MBA, Dubai

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

Kişisel veya mesleki taahhütlerinizi dengeliyorsanız ve Dubai'de tam veya yarı zamanlı olarak okumak istiyorsanız, şartlarınız konusunda MBAinize yardımcı olmaya hazırız.

Burada, her şey sizin şartlarınızda yaşam boyu öğrenme ile ilgilidir: MBA , Yüksek Lisans , doktora öncesi , DBA ve doktora programlarımız aracılığıyla mümkün olduğu kadar çok insan için erişilebilir olmaya çalıştığımız bir kavram.

Her öğrencinin, çalışmalarının uyması gereken kendine özgü kişisel ve mesleki koşullara sahip olduğunu biliyoruz. On yıldan uzun bir süredir Dubai'de MBA programımızı yürütüyoruz ve her zaman bu dengeye zarar veren bir eğitim sunmaya çalıştık.

Neden Edinburgh Business School , Dubai?

Uluslararası bir bakış açısına sahip, dünya çapında tanınan bir kurumuz - ve bu da Okul boyunca yansıtılıyor. Yüksek nitelikli ve deneyimli İngiliz ve yerel fakülteler tarafından verilen MBA programımız Bilgi ve İnsani Gelişme Kurumu (KHDA) tarafından tamamen lisanslanmıştır. Aynı zamanda, benzer sınıftaki bireylerle bir sınıfı paylaşacak ve büyüyen küresel iş profesyonelleri ağımıza katılacaksınız. Edinburgh kampüsünde bir hafta geçirme fırsatından bahsetmiyorum bile.

Program yapısı

Tam zamanlı veya yarı zamanlı MBA'e Ocak veya Eylül aylarında başlayabilirsiniz. Tam zamanlı program, her yıl yaklaşık iki ders ile bir yıl boyunca çalışır. Yarı zamanlı program her yıl yaklaşık bir ders ile iki yıl boyunca çalışır. Her yıl dört akademik terime ayrılır.

Yarı zamanlı veya tam zamanlı programı tamamlamak için toplam dokuz kursu geçmelisiniz; yedi zorunlu ders ve iki seçmeli . Çekirdek dersler:

  • Muhasebe
  • ekonomi bilimi
  • maliye
  • Pazarlama
  • Örgütsel Davranış
  • Proje Yönetimi
  • Stratejik Planlama.

Ilgilenen?

Yarı zamanlı ve tam zamanlı MBA programına kabul, her yılın Eylül ve Ocak aylarında alım süreleri ile başvuru ve kabul gereğidir. Normalde şunları yapmanız beklenir:

  • tanınmış bir birinci veya ikinci sınıf onur derecesi (veya Heriot-Watt Üniversitesi tarafından eşdeğer sayılan yeterlilik)
  • en az iki yıllık yeterlilik sonrası tam zamanlı profesyonel iş deneyimi
  • Akademik IELTS 6.5 veya başka bir HWU tarafından tanınan yeterlilik formunda İngilizce dil yeterlilik kanıtı.

Şimdi başvur

Değerlendirmeler

Tüm kurslar sınavla değerlendirilir Tüm kurslar, her yıl Haziran ve Aralık aylarında yapılan başlıca sınav oturumlarımızda ( diyetler ) incelenir. Küçük sınav oturumları Mart ve Ağustos aylarında yapılır; Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

54790_Grads_and_Scroll_1.jpg

harç

Ücret hesaplayıcımız , programın maliyeti hakkında size bir genel bakış sunacaktır.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Bizimle iletişime geçin. Sizden duymak isteriz.

Dubai Kampüsü
Edinburgh Business School
Heriot-Watt Üniversitesi
PO Box 294345
Dubai Uluslararası Akademik Şehri
Birleşik Arap Emirlikleri
Yarı zamanlı ve Tam zamanlı MBA
971 (4) 435 8770
DubaiMBA@ebs.hw.ac.uk

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Edinburgh Business School has been helping working professionals become business leaders for over 25 years, offering high quality and accessible postgraduate programmes in business. Our popular online ... Devamını oku

Edinburgh Business School has been helping working professionals become business leaders for over 25 years, offering high quality and accessible postgraduate programmes in business. Our popular online MBA, Masters, DBA and PhD programmes have accelerated the careers of over 20,000 graduates, with many experiencing an increase in their salaries, promotions within their companies and others starting their own businesses. Daha Az
Edinburg , Dubai , Putrajaya + 2 Daha fazla Daha az