi ziyaret ederek, mevcut öğrencilerimizi buluşarak ve derslere katılarak ve günlük oturumlar açarak, sizleri daha fazla bilgilendirmeye teşvik ediyoruz.

 • Başvuru formunu doldurup gönderin
 • Daha fazla talimat al
 • Ek belgeleri gönderin
 • Kayıt onayını al
 • AB ile çalışmalarına başla!


Gereksinimler

Kabul şartları:*

 • Lisans ve transkript 1 sertifikalı kopyası
 • İngilizce seviyesi kanıtı: TOEFL 89 (internet tabanlı), 233 (bilgisayar tabanlı); IELTS 6.5; Minimum 176 puan ile CAE C1; PTE skoru 59; İngilizce yerel veya eşdeğer

İsviçre ve Barselona'daki MBA çift yeterliliğine veya Münih'teki MBA programına başvurmak isteyen adaylar, yukarıda belirtilen şartlara ek olarak 2 yıllık mesleki iş deneyimine sahip olmalıdır.

Başvuru sahipleri aşağıdakilerden birini de karşılamalıdır:

 • 4.0 ölçeğinde 3.0 GPA
 • GMAT veya GRE’da tatmin edici bir skor
 • Akademik dekan ile bir röportaj

* Bu kriterleri karşılamayan öğrenciler, kabul komitesi ile görüşme yapacak ve liyakat esasına göre değerlendirilecektir. Daha fazla bilgi için lütfen seçtiğiniz kampüsün kabul bölümüne başvurun.

Son Güncelleme Haz 2019

Okul Hakkında

The EU Group (EU) is a network of professionally-accredited, multicultural, high-ranking business schools established in 1973. We have campuses in Barcelona, Geneva, Montreux, Munich and online. In ad ... Devamını oku

The EU Group (EU) is a network of professionally-accredited, multicultural, high-ranking business schools established in 1973. We have campuses in Barcelona, Geneva, Montreux, Munich and online. In addition to small, dynamic classes offered in English, EU students also enjoy a global environment while getting the best of both North American and European academic curricula. Daha Az
Barselona , Cenevre , Montrö , Münih , İsviçre Çevrimiçi + 4 Daha fazla Daha az